TikTok منابع بهداشت روانی را افزایش می دهد ، زیرا گزارشات منفی از تأثیر اینستاگرام بر نوجوانان فاش می شود – TechCrunch

TikTok صبح امروز اعلام کرد که در حال پیاده سازی تاکتیک های جدید برای آموزش کاربران خود در مورد تأثیرات منفی روانی رسانه های اجتماعی بر سلامت روان است. به عنوان بخشی از این تغییرات ، TikTok در مرکز ایمنی خود “راهنمای رفاه” را ارائه می دهد ، مقدمه ای مختصر در مورد اختلالات خوردن ، مداخلات جستجوی گسترده و نمایشگرهای مشاهده در جستجوهای بالقوه.

راهنمای بهزیستی جدید که با همکاری انجمن بین المللی پیشگیری از خودکشی ، خط پیام بحران ، Live For Tomorrow ، Samaritans of Singapore و Samaritans (انگلستان) توسعه یافته است ، توصیه های هدفمندتری را برای افرادی که از TikTok استفاده می کنند ارائه می دهد و کاربران را تشویق می کند تا در مورد چگونگی این امر فکر کنند. آنها را تحت تأثیر قرار دهید تا داستانهای سلامت روان خود را در بستری به اشتراک بگذارند که در آن هر پست امکان ویروسی شدن را دارد. TikTok از کاربران می خواهد به این فکر کنند که چرا تجربیات خود را به اشتراک می گذارند ، اگر آماده باشند که مخاطبان بیشتری داستان آنها را بشنوند ، اگر اشتراک گذاری برای آنها مضر باشد و آیا آماده شنیدن داستان دیگران در پاسخ هستند.

این پلت فرم همچنین یک یادداشت مختصر ، هر چند عمومی درباره تأثیر اختلالات خوردن تحت بخش “موضوعات” مرکز ایمنی ، که با انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) تهیه شده است ، اضافه کرد. NEDA سابقه طولانی در همکاری با شبکه های اجتماعی دارد و اخیراً با Pinterest همکاری کرده است تا تبلیغات کاهش وزن را ممنوع کند.

در حال حاضر ، TikTok کاربران را در جستجوی کلمات یا عباراتی مانند #خودکشی به منابع محلی هدایت می کند ،* اما اکنون ، این پلت فرم همچنین محتوای سازندگان را به منظور کمک به افراد نیازمند به اشتراک می گذارد. این پلت فرم به TechCrunch گفت که این محتوا را پس از مشورت با متخصصان مستقل انتخاب کرده است. علاوه بر این ، اگر فردی عبارت جستجو را که ممکن است نگران کننده باشد وارد کند (TikTok به عنوان مثال “آرایش ترسناک” را ارائه داد) ، محتوا محو می شود و از کاربران می خواهد برای مشاهده نتایج جستجو ، شرکت کنند.

در حالی که TikTok از این تغییرات رونمایی می کند ، اینستاگرام رقیبش پس از افشای اسناد وال استریت ژورنال که تحقیقات خود شرکت فیس بوک در مورد مضرات اینستاگرام برای دختران نوجوان را فاش می کند ، با بررسی مواجه است. مشابه TikTok تحت سلطه Gen Z ، بیش از 40 درصد از کاربران اینستاگرام 22 سال یا کمتر هستند و روزانه 22 میلیون نوجوان در ایالات متحده وارد اینستاگرام می شوند. در یکی از حکایات ، یک جوان 19 ساله با وال استریت ژورنال مصاحبه کرد گفت که پس از جستجوی ایده های تمرینی در اینستاگرام ، صفحه کاوش او مملو از عکس هایی در مورد چگونگی کاهش وزن شده است (اینستاگرام قبلاً در عملکرد جستجوی خود اشتباه کرده است) ، که به کاربران توصیه می کند موضوعاتی مانند “روزه” و “سرکوب کننده اشتها” را جستجو کنند). آنجلا گواردا ، مدیر برنامه اختلالات خوردن در بیمارستان جان هاپکینز ، به وال استریت ژورنال گفت که بیماران او اغلب می گویند که از طریق رسانه های اجتماعی با تاکتیک های خطرناک کاهش وزن آشنا شده اند.

“این سوال در ذهن بسیاری از مردم مطرح می شود که آیا شبکه های اجتماعی برای مردم خوب است یا بد. تحقیقات در این زمینه مختلط است. می تواند هر دو باشد “، اینستاگرام امروز در پست وبلاگ خود نوشت.

همانطور که TikTok با توصیه های خود در زمینه به اشتراک گذاری داستانهای مربوط به سلامت روان اشاره می کند ، رسانه های اجتماعی اغلب می توانند منبع مثبتی باشند و به افرادی که با چالش های خاصی دست و پنجه نرم می کنند اجازه می دهد از دیگران که تجربیات مشابهی را تجربه کرده اند یاد بگیرند. بنابراین ، با وجود نفوذ بیش از حد این سیستم عامل ها ، همچنین بر افراد واقعی است که در مورد آنچه ارسال می کنند و چگونه ممکن است بر دیگران تأثیر بگذارد فکر کنند. حتی وقتی فیس بوک سعی کرد تعداد “لایک” های اینستاگرام را پنهان کند ، کارمندان این را گفتند بهبود نیافت رفاه کلی کاربر این افشاگری ها در مورد تأثیر منفی رسانه های اجتماعی بر سلامت روان و تصویر بدن پیشگام نیست ، اما فشار جدیدی را برای این پلتفرم های قدرتمند ایجاد می کند تا در مورد چگونگی حمایت از کاربران خود فکر کنند (یا حداقل برخی از آنها را اضافه کنید. یادداشت های جدید به مرکز امنیتی آنها).

*اگر شما یا کسی که می شناسید با افسردگی دست و پنجه نرم می کند یا فکر کرده است که به خود آسیب برساند یا جان خود را از دست بدهد ، خط زندگی ملی پیشگیری از خودکشی (1-800-273-8255) 24/7 ، پشتیبانی محرمانه ، رایگان و محرمانه برای افراد در معرض خطر ، و همچنین بهترین شیوه ها برای متخصصان و منابع برای کمک به پیشگیری و شرایط بحرانی.