TikTok منابع آموزشی را برای والدین به عنوان بخشی از ویژگی جفت شدن خانواده – TechCrunch اضافه می کند

این شرکت صبح روز اعلام کرد که TikTok در حال توسعه ویژگی کنترل والدین درون برنامه ای خود ، Pairing Family ، با منابع آموزشی طراحی شده برای کمک به والدین برای حمایت بهتر از کاربران نوجوان است. این ویژگی جفت شدن ، که سال گذشته برای کاربران جهانی راه اندازی شد ، به والدین نوجوانان 13 ساله و بالاتر اجازه می دهد تا حساب های خود را با کودک متصل کنند تا والدین بتوانند کنترل های مربوط به استفاده از زمان استفاده از صفحه نمایش ، که نوجوان می تواند به او پیام ارسال کند و موارد دیگر را تنظیم کنند. اما این شرکت از نوجوانان شنید که آنها همچنین می خواهند صدای آنها در مورد مشارکت والدین در زندگی دیجیتالی آنها شنیده شود.

برای ایجاد محتوای آموزشی جدید ، TikTok با سازمان غیرانتفاعی ایمنی آنلاین ، Internet Matters همکاری کرد. این سازمان مجموعه ای از منابع را با همکاری نوجوانان تهیه کرده است که هدف آنها ارائه راهنمایی به والدین در مورد حرکت در چشم انداز TikTok و استفاده از نوجوانان در رسانه های اجتماعی به طور کلی است.

نوجوانان می گویند که می خواهند والدین هنگام استفاده از ویژگی هایی مانند جفت شدن خانواده ، قوانینی را که تعیین می کنند بفهمند و می خواهند در مورد زمان نوجوانان به صورت آنلاین صحبت کنند. و در حالی که نوجوانان از تعیین محدودیت برای والدین ناراحت نیستند ، آنها همچنین می خواهند احساس کنند که در زندگی خود اعتماد بالینی را کسب کرده اند.

نوجوانان مسن تر می خواهند استقلال بیشتری در دستگاه خود و شبکه های اجتماعی داشته باشند. آنها حتی ممکن است به مادر یا پدر بگویند که نمی خواهند آنها را در بستر خاصی دنبال کنند.

این منابع لزوماً به این معنی نیست که نوجوان خوب نیست ، منابع جدید برای والدین توضیح می دهد. نوجوانان فقط می خواهند احساس کنند که می توانند با دوستان خود به صورت آنلاین ملاقات کنند بدون این که تحت نظارت شدید قرار گیرند. این امر به بخش مهمی از تجربه آنلاین در عصر همه گیری تبدیل شده است ، جایی که بسیاری از جوانان به جای معاشرت با دوستان خود در زندگی واقعی یا شرکت در سایر فعالیت های گروهی ، زمان بیشتری را در خانه می گذرانند.

نوجوانان می گویند آنها همچنین می خواهند بتوانند وقتی مشکلی پیش می آید به والدین مراجعه کنند ، بدون اینکه از این که آنها را مجازات سخت کنند یا اینکه والدین از این وضعیت وحشت داشته باشند ، مراجعه کنند. نوجوانان می دانند که اگر قوانین را زیر پا بگذارند عواقبی برای آنها ایجاد می شود ، اما آنها می خواهند والدین در شرایط سخت دیگر با آنها کار کنند و راه حل هایی را با هم طراحی کنند ، نه اینکه فقط با عصبانیت واکنش نشان دهند.

همه اینها به عنوان یک توصیه ساده و عقل سلیم به نظر می رسد ، اما والدین در TikTok اغلب با زندگی دیجیتالی نوجوانان خود و استفاده از شبکه های اجتماعی درجات متفاوتی دارند. برخی از دستورالعمل های اساسی که توضیح می دهد که نوجوانان چه می خواهند و احساس می کنند منطقی است که شامل شوند. با این اوصاف ، والدینی که از نظر تکنیکی به اندازه کافی آگاه هستند تا بتوانند ویژگی کنترل والدین مانند جفت شدن خانواده را فعال کنند ، ممکن است در حال حاضر بهترین شیوه ها را در نظر بگیرند.

علاوه بر این ، این نوع محتویات حریم خصوصی و ایمنی برای نوجوانان نیز طراحی شده است تا به TikTok کمک کند تا خود را به عنوان یک پلت فرم برای محافظت از کاربران جوان خود معرفی کند-موضعی که به طور فزاینده ای ضروری است با توجه به مقررات بالقوه ای که فناوری بزرگ سعی در پیشبرد آن دارد. ، از اواخر به عنوان مثال ، TikTok در ماه اوت اعلام کرد که برای حفظ امنیت برنامه برای ایمن تر کردن برنامه ها ، محافظت از حریم خصوصی بیشتری را برای نوجوانان جوان وضع می کند. فیس بوک ، گوگل و یوتیوب نیز همین کار را کردند.

TikTok می گوید والدین یا سرپرستان که در حال حاضر حساب خود را از طریق ویژگی جفت شدن خانواده به حساب یک نوجوان مرتبط کرده اند ، اعلانی دریافت می کنند که آنها را وادار می کند تا در مورد پیشنهادات نوجوانان و نحوه برخورد با مکالمات مربوط به سواد دیجیتالی و ایمنی آنلاین اطلاعات بیشتری کسب کنند. والدینی که برای اولین بار ثبت نام کرده و زوج خانواده را فعال می کنند ، همچنین به منابع راهنمایی می شوند.