Storz & Bickel جدید Mighty+ vape دارای گرمایش سریعتر ، گواهینامه USB-C و UL است-TechCrunch

Storz & Bickel سرانجام بخار ساز Mighty را به روز کرد. نسخه اصلی در اکتبر 2014 وارد بازار شد و علیرغم شکل سخت و قیمت بالای آن به سرعت مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. کاربران از بخار ، جریان هوا و تأیید آن به عنوان یک وسیله پزشکی به عنوان دلایل اصلی خرید ویپ یاد می کنند.

نسخه جدید Mighty+ نام دارد و دارای محفظه ای با روکش سرامیک ، شارژ USB-C ، زمان راه اندازی 60 ثانیه ای و حالت جدیدی است که به سرعت دمای فعلی را افزایش می دهد. و بله ، این نسخه دارای پایه های کمی است تا بتواند به صورت عمودی روی میز بایستد. Mighty+ دارای MSRP 399 دلار است و برای خرید در 23 سپتامبر در دسترس است.

این شرکت همچنین دو محصول دیگر خود را به روز کرد. آتشفشان در حال حاضر در رنگ مشکی مات موجود است و Crafty+ دارای یک محفظه پر کننده سرامیکی و شارژ USB-C است که زمان شارژ را 25 دقیقه کاهش می دهد.

Storz & Bickel موفق به دریافت گواهینامه Mighty+ توسط UL ، یک شرکت گواهینامه ایمنی جهانی مستقر در ایالات متحده شد. Mighty+ با UL8139 مطابقت دارد و اولین تبخیر کننده گیاهی خشک است که به طور رسمی نشان UL را حمل می کند. برای S&B ، گواهینامه UL قابل توجه است. این شرکت مدتهاست که با گواهینامه TUV که دو وسیله نقلیه خود ، Mighty و Volcano ، را به عنوان تجهیزات پزشکی تأیید می کند ، از رقبای خود متمایز شده است. UL اشاره می کند که اجزای Mighty+مطابق با استانداردهای ایمنی آژانس آزمایش کننده است که شامل سیستم های برقی ، گرمایش ، باتری و شارژ می شود.

Andy Lytwynec ، معاون تجارت جهانی Vape در Canopy Growth ، می گوید: “آزمایشگاه Underwriters (UL) با یک گواهینامه صادر شد و یک هدف گاوی برای ما ایجاد کرد. همکاری زیادی با آنها انجام شد و ما به تازگی گواهینامه دریافت کرده ایم. “

لیتوینک توضیح داد که S&B مصرف کنندگان را به طور فزاینده ای در حال بررسی گزینه های دستگاه بخار می داند و معتقد است که گواهینامه UL به صاحبان این آرامش می دهد که دستگاه در جیب آنها منفجر نمی شود. “برای S&B ، ما فکر می کنیم که این شروع یک روند در بازار بخار ساز است تا مصرف کنندگان کمی کوشا و متفکر باشند و می گویند” خوب ، ثانیه ای را تحمل کنید ، مانند اینکه شخص ثالث واقعاً سخت گیری های آزمایش این را تجربه کرده است. . ”

ویژگی های جدید Mighty+به روزرسانی های افزایشی است که از بازخورد مشتری ایجاد شده است. این دستگاه از طریق USB-C شارژ می شود که می تواند 80 درصد شارژ را در 40 دقیقه انجام دهد. همچنین در 60 ثانیه گرم می شود و سه بار فشار دادن دکمه دما ، حتی حالت سریعتر Superbooster را فعال می کند که به سرعت دما را 59 درجه کاهش می دهد. محفظه پر کردن اکنون با سرامیک پوشانده شده است که اگر چیز دیگری نباشد ، باید نگهداری تمیز فر را کمی آسان تر کند.

وفاداران قدرتمند از شنیدن بقایای LED روشن از نسخه اصلی ناامید خواهند شد. برخی از کاربران صفحه نمایش را در یک اتاق تاریک بسیار روشن و حساس به اشعه ماوراء بنفش می دانند که هنگام بیرون بودن صفحه نمایش را تیره می کند. به نظر می رسد سیستم باتری نیز از نسخه اصلی خود حمل می کند.

به جز افزودن پاهای کوچک ، فاکتور فرم یکسان است. نسخه اصلی نمی تواند به تنهایی بایستد ، بنابراین پر کردن کاسه بالای آن بدون پایه شخص ثالث چالش برانگیز است. در حال حاضر باله های کوچکی برای کمک به Mighty+ برای ایستادن خود وجود دارد.

تغییرات چگونه بر عملکرد تأثیر می گذارد؟ متأسفانه ، تا هفته آینده دستگاه را دریافت نکنم ، نمی توانم به شما بگویم.

من از Lytwynec در مورد استفاده Mighty از پلاستیک در محفظه خنک کننده نصب شده در بالا پرسیدم. من اشاره کردم که رقبا برای بهبود طعم به سمت شیشه یا سرامیک حرکت می کنند. Lytwynec خاطرنشان می کند که Mighty+ از یک پلیمر پلاستیکی جدید ساخته شده است و S&B بر استفاده از موادی تمرکز کرده است که به دستگاه های آن اجازه می دهد به عنوان دستگاه های پزشکی تأیید شوند. این شرکت از لوازم جانبی شخص ثالث آگاه است اما احساس می کند که محفظه خنک کننده فعلی مزایای مناسبی را برای مصرف کننده ارائه می دهد.

این شرکت همچنین نسخه جدیدی از Crafty+را معرفی کرد ، کوچکترین گیاه خشک خشک آن. مدل جدید بسیاری از پیشرفت های موجود در Mighty+جدید را نشان می دهد. همچنین نسخه جدیدی از vape اصلی شرکت ، Volcano رومیزی وجود دارد. این نسخه جدید با رنگ مشکی مات بدون خط و خش به پایان رسیده و از 9 سپتامبر با قیمت 699 دلار به فروش می رسد.

یورگن بیکل و مارکوس استورز Storz & Bickel را در سال 2002 تأسیس کردند و در سال 2018 ، این شرکت را به غول کانادایی کانابیس Canopy Growth Corporation فروختند. یورگن بیکل در S&B باقی می ماند و به کار روزانه خود ادامه می دهد و توسعه محصول را پیش می برد.

Storz & Bickel بالای بخش دستگاه Canopy Growth Corporation قرار دارد. طبق آخرین انتشار مالی Canopy ، S&B در اولین سه ماهه مالی سال 2022 مبلغ 24.1 میلیون دلار ثبت کرد. این افزایش 41 درصدی (7 میلیون دلار) نسبت به سال گذشته را نشان می دهد. این رشد به گسترش شبکه توزیع آن نسبت داده می شود.

یادداشت ویراستار: نسخه قبلی این مقاله Mighty+ را در 16 سپتامبر راه اندازی کرده بود. این نادرست است و مقاله اکنون با تاریخ مناسب 23 سپتامبر به روز شده است.