TikTok به آمازون Fire TV در ایالات متحده و کانادا می آید – TechCrunch

آمازون امروز اعلام کرد که اکنون یک برنامه TikTok در Amazon Fire TV برای کاربران ایالات متحده و کانادا در دسترس است. این برنامه همچنین به زودی برای دستگاه های Echo Show نیز عرضه می شود.

پس از دانلود TikTok از فروشگاه برنامه Fire TV، کاربران می توانند به حساب TikTok خود وارد شوند، یا اگر قبلاً یکی از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه برنامه نیستند، حساب کاربری خود را ایجاد کنند. سپس، مانند برنامه تلفن همراه، کاربران می‌توانند فیدهای TikTok مانند «دنبال کردن»، «برای شما» و صفحه کشف را مرور کنند. در خود برنامه، برای مشاهده کلیپ بعدی باید به صورت دستی اسکرول کنید، اما برنامه Fire TV دارای پخش خودکار است، بنابراین لازم نیست دکمه‌ای را روی کنترل از راه دور فشار دهید یا به الکسا بگویید ویدیو بعدی را هر چند ثانیه پخش کند ( یا دقیقه).

این اولین باری نیست که می‌توانید ویدیوهای کوتاه عمودی را روی صفحه نمایش بزرگ تماشا کنید – برنامه‌های TikTok می‌توانند از قبل در Google TV و Android TV و همچنین برخی از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ استفاده شوند. اما اکنون که TikTok سازندگان را قادر می‌سازد تا ویدیوهای حداکثر سه دقیقه‌ای را آپلود کنند، شاید طبیعی‌تر باشد که برای مثال، تماشای صفحه نمایش بزرگ را انتخاب کنند تا زمانی که فقط ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای را تماشا می‌کردید.

مانند به‌روزرسانی TikTok برای پشتیبانی از ویدیوهای طولانی‌تر در تابستان، قابل‌دسترسی کردن برنامه آن در تلویزیون‌ها نمایش دیگری از رقابت با YouTube است که در اوایل سال جاری YouTube Shorts را به عنوان رقیب TikTok ایجاد کرد.