VC ها نرخ عرشه های زمین ، تجزیه و تحلیل IPO ، برنامه های توسعه Techstars – TechCrunch

هیچ کس به شما نمی گوید که استارتاپ شما چه زمانی به تناسب بازار محصول رسیده است-نه چراغ های چشمک زن ، نه آژیر خطر ، نه بالن هایی که از سقف بیفتند.

دارل اترینگتون ، ویراستار اخبار ، که با سه VC درباره موضوع TechCrunch Disrupt مصاحبه کرده است ، می نویسد: “به ویژه برای بنیانگذاران اولین بار ، ارزیابی تناسب بازار محصول در مرحله ای که عمدتا پیش بینی می شود به همان اندازه هنر باشد.”

  • هدر هارتنت ، سرمایه گذاری انسانی
  • دیوید تاکر ، گریلوک
  • ویکتوریا تریگر ، فلیکس

تریگر می گوید: “در روزهای اولیه و مرحله ایده ها ، بنیانگذاران کمی بیشتر به آنچه در جهان در صنعت کلان و صنعت شما اتفاق می افتد و واقعاً این مشکل را ایجاد می کند ، اهمیت بیشتری می دهند.”


مقالات Full TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است.
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20 off در اشتراک یک یا دو ساله.


تاکر گفت کارآفرینان باید تا آنجا که ممکن است در مرحله ایده پردازی آماده باشند تا مطمئن شوند که آزادی تقلب و تکرار را دارند.

“من برخی از بنیانگذاران را دیده ام-به عنوان یک VC ، به نظر می رسد که این کار را می کنم-اما من برخی از بنیانگذاران را دیده ام که سرمایه بسیار کمی در دور قبل از بذر یا دور بذر خود جمع آوری می کنند. و آنها زمان کافی یا باند کافی برای آزمایش ندارند. “

همانند سایر خلاصه های Disrupt ، یک ویدیوی کامل از مکالمه آنها نیز وجود دارد. ما در حال برنامه ریزی برای انتشار نسخه های باقی مانده هفته آینده هستیم ، بنابراین این فضا را تماشا کنید.

بسیار متشکرم که این هفته TechCrunch+ را مطالعه کردید. امیدوارم آخر هفته ای آرام داشته باشید.

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد ، TechCrunch+
yourprotagonist

استارتاپ های جهانی در سه ماهه سوم 158 میلیارد دلار جمع آوری کردند که یک رکورد تمام وقت است

تصویری از تجار که در حال بالا رفتن از نردبان به سمت سه توده پول نقد هستند.

اعتبار تصویر: شیرین (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

در سال جاری ، سرمایه گذاران رکورد قابل توجهی از سرمایه گذاری خود را به استارتاپ های جهان وارد کردند: در سه ماهه دوم سال 2021 ، سرمایه گذاران سرمایه گذاری 156 میلیارد دلار سرمایه گذاری کردند که این میزان را در سه ماهه سوم به 158 میلیارد دلار رساند.

آنا هایم ، رایان لولر ، ماری آن آزادو و الکس ویلهلم می نویسند: “اعداد و ارقام به طور مساوی هستند ، به این معنی که ما فقط دو دوره قوی برای سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی در تاریخ استارتاپ ها را گذرانده ایم.”

پس از افزایش درآمد B2B ، پرونده های Udemy علنی می شود

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

Udemy اعلام کرد که این هفته در پی شناورسازی موفقیت آمیز Duolingo در اوایل سال جاری به بازار عمومی عرضه می شود و قرائت الکس ویلهلم از S-1 آن این است که شرکت edtech به احتمال زیاد بالاتر از آخرین ارزش بازار خصوصی خود قیمت گذاری می کند.

او می نویسد: “Udemy یک محصول تا حدودی پایدار است که در یک محصول B2B با درآمد مکرر ارائه می شود.”

اگر ما ارزش درآمد Udemy را فقط در درآمد تجاری خود ارزیابی کنیم ، در آخرین ارزش بازار خصوصی آن ، 4.5 برابر ARR آن در Q2 2021 ارزش خواهد داشت. این فوق العاده ارزان است. و تجارت مصرفی آن نیز دارای ارزش است. “

پس از پیروزی در مبارزه پروکسی ، وقت آن است که باکس حرکات جسورانه ای انجام دهد

آرون لوی ، مدیرعامل Box در صحنه مقابل لوگوی Box.

اعتبار تصویر: جعبه

چند سال گذشته شامل تأخیر در ثبت IPO و درگیری نیابتی با سهامدار عمده بود ، اما این روزها اتفاقات خوبی برای آرون لووی ، بنیانگذار و مدیرعامل Box در حال رخ دادن است.

ران میلر گزارشگر Enterprise می گوید این “لحظه مهمی برای شرکت مدیریت محتوای ابری” است ، بنابراین وی با لوی مصاحبه کرد تا درباره برنامه های خود بیشتر بیاموزد ، به ویژه با توجه به رشد درآمد اخیر شرکت.

برای حفظ تعادل ، ران همچنین با آلن پلز شارپ ، بنیانگذار و تحلیلگر اصلی Deep Analysis صحبت کرد.

