TrueFort به دنبال 30 میلیون دلار سری B است تا راه حل امنیتی نرم افزار بدون اعتماد را گسترش دهد – TechCrunch

همانطور که شرکت ها سعی می کنند در یک چشم انداز امنیتی همیشه در حال تغییر حرکت کنند ، محافظت از همه چیز می تواند چالش برانگیز باشد. راه اندازی امنیتی TrueFort یک راه حل اعتماد صفر ایجاد کرده است که بر محافظت از برنامه های سازمانی متمرکز است. امروز این شرکت سری 30 میلیون دلاری سری B را اعلام کرد.

Shasta Ventures دور امروز را با مشارکت شرکت های جدید Canaan و Ericsson Ventures به همراه سرمایه گذاران موجود Evolution Equity Partners ، Lytical Ventures و Emerald Development Manager رهبری کرد. بر اساس شرایط توافقنامه ، نیتین چوپرا ، مدیرعامل Shasta Ventures به هیئت مدیره شرکت ملحق می شود. سرمایه گذاری امروز کل جمع آوری شده را تقریباً به 48 میلیون دلار می رساند.

سمیر مالحوترا ، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت می گوید که TrueFort با تجزیه و تحلیل در هر برنامه و پی بردن به رفتارهای معمولی از مشتریان محافظت می کند. وقتی این را فهمید ، هر چیزی را که خارج از حد معمول باشد نشان می دهد. این شرکت با جمع آوری داده ها از شرکایی مانند CrowdStrike و نقاط مختلف در برنامه و زیرساخت به این مهم دست می یابد.

“هنگامی که این تله متری را دریافت کردیم ، اعم از شبکه ها ، نقاط پایانی ، سرورها یا شرکای شخص ثالث ، سپس به مشتری کمک می کنیم تا تصویری از این برنامه ها و رفتارهای عادی ایجاد کند. ما سپس به آنها کمک می کنیم تا این کار را انجام دهند و آن را در زمان واقعی با پاسخ و کنترل زمان واقعی کنترل می کنیم تا این برنامه ها را در چرخه زندگی عادی خود ادامه دهند. “

اعتماد صفر مفهومی است که در آن به عنوان یک سیاست شما فرض می کنید که نمی توانید به هیچ فرد یا دستگاهی اعتماد کنید تا زمانی که نهاد اثبات کند که متعلق به سیستم شما است. مالهوترا می گوید که مشتریان با این مفهوم راحت تر شده اند و در سال 2020 این شرکت شاهد رشد عظیم 650 درصدی درآمد بوده است.

وی افزود: “ما شاهد این تقاضا هستیم ، به ویژه در حالی که اعتماد صفر در بین جامعه امنیتی به یک زبان محلی رایج تر تبدیل شده است […]به باز هم ، داشتن دید و درک ، و سپس قادر به کاهش آن به تعداد محدودی از روابط قابل قبول یا اعدام ها ، “او گفت. و او معتقد است که همه چیز به درک برنامه های کاربردی شما و نحوه عملکرد آنها بستگی دارد.

بنیانگذاران TrueFort نازاریو پارساکالا و سمیر مالهوترا

بنیانگذاران TrueFort نازاریو پارساکالا و سمیر مالهوترا

این شرکت در حال حاضر 60 کارمند دارد با امید به رسیدن به 85 یا 90 تا پایان سال. Malhotra می گوید که آنها هنگام ایجاد پایگاه کارکنان ، تلاش می کنند تا آن را در هر سطح متنوع کنند.

“ما به تنوع در کل تیم مدیریتی خود نگاه می کنیم ، از طیف وسیعی تا سطوح مختلف. ما در استخدام نامزدهای گوناگون ، اعم از زن یا LGBTQ یا رنگین پوست ، بسیار پرخاشگر هستیم. و ما برنامه هایی را متمرکز کرده ایم که در آن با دانشگاه های مختلف کار می کنیم […] برای جذب کارکنان جدید از مجموعه استعدادهای متنوع. ما همچنین از این منظر با استخدام کنندگان مختلف کار می کنیم و تمرکز ما همیشه بر این است که به یک پالت متفاوت نگاه کنیم و مطمئن شویم که تا آنجا که می توانیم یک سازمان متنوع هستیم. “

این شرکت در سال 2015 توسط مالهوترا و شریکش نازاریو پارساکالا تأسیس شد ، که هر دو بیش از 20 سال را در شرکت های بزرگ خدمات مالی – گلدمن ساکس و جی پی مورگان – کار کردند. آنها چند سالی مشغول ساختن برنامه بودند و اولین بتا را در سال 2017 راه اندازی کردند تا اولین محصول عموماً در دسترس را در سال بعد وارد بازار کنند.

در حال حاضر مشتریان می توانند راه حل را بر روی Prem یا در ابر مورد نظر خود نصب کنند ، اما این شرکت راه حل SaaS را نیز در دست اجرا دارد که در چند ماه آینده آماده می شود.