Spotify دسترسی به انتشار پادکست ویدئویی را برای سازندگان Anchor باز می کند – TechCrunch

Spotify پیش از این حدود یک میلیارد دلار در پادکست بین خریدها ، معاملات انحصاری و سایر مشارکت های خود سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر ، مردم می خواهند بیشتر از گوش دادن کار کنند – آنها همچنین می خواهند تماشا کنند. این شرکت امروز اعلام کرد دسترسی به ابزار جدیدی را برای سازندگان باز می کند که به آنها امکان می دهد پادکست های ویدیویی خود را در سرویس خود منتشر کنند. این ابزار توسط پلت فرم ایجاد پادکست شرکت Anchor ارائه می شود و در راه اندازی جهانی پادکست های ویدئویی در سال گذشته که تنها گروهی از سازندگان را شامل می شد ، گسترش می دهد.

در آن زمان ، Spotify گفت که اولین مجموعه پادکست های ویدئویی شامل Spotify Originals و Exclusives و همچنین پادکست های شخص ثالث است. اما راهی برای هیچ سازنده ای وجود نداشت که ویدئو را در سرویس منتشر کند. در عوض ، آنها باید به سایر پلتفرم های ویدیویی مانند YouTube مراجعه کنند.

حالا ، این در حال تغییر است. با Anchor ، سازندگان قادر خواهند بود ویدیوهای خود را از طریق حساب خود بارگذاری کنند ، مانند نحوه ایجاد و انتشار قسمتهای صوتی امروز. پس از انتشار ، طرفداران می توانند به پادکست ها در سراسر سیستم عامل ها گوش دهند ، از جمله از طریق برنامه تلفن همراه Spotify ، برنامه رومیزی ، پخش کننده وب ، و در اکثر تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی. سازندگان همچنین می توانند با استفاده از اشتراک از پادکست های صوتی خود از ویدیوهای خود درآمد کسب کنند.

در حالی که سازندگان می توانند قیمت خود را تعیین کرده و تعیین کنند که اشتراک شامل چه مواردی است ، Spotify پیشنهاد می کند که اشتراک ها می توانند دسترسی به محتوای ویدیویی منحصر به فرد را ایجاد کرده یا حتی بخش ویدئوی پادکست های سازنده را باز کنند. پادکست های ویدئویی همچنین می توانند مشارکت های تبلیغاتی موجود با خالق را شامل شوند و به زودی از تبلیغات خودکار جدیدتر نیز پشتیبانی می کنند.

در حالی که Spotify رسما دسترسی سازندگان Anchor را باز می کند ، این ویژگی به تدریج در حال راه اندازی است. این بدان معناست که سازندگان علاقه مند در حال حاضر باید در لیست انتظار ثبت نام کنند.

در همین حال ، مجموعه ویدیویی Spotify شامل پادکست های ویدئویی از Originals و Exclusives آن ، مانند The Ringer’s Higher Learning with Van Lethan و Rachel Lindsay و The Joe Rogan Experience خواهد بود. و شامل سایر سازندگان ویدیو خواهد شد که اکنون در Spotify منتشر می کنند ، از جمله فیلیپ دفرانکو ، یاسمین چیسول ، The WAN Show ،
آب میوه اسکوپ با هدر مک دونالد ، و موارد دیگر در آینده.

Spotify تلاش کرده و در سالهای گذشته موفق به گسترش فیلم نشده است. اولین تلاش های آن در ویدئوی اصلی نیم دهه پیش تا حد زیادی شکست خورد و این شرکت برنامه های ویدئویی خود را برای مدتی متوقف کرد. اما اخیراً ، این شرکت با خرید شبکه ورزشی The Ringer ، که با یک عملیات ویدیویی مبتنی بر YouTube ارائه شد ، علاقه بالقوه خود را برای بازگشت به ویدئو نشان داد. سپس معاملات بیشتری انجام داد که می تواند به فیلم تبدیل شود ، مانند معامله با ستاره TikTok ، بازیگر Netflix ، Addison Rae.

گسترش ویدئو به تعداد بیشتری از سازندگان پادکست مستقیماً به دنبال اخباری است که در حال حاضر YouTube نیز در حال سرمایه گذاری بیشتر در تلاش های پادکست خود است. بلومبرگ در این ماه گزارش داد که این شرکت اولین مدیر اجرایی خود را متمرکز بر پادکست ها استخدام می کند. این ممکن است Spotify را تشویق کند تا تلاش های پادکست ویدیویی خود را تبلیغ کند ، حتی اگر دسترسی واقعی برای بارگذاری هنوز توسط یک لیست انتظار مسدود شده است.

در حال حاضر ، برای یافتن محتوای ویدئویی در Spotify ، باید از برنامه ای که می خواهید تماشا کنید به صفحه قسمت بروید ، سپس برای شروع قسمت ، play را بزنید. از نوار پخش در پایین صفحه ، می توانید برای مشاهده فیلم در حالت تمام صفحه ضربه بزنید. بسته به کاری که انجام می دهید ، می توانید گوش دادن یا تماشای برنامه را انتخاب کنید.

با این وجود هنوز راهی آسان برای مشاهده همه پادکست هایی که دارای ویدئو هستند ، وجود ندارد. Spotify همچنین از به اشتراک گذاشتن تعداد پادکست به عنوان ویدئو در زمان عرضه خودداری کرد ، اما گفت که انتظار می رود دسترسی به “هزاران” را تا پایان سال افزایش دهد.