او گفت: “سال آینده برای Box مهم است.” “باید ثابت شود که پیروزی در مبارزه نیابتی درست بوده است. برای انجام این کار ، باید پلتفرم Box را تکامل دهد و به طور پیوسته اما مطمئن رشد کند و همچنان به ایجاد طاقچه ای برای خود در بازار بپردازد. “

VC ها می گویند فرصت های استارتاپی بیشتری برای تعقیب در آمریکای لاتین وجود دارد

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

الکس ویلهلم و آنا هایم پیش از سرازیر شدن سرمایه سرمایه گذاری در سه ماهه سوم ، سعی کردند شکاف های احتمالی در بازار تامین مالی برای استارتاپ های آمریکای لاتین را شناسایی کنند و کشف کردند که در حالی که بیشتر شرکت های فناوری در منطقه در حال جمع آوری سرمایه هستند ، هنوز فرصت های زیادی برای سرمایه گذاران جسور وجود دارد.

در اینجا آنها با چه کسی صحبت کردند:

  • ناتان لوستیگ ، شریک مدیریتی ، ماگما
  • خولیو واسکونچلوس ، شریک مدیریت آتلانتیکو
  • آنتونیا روخاس ، شریک ، ALLVP

چرا بنیانگذاران فناوری نوظهور باید ابتدا سخت ترین مشکلات را حل کنند

یک نردبان پله ای در یک اتاق خالی داخلی در اواسط بازسازی ایستاده است.

اعتبار تصویر: آن را 100 نگه دارید (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

ربکا بلان با Gene Berdichevsky بنیانگذار Sila Nano مصاحبه کرد در مورد اینکه چگونه بنیانگذاران که در زمینه فناوری های نوظهور کار می کنند باید در مورد مقیاس بندی فکر کنند ، چگونه باید به منابع مالی نزدیک شوند و چرا باید ابتدا سخت ترین مشکل را دنبال کنند.

بردیچفسکی ، مدیر توسعه بسته باتری تسلا رودستر ، می گوید: “اصلاً نگران نباشید ، به دنبال دندان اژدها باشید.”

“زیرا در صورت حذف شدن ، می توانید دوباره بلند شوید و امیدوارم هنوز انگیزه این کار را داشته باشید.”

آنچه IPO اجاره Runway در مورد پوشاک وام گیرنده می گوید

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

الکس ویلهلم وقتی به گروه QO از نامزدهای IPO نگاه می کرد ، S-1 Rent the Runway را مورد بررسی قرار داد تا ببیند که شرکتی که لباس های قرض به صورت قرضی ارائه می دهد در عصری که لباس های رسمی بیشتر به معنای یک جفت شلوار گرم است عملکرد خوبی داشته است. Monique Lhuillier بدون بند.

او دریافت که بیماری همه گیر زمان سختی برای شرکت بوده است. علاوه بر این ، “فاصله بین سود ناخالص و سود ناخالص بدون احتساب هزینه استهلاک لباس بسیار زیاد است.”

استفانی ژان از عرشه زمین Rec Room عبور می کند که سرمایه Sequoia را برنده شد

اعتبار تصویر: اتاق ضبط

استفانی ژان ، یکی از شرکای Sequoia ، در قسمت اخیر TechCrunch Live ، با نیک فایت ، بنیانگذار و مدیرعامل آن ، اولین عرشه را برای شرکت بازی های اجتماعی Rec Room مرور کرد.

از زمانی که Sequoia شرط خود را روی Rec Room گذاشت ، این شرکت نزدیک به 150 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

ژان می گوید: “من فکر می کنم نیک کار فوق العاده ای انجام داد تا لحن را برای نوع پلتفرم اجتماعی خود تنظیم کند که Rec Room از ابتدا می خواست.”

“ما می خواهیم مردم از چه نوع هویت اجتماعی برخوردار باشند؟ ما می خواهیم افراد چه نوع تعاملاتی داشته باشند؟ من فکر می کنم از ابتدا یک تفاوت بزرگ برای Rec Room بوده است. “

در واقع اعداد ورزشکاران خوب به نظر می رسند؟

اعتبار تصویر: bjonesphotography (در پنجره جدیدی باز می شود) / Shutterstock (در پنجره جدیدی باز می شود) (تصویر اصلاح شده است)

پس از گزارشی از The Information که می گوید The Athletic “hemorrhaged” 100 میلیون دلار بین سالهای 2019 تا 2020 الهام بخش بسیاری از صحبت های توییتری بود ، الکس ویلهلم معیارهای عمومی موجود در سایت رسانه های ورزشی اشتراک را مطالعه کرد و مشکل زیادی پیدا نکرد.

او نوشت: “شرکتی که 9 رقم درآمد مکرر از اشتراک را انجام می دهد بسیار ارزشمند است ، حتی اگر فرض کنیم که The Athletic حاشیه ناخالص بسیار کمتری نسبت به نرم افزار متوسط ​​شما دارد.”

دریافت دقیق جزئیات در عرشه زمین خود

مردی که گندم را با قیچی برش می دهد ، نمای نزدیک

اعتبار تصویر: تصاویر PM (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

برای Pitch Deck