SPAC ترامپ کارهای بدی انجام می دهد ، که خنده دار است – TechCrunch

وقتی اخباری مبنی بر اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا تصور یک شرکت رسانه ای و فناوری را داشته است و قصد دارد آن را از طریق یک شرکت چک چک عمومی منتشر کند ، فاش شد ، اگر فوراً شروع به تعجب کنید که چقدر سریع می توانید سهام را کوتاه کنید.

دلیل را انتخاب کنید: شبکه های اجتماعی راست گرایانه تا حد زیادی دچار مشکل شده اند. به نظر می رسد که این شرکت با توجه به گستردگی اهداف و ثروت رقبای خود ، به شدت کمبود بودجه دارد. این واقعیت که هیچ محصولی برای استفاده در دسترس نبود ، چه برسد به درآمد تاریخی برای مدل سازی. دلایل دیگری برای شک و تردید وجود دارد ، اما دلایل من مورد علاقه من است.

و هنوز! سهام SPAC مورد بحث ، Digital World Acquisition Corp ، بیشتر در اخبار قرار گرفت. و این کار را صبح امروز تکرار می کند:

به یاد بیاورید که DWAC نماد تیک تیک سهم کلاس A از Digital World Acquisition Corp است ، در حالی که DWACU همان حقوق صاحبان سهام است ، اما نصف حکم ضمیمه شده است. سهام اخیر کمتر افزایش یافته است ، که کمی عجیب است.

صرف نظر از این ، DWAC در حال حاضر دارای قیمتی در حدود 4.7 میلیارد دلار برای هر Yahoo Finance است. این بدان معناست که دنیای دیجیتال – معروف به گروه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG) – چیزی شبیه به جدیدترین اسب شاخدار است که از سرزمین رسانه و فناوری بیرون آمده است. مطمئناً این قیمت عمومی است ، اما از آنجا که شرکتی که با Digital World ادغام می شود بسیار نوپا است و قابل افزایش است: لعنت بهش، بگذارید آن را استارتاپ بنامیم.

هیچ کدام از اینها منطقی نیست. حتی با استانداردهای سال 2021 و دوران SPAC ، این همه بسیار احمقانه است.

تنها چیزی که TMTG دارد این است که چیزی غیر از هوای داغ را به آمار بازار نازک وصل می کند-ما می خواهیم از ارائه شرکت تشکر کنیم که به ما یادآوری کرد که محبوبیت پادکست ها افزایش یافته است ، یک بینش واقعاً خیره کننده-ترامپ است نام. به یاد بیاورید که TMTG قصد دارد از پول SPAC برای تأمین هزینه عملیات خود استفاده کند ، نه پول نقد ترامپ. حتی پشتوانه مالی مردی را که نامش در رأس کارش است ، ندارد. می دانید ، میلیاردر فرضی.

شاید این واقعیت که این شرکت اینقدر احمقانه است باید ما را به تبدیل شدن به یک یادگاری ، یا سنگی بدل می کرد. چرا؟ چرا که به نظر می رسد تنها شرکتی که به دنبال آن هستند این کاهش را ایجاد کنند. خرده فروشی فیزیکی در میان افزایش تحویل دیجیتال کالاهای بازی در حال کاهش است؟ بیایید GameStop را به ماه بفرستیم. کسی ماشین اجاره نمی کند؟ بیایید به سهام هرتز انباشته شویم. اون جور چیزها.

بنابراین ، تقریباً ، البته DWAC عمودی پیش می رود. چرا نه ؟! این افزایش قیمت در همان زمان کاملاً خنده دار است و اتهام مهمی از نظریه بازار کارآمد است. هیچ چیز به عنوان یک الگوی رفتاری یک سنگ مرغوب را بهتر از یک بیزنس بی معنی نمی کند. بنابراین ، TMTG یک درصد کاجیلیون افزایش یافته است ، که دقیقاً در حس کمی که انجام می دهد منطقی است.

به طور معمول من در این مرحله فقط به رختخواب می روم ، اما معلوم می شود که کارهای زیادی برای انجام این کار دارم ، ما فعلاً این را اینجا می گذاریم. با آرزوی موفقیت برای همه افرادی که امروز معامله می کنند.