TikTok یک چالش ویروسی را پنهان می کند که باعث می شود بچه ها دستگاه های صابون سازی مدرسه خود را سرقت کنند – TechCrunch

این فصل به فصل مدرسه و TikTok باز می گردد ، این بدان معناست که دانش آموزان به طور غیرقابل توضیح همه چیزهایی را که به هم متصل نشده اند سرقت می کنند.

آخرین روند TikTok برای ایجاد ویرانی اجتماعی باعث می شود که دانش آموزان از “لیس های شیطانی” استفاده کنند-سرقت های کوچک از همه چیز ، از دستگاه های صابون گیر ، کیت های تست کووید و ضد عفونی کننده دست گرفته تا اقلام با ارزش مانند فناوری کلاس درس.

به گزارش Mashable ، این ویدئوها در نسخه ویرایش شده “Ski Ski BasedGod” ساخته Lil B قرار دارند که تا روز دوشنبه در حدود 100،000 ویدیو در TikTok ظاهر شده بود ، با برچسب #deviouslick بیش از 175 میلیون بازدید.

https://www.youtube.com/watch؟v=WgzwSuAOIm4

TikTok روز چهارشنبه دست به کار شد ، نتایج جستجو را برای ترفندهای ویروسی محدود کرد ، فیلم های دارای برچسب را حذف کرد و کاربران را تشویق کرد “لطفاً با معلمان مهربان باشید”.

سخنگوی TikTok به TechCrunch گفت: “ما انتظار داریم که جامعه ما ایمن بماند و مسئولیت پذیری ایجاد کند ، و ما اجازه نمی دهیم محتوایی که فعالیت های مجرمانه را ترویج یا فعال می کند ، انجام شود.” “ما این محتوا را حذف می کنیم و هشتگ ها و نتایج جستجو را به دستورالعمل های انجمن خود هدایت می کنیم تا از چنین رفتاری جلوگیری کنیم.”

در حالی که نمی دانیم کدام ویدیوها روی صحنه می روند و کدام ها مجاز هستند ، این روند به اندازه کافی واقعی است تا معلمان و والدین در سراسر کشور تحت تأکید قرار گیرند. در یک مدرسه راهنمایی در لاس وگاس ، مدیران مدارس گزارش می دهند که دانش آموزان علائم تند روی سرعت ، هشدار آتش ، دستگاه های صابون گیر و پروژکتورهای کلاس را می کشند. و در پورتلند ، اورگان حداقل یک دبیرستان شاهد از بین رفتن صابون های کل ساختمان بود – شروع خوبی برای شروع یک سال تحصیلی دیگر در بحبوحه همه گیری جهانی نبود.