Tiger، Coatue با تزریق جدید 400 میلیون دلاری، لولا هلث را دو برابر کرد – TechCrunch

Hinge Health، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو که راه حل دیجیتالی را برای درمان بیماری‌های اسکلتی عضلانی مزمن (MSK) مانند درد کمر و مفاصل ارائه می‌دهد، با سرمایه‌گذاری 400 میلیون دلاری سری E به ارزش 6.2 میلیارد دلاری شرکت بسته شد.

Tiger Global و Coatue Management که در ماه ژانویه دور 300 میلیون دلاری سری D شرکت را رهبری کردند، دوباره برای رهبری این دوره بازگشته اند. Alkeon Capital و Whale Rock به آنها ملحق می شوند که 200 میلیون دلار سرمایه گذاری ثانویه برای به دست آوردن مالکیت در Hinge انجام می دهند. Tiger، Coatue و Alkeon اخیراً یک تیم سرمایه گذاری در Abacus.ai بودند که این هفته یک دور 50 میلیون دلاری را اعلام کردند.

دانیل پرز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل هینج هلث، در یک گزارش گفت: سرمایه گذاری جدید، که مجموع سرمایه های جمع آوری شده هینج هلث را تا به امروز بالغ بر 1 میلیارد دلار می کند، به فناوری و توسعه محصول برای بهبود دسترسی، نتایج و تجارب بیماران اختصاص خواهد یافت. بیانیه مکتوب این شرکت همچنین ادعا می کند که “اکنون یکی از با ارزش ترین شرکت ها در سلامت دیجیتال است.”

هدف فناوری Hinge Health کاهش درد MSK، جراحی‌ها و استفاده از مواد افیونی از طریق استفاده از حسگرهای پوشیدنی پیشرفته و فناوری بینایی رایانه‌ای است که توسط تیم مراقبت بالینی متشکل از فیزیوتراپیست‌ها، پزشکان و مربیان سلامت دارای گواهی هیئت مدیره نظارت می‌شود.

تا کنون در سال جاری، این شرکت که به 1000 کارمند نزدیک می شود، تعداد مشتریان خود را بیش از دو برابر کرده و اکنون به بیش از 575 مشتری سازمانی خدمات ارائه می دهد. همچنین تیم رهبری خود را با استخدام‌های جدید Lalith Vadlamannati، که پس از گذراندن 13 سال در آمازون به‌عنوان مدیر ارشد فناوری ملحق شد، و وینسنت لیم، مدیر ارشد مردمی که تجربه قبلی تیم‌های مقیاس‌پذیری در آزمایشگاه‌های Google، Medium و JUUL را دارد، تکمیل کرد.