TechCrunch Disrupt فقط در چند روز آغاز می شود – TechCrunch

شمارش معکوس نهایی TechCrunch Disrupt 2021 در حال انجام است ، مردم و ما نمی توانیم برای شروع این مهمانی هیجان زده تر باشیم. تنها در چند روز-در 21 تا 23 سپتامبر-ما افرادی را که آینده را متصور می شویم و از آنچه وجود دارد فراتر می گذاریم تا آنچه را که آینده است خلق کنیم.

ممکن است به نظر غلط بیاید اما وقتی شما در مورد بیوتکنولوژی ، DNA مصنوعی و کارآفرینان فضایی صحبت می کنید ، ما می توانیم مجوز کمی شاعرانه ایجاد کنیم ، امیریت؟

این معامله است: TC Disrupt 2021 مملو از متخصصان ، رویدادها ، توصیه ها و فرصت ها است. اگر می خواهید در بین آن قرار بگیرید ، قبل از دوشنبه یک پاسپورت با کمتر از 100 دلار خریداری کنید.

شما در مورد رویدادهای بزرگ خیمه شب بازی می دانید ، درست است؟ بنیانگذاران نمادین روی صحنه اصلی-مانند مدیر عامل Duo Lingo ، لوئیس فون آن و کارآفرین مشهور ، Seth Rogan. استارتاپ بتلفیلد که همیشه یک تساوی بزرگ محسوب می شود ، دارای 20 م foundسس برتر در مراحل اولیه است که قلب خود را با قیمت 100000 دلار به فروش می رسانند.

همه اینها عالی است (غرور نه چندان متواضعانه) ، اما ما می خواهیم مطمئن شویم که شما در مورد برخی دیگر از وقایع اختلال که می تواند به شما در ایجاد کسب و کار شما کمک کند-و در حالی که مشغول آن هستید کمی لذت ببرید. آماده؟ شروع کنیم.

پرش کنید و شبکه خود را در 30 دقیقه ما شروع کنید جلسات ملاقات و سلام کردن در دوشنبه 21 سپتامبر – یک روز قبل از شروع رسمی Disrupt. از بین 10 جلسه-30 دقیقه ای ، هر کدام با تمرکز جمعیتی خاصی-را انتخاب کنید که قرار است بین ساعت 12:30 بعد از ظهر تا 5:30 بعد از ظهر (PT) در بستر CrunchMatch ما انجام شود.

خود را بارگیری کنید اخلال در گذرنامه کارت ، یک ردیف از پنج تجربه را در Disrupt تکمیل کنید – با حامی ملاقات کنید ، در جلسه شکست شرکت کنید و غیره – و کارت خود را با اثبات مشارکت ارسال کنید تا شانس برنده شدن یکی از سه جایزه معتبر را داشته باشید.

یکی از موارد متعدد را تنظیم کنید استارتاپ کوچه می خزد برای ملاقات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیانگذاران اولیه در نمایشگاه در کوچه استارتاپ. هر گروه تجاری یک ساعت طول می کشد و تیم TechCrunch از استارتاپ های منتخب در هر رده از مرحله اصلی به صورت زنده مصاحبه می کند.

به یکی (یا همه) از تعداد زیادی بروید جلسات بازخورد راه اندازی زمین در سه روز Disrupt برنامه ریزی شده است. هر غرفه دار استارتاپ کولی می تواند با یک کارمند ماهر TC آشنا شود. شما می توانید چیزهای زیادی با تماشای پیش نویس دیگر بنیانگذاران و شنیدن توصیه های مجرب یاد بگیرید. شما فقط می توانید ایده هایی را برای بهبود سطح آسانسور خود دور کنید. اوه ، و ارائه ارائه شده را بررسی کنید ایجاد یک عرشه پیچ که نمی توان نادیده گرفت برای راهنمایی در مورد ضد گلوله عرشه زمین خود را.

درباره رمزنگاری گیج شده اید؟ درمورد metaverse گول زده اید؟ در مورد SPAC جدی هستید؟ جلساتی را که به همه این موضوعات عمیق می پردازد – همراه با بیش از 80 سخنرانی دیگر و جلسات بریکت که شامل همه بخش های فناوری می شود – در دستور کار Disrupt 2021 خواهید یافت.

TechCrunch Disrupt 2021 در تاریخ 21 تا 23 سپتامبر برگزار می شود-چند روز دیگر. پاسپورت خود را بخرید ، رویدادها را کاوش کنید ، با روندها و فناوری های جدید آشنا شوید و فرصت هایی را بیابید که به شما کمک می کند آینده خود را بسازید و بسازید.