Toolio 8 میلیون دلار بودجه جدید دریافت می کند تا فروشگاه خرده فروشی شما کاملاً با محصولات مناسب مجهز شود – TechCrunch

اتمام موجودی نه تنها به معنای از دست دادن فروش اقلام محبوب است ، بلکه ممکن است مجبور شوید مدتی منتظر بمانید تا آن اقلام را در انبار بازگردانید.

Toolio مستقر در نیویورک نرم افزاری برای تجارت و موجودی مبتنی بر ابر ایجاد کرده است تا خرده فروشان را قادر سازد تا برنامه ریزی کالاهای خود را بهینه کرده و تصمیمات بهتر و سریع تری در مورد محصولات و زمان داشتن آنها بگیرند.

روز پنجشنبه ، این شرکت اعلام کرد که سرمایه سری 8 میلیون دلاری دارد. Jump Capital دور بعدی را بر عهده داشت و صندوق اشتعال Rho Capital و سرمایه گذاران فعلی مانند Founder Collective ، Notation Capital و Max Ventures به آن ملحق شدند. آخرین بودجه به Toolio مجموعاً 10.3 میلیون دلار از زمان تأسیس شرکت در سال 2019 جمع آوری کرده است.

Toolio توسط کارکنان سابق Walmart Eytan Daniyalzade و Berk Atikoglu تاسیس شد ، که قبلاً برنامه مد Stylr را ساختند و پس از صدها هزار کاربر در سال 2014 به Walmart فروخت. آنها در حالی که در والمارت بودند ، ناکارآمدی در زمینه زنجیره تامین و کالاهای تجاری را که در آن محصولات باید فروخته شود و در کدام فروشگاه ها تشخیص دادند.

دانیالزاده مدیر عامل شرکت TechCrunch گفت: “حتی در شرکتی با این مقیاس ، این فرآیند به صورت صفحه گسترده انجام شد.” “آنها می خواستند آن را مبتنی بر داده کنند و در منابع داخلی سرمایه گذاری می کردند. ما متوجه شدیم که شکاف وجود دارد و والمارت را در سال 2019 ترک کردیم تا دموکراتیزه کردن پلت فرم برنامه ریزی بعدی را ایجاد کنیم. “

نرم افزار برنامه ریزی با مجموعه فناوری تجارت ادغام شده و گردش کار را به صورت خودکار انجام می دهد تا تجزیه و تحلیل های پیش بینی را ارائه دهد که مشتریان می توانند برای پاسخگویی به تقاضا در زمان واقعی از آنها استفاده کنند تا بتوانند حجم انبارها را کاهش دهند ، حاشیه ها را بهبود بخشند و سریعتر موجودی خود را انجام دهند.

Toolio در ابتدا از طرف شرکت شروع به کار کرد ، اما سال گذشته نیاز به وسایل بازار ابری برای بازار وسط یافت. در نتیجه ، درآمد شرکت از نظر ماهانه 20 درصد و به طور مشابه از نظر رشد مشتری افزایش یافته است. این شرکت در حال حاضر با خرده فروشان مانند Chubbies ، Mack Weldon و Rothy’s همکاری می کند و بیش از 1 میلیارد دلار موجودی خرده فروشان را مدیریت کرده است.

سری A این شرکت را قادر می سازد تا در سایر رأس های خرده فروش مقیاس بندی کند ، تیم را گسترش دهد و ماژول های محصول جدیدی مانند زنجیره تامین و برنامه ریزی منابع مواد را اضافه کند.

یلنا شکولنیک ، شریک Jump Capital ، گفت که او در مورد Toolio از مشاوران خرده فروشی مطلع شده است که اشاره کردند که شرکت بسیاری از مشکلات مربوط به موجودی ، از جمله نحوه خرید اقلام مناسب را حل می کند.

شكولنیك گفت ، درست زمانی كه طرف زنجیره تأمین در حال تجزیه و تحلیل و پیچیده تر شدن بود ، همه گیری جهانی همه چیز را مختل كرد و به خرده فروشان بینشی در مورد میزان ارتباط آنها با چین داد.

در تلاش برای حل چگونگی اولویت بندی خلاقانه موجودی ، Toolio برجسته بود.

او افزود: “آنها قبلاً با استایلر در فضا بودند و این رویکرد را درک می کردند.” “موجودی تنها قطعه ای از پشته خرده فروشی بود که در ابر بالا نمی رفت ، و Toolio این امکان را برای همه چیز در حال حاضر در ابر فراهم کرده است.”

در همین حال ، دانیالزاده می گوید در 15 سال گذشته اتفاقات زیادی در خرده فروشی افتاده است ، به ویژه در قسمت اول شرکت هایی مانند Shopify ، اما قسمت پشتی هنوز به نتیجه نرسیده است زیرا یکی از جنبه های جنسی تر خرده فروشی و قبلی نیست. راه حل ها ثابت ماند

وی افزود که با ایجاد کانال های تجاری مستقیم ، حتی تولیدکنندگان ، تقاضا برای برنامه ریزی “مشکل همه است و یک بازار قابل آدرس دهی کامل است که Toolio می تواند از آن استفاده کند.”