To The Market بودجه ای را برای ایجاد محیط های کاری اخلاقی و پایدار برای زنان به عهده می گیرد – TechCrunch

جین مسباخر موریس کار خود را در وزارت امور خارجه آمریکا آغاز کرد و به زنان در مبارزه با تروریسم کمک می کرد. حالا او به آنها کمک می کند تا شغلی با حقوق نسبتاً خوب پیدا کنند.

او تشخیص داد که برای ایجاد تغییرات در زنان ، آنها نیاز به دسترسی به منابع دارند ، بنابراین تحصیل در بخش کشاورزی و سایر بخشها را آغاز کرد و به سرمایه گذاری استراتژیک در زنجیره تامین علاقه مند شد.

کری کلبرت ، بنیانگذار و شریک عمومی Curate Capital و جین Mosbacker Morris ، بنیانگذار To To Market

ماسباخر موریس به TechCrunch گفت: “آنچه من اشاره کردم این بود که تولید خرده فروشی بزرگترین اقتصاد مقیاس است و تحت سلطه زنان در زنجیره تامین است.” “با این حال ، سرمایه گذاری استراتژیک کافی برای هدایت محصولات خرده فروشی اخلاقی و پایدار در آن انجام نشد. ما به این فکر کردیم که چگونه می توانیم کاتالیزور باشیم و نقش ها را ارتقا دهیم تا بتوانیم به طور کامل در زنجیره تامین جهانی مشارکت داشته باشیم. “

او در سال 2016 با چشم انداز دموکراتیزه کردن دسترسی به زنجیره تامین جهانی ضمن محافظت از محیط زیست و ارتقاء مشاغل ، به ویژه مشاغل ایجاد شده توسط زنان ، به بازار راه اندازی کرد. پلتفرم اختصاصی این شرکت مشاغل اخلاقی و پایدار را در طول زنجیره تأمین بررسی می کند و از فناوری برای اتصال مارک ها با آن شبکه تامین کنندگان استفاده می کند. زنجیره تأمین اتحادیه آن در حال حاضر شامل بیش از 200 سازنده در 50 کشور است.

این شرکت یک دور از سری A را دوشنبه اعلام کرد و Mosbacher Morris تأیید کرد که این مبلغ 5 میلیون دلار است. تامین مالی توسط Curate Capital انجام شد و شامل صندوق سرمایه در گردش ، Spouting Rock و Forward Ventures و همچنین سرمایه گذاری بعدی از Belle Fund ، Knightsgate Ventures و گروهی از سرمایه گذاران فرشته استراتژیک بود.

کری کولبرت ، بنیانگذار و شریک اصلی Curate Capital می گوید: “To Market در حال تبدیل شدن به مهر تأیید برای کالاهای ساخته شده از نظر اخلاقی است.” وی گفت: “آنها همه چیز پایان خواهند بود ، همه برای این منابع مورد بررسی قرار گیرند. من آنها را برای رشد آنها در سال 2020 تحسین می کنم. این تیم نه تنها طوفان همه گیری را پشت سر گذاشت زیرا موقعیت بسیار خوبی دارند ، اما وقتی سازندگان نتوانستند کالاها را از چین خارج کنند ، جین یک شبکه گسترده آماده برای برآوردن نیازهای آنها داشت. ”

Mosbacker Morris گفت که به دلیل سرمایه گذاری در ماتریس فروشنده ، این شرکت “حداقل یک دهه از سایر اتصالات جلوتر است” ، نه تنها در پایداری و ویژگی های اخلاقی ، بلکه در عملکرد تجاری نیز.

خرده فروشان To The Market با Nordstrom Rack ، TJ Maxx ، Burlington و Bloomingdales همکاری می کنند. این شرکت قصد دارد بودجه خود را برای رشد جدید به کار گیرد. این شامل گسترش تیم ، توسعه فناوری و تسخیر بیشتر بازار است. موسباخر موریس آن را حدود 20 کارمند ، “تیم لاغر و بدبین” دارد.

ماسباخر موریس گفت: “ما با سازندگان نه در چین برای افزودن ارزش بیشتر به زنجیره تامین جهانی و هم برای شرکت های آمریکایی که قبلاً تمرکز زیادی بر یک کشور داشته اند ، همکاری می کنیم.” “این همه گیری به ما نشان داد که داشتن یک زنجیره تأمین متنوع و سندیکا بسیار مهم است. تکیه بر یک کارخانه و کشور واحد بسیار خطرناک است. “