Tiger Global از OfBusiness هند با ارزش 3 میلیارد دلار حمایت می کند – TechCrunch

OfBusiness ، یک استارتاپ بازرگانی که کالاهای صنعتی می فروشد و به کسب و کارهای کوچک اعتبار می دهد ، ارزش خود را در کمتر از دو ماه دو برابر کرده و به 3 میلیارد دلار رسانده است.

به گفته OfBusiness ، تایگر گلوبال 207 میلیون دلار از سری F این استارتاپ شش ساله را رهبری کرد و SoftBank و Alpha Wave در آن شرکت کردند. این سرمایه گذاری جدید تنها دو ماه پس از آن صورت می گیرد که SoftBank با سرمایه گذاری 160 میلیون دلاری در OfBusiness به ارزش 1.5 میلیارد دلار درآمد داشت.

اعلام پنجشنبه سومین دور تامین مالی OfBusiness در سال جاری است. این استارتاپ که تجارت آن در سال جاری چندین برابر شده است ، در آوریل امسال 800 میلیون دلار ارزش گذاری شده است.

OfBusiness به عنوان جمع کننده مواد اولیه و تامین کننده تامین مالی فعالیت می کند. این استارتاپ با بانک ها همکاری می کند تا خطوط اعتباری را به شرکت های کوچک و متوسط ​​که گردش مالی سالانه آنها بیش از 3 میلیون دلار است ، ارائه دهد.

این پلتفرم اطلاعات مربوط به فعالیت کاربران را که برای بازپرداخت وام به مشاغلی که از پلت فرم OfBusiness برای تأمین مواد اولیه و مناقصه استفاده می کنند ، تکیه می کند. آسیش موپاترا ، بنیانگذار و مدیر اجرایی این استارتاپ ، سال گذشته به تحلیلگران برنشتاین گفت: “این امر ما را قادر می سازد تا از وام های مبتنی بر وثیقه به وام های نقدی/ مبتنی بر معاملات-که عامل اصلی تمایز بانک ها است” ، حرکت کنیم.

“شرکت های کوچک و متوسط ​​سود وام سرمایه در گردش خود (صادر شده در قالب محدودیت کارت) و حاشیه مواد اولیه تهیه شده را پرداخت می کنند. پلتفرم Bid-Assist مخزنی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​است تا مناقصه های مناسب برای کسب و کار خود را جستجو کنند. منابع مناقصه و حاشیه مواد خام ، درآمدزایی بهتر و مهمتر از آن ، داده های پیش بینی کننده برای پذیره نویسی را فراهم می کند. “

میزان درآمد این استارتاپ بیش از 1 میلیارد دلار است و سودآور است. تا ژوئیه سال جاری ، اندازه کتاب وام آن به 220 میلیون دلار افزایش یافته بود.

“ما خطوط اعتباری را ارائه می دهیم ، مشابه اعتبار نقدی/ اضافه برداشت. وام گیرندگان فقط با توجه به محدودیت های تعیین شده سود پرداخت می کنند و ملزم به تهیه مواد اولیه از بستر هستند. این به ما امکان استفاده نهایی از وام و داده ها را برای پذیره نویسی و نظارت جدید می دهد. وام گیرندگان که از اهرم برای موجودی استفاده می کنند بهتر از کسانی هستند که از وام برای بازپرداخت وام های قدیمی استفاده می کنند. “

این استارتاپ قصد دارد بودجه جدیدی را برای گسترش فعالیت های خود در هند اختصاص دهد. این استارتاپ گفت که OfBusiness همچنین به دنبال ادغام و فرصت های خرید است.

OfBusiness جدیدترین سرمایه گذاری Tiger Global در هند است. این شرکت که مقر آن در نیویورک است امسال تقریباً از دوازده استارتاپ در کشور پشتیبانی می کند ، از جمله Apna ، BharatPe ، Gupshup ، DealShare ، Classplus ، Urban Company ، CoinSwitch Kuber و Groww.