Streamers امروز Twitch را تحریم می کنند تا به عدم اقدام این پلتفرم در مورد “حملات نفرت انگیز” اعتراض کنند – TechCrunch

طی ماه گذشته ، کاربران Twitch به طور فزاینده ای نگران و ناامید از حملات نفرت انگیز ربات ها بوده اند. برای اعتراض به عدم اقدام فوری Twitch برای جلوگیری از آزار و اذیت هدفمند سازندگان حاشیه نشین ، برخی از پخش کننده ها برای مشاهده #ADayOffTwitch امروز تاریک هستند.

در اعتراض ، کاربران اشتراک گذاری a لیست خواسته ها برای Twitch متعلق به آمازون آنها می خواهند این پلت فرم میزبان میزگردی با سازندگان آسیب دیده از حملات نفرت باشد ، به پخش کنندگان اجازه دهد تا حمله های ورودی را تأیید یا رد کنند ، ابزارهایی را فعال کنند که فقط به حساب های یک سن خاص اجازه می دهد تا چت کنند ، و امکان اتصال بیش از سه حساب به یک آدرس ایمیل را حذف کنند. ، و زمان بندی استفاده از ابزارهای جامع ضد آزار و اذیت را به اشتراک بگذارید.

TechCrunch از Twitch پرسید که آیا برنامه ای برای رسیدگی به این خواسته ها دارد؟ Twitch با بیانیه ای پاسخ داد: “ما از حقوق پخش کنندگان خود برای بیان خود و توجه به مسائل مهم در سرویس خود حمایت می کنیم. هیچ کس نباید حملات مخرب و نفرت انگیز را بر اساس اینکه چه کسی هستند و چه چیزی نشان می دهند تجربه کند ، و ما سخت تلاش می کنیم تا در تشخیص سطح فرار از کانال و بهبود حساب های بیشتر ، Twitch را به مکانی امن برای سازندگان تبدیل کنیم. “

تکان دادن حملات بخشی از فرهنگ پلتفرم پخش است – پس از خاتمه جریان یک جریان ، می توانند با ارسال بینندگان خود به کانال دیگر ، به جریان دیگری “حمله” کنند. این ویژگی قرار است به پخش کننده های با تجربه بیشتر در حمایت از افراد تازه کار کمک کند ، اما در عوض ، به عنوان ابزاری برای آزار و اذیت استفاده می شود.

در ماه مه ، Twitch 350 برچسب جدید مربوط به جنسیت ، گرایش جنسی ، نژاد و توانایی را راه اندازی کرد که کاربران آن را به کار می برند درخواست کرد به طوری که آنها به راحتی می توانند سازندگان نماینده آنها را پیدا کنند. اما در عین حال ، این برچسب ها باعث می شد بازیگران بد بتوانند استریمرهای حاشیه ای را مورد آزار و اذیت قرار دهند و Twitch هنوز ابزاری را برای پخش کنندگان برای مقابله با افزایش آزار و اذیت اضافه نکرده است. در عین حال ، کاربران Twitch مجبور شده اند امور را به دست خود گرفته و ابزارهای ایمنی خود را برای محافظت از خود ایجاد کنند در حالی که Twitch بر روی به روزرسانی های خود کار می کند. Twitch هنوز اعلام نکرده است که ابزارهای ضد و آزار وعده داده شده آن چه زمان اجرا می شود.

تا اواخر ماه دسامبر ، Twitch سیاست های خود را در مورد محتوای نفرت انگیز و آزار و اذیت ، که به گفته پلت فرم همیشه ممنوع بود ، به روز کرد ، اما حملات خبیثانه همچنان ادامه دارد. پس از مواجهه با حملات نفرت انگیز و نژادپرستانه در جریانات خود ، خالق Black Twitch ، RekItRaven ، هشتگ #TwitchDoBetter را در توییتر در اوایل ماه اوت راه اندازی کرد و Twitch را به دلیل شکست در جلوگیری از این سوءاستفاده فراخواند. در حالی که Twitch از این موضوع آگاه است و می گوید که روی راه حل ها کار می کند ، بسیاری از کاربران پاسخ Twitch را بسیار کند و فاقد آن می دانند.

همراه با پخش کننده های LuciaEverblack و ShineyPen ، RekItRaven #ADayOffTwitch را برای فشار بر Twitch سازماندهی کرد تا بستر آن برای سازندگان حاشیه امن تر شود.

ریون به The Takeaway از WYNC گفت: “نفرت بر روی پلتفرم چیز جدیدی نیست.” اما مقابله با حملات حمله با ربات سخت تر از ترول های فردی است. “من با افرادی روبرو شدم. معمولاً یک یا دو نفر برنامه چند دسته از ربات ها را برنامه ریزی می کنند ، شما اقدامات امنیتی را که انجام داده اید دور می زنید و فقط گپ پخش کننده را با زبانی بسیار تحریک آمیز و تحقیرآمیز اسپم می کنید. “

در حالی که ریون می گوید از آن زمان با Twitch مذاکره کرده اند ، آنها احساس نمی کنند که یک مکالمه کافی است.

به عنوان بخشی از #ADayOffTwitch ، برخی از پخش کنندگان از طرفداران خود تشویق می کنند که از طریق برچسب #SubOffTwitch از آنها در سایر سیستم عامل ها حمایت مالی کنند. Twitch 50 درصد از درآمد استریمرها را می گیرد ، بنابراین سازندگان حساب های خود را در پلتفرم هایی مانند Patreon و Ko-Fi تبلیغ می کنند ، که کاهش بسیار کمی دارد. اگرچه رقیب YouTube Gaming 30 درصد از درآمد را به خود اختصاص می دهد و Facebook Gaming تا 2023 از سازندگان کم نخواهد کرد ، Twitch همچنان در فضای پخش غالب است. بر اساس گزارش Streamlabs و Stream Hatchet ، Twitch 3/72 درصد از سهم بازار را از نظر بینندگان در سه ماهه اول 2021 به خود اختصاص داده است.

با این حال ، سازندگان محبوب مانند Ben Lupo (DrLupo) ، Jack Dunlop (CouRage) و Rachell Hofstetter (Valkyrae) اخیراً Twitch را برای معاملات منحصر به فرد با YouTube Gaming ترک کرده اند. اگر Twitch برای سازندگان حاشیه ای ناامن باقی بماند ، دیگران ممکن است تحت تأثیر راه خود قرار بگیرند ، معاملات انحصاری یا نه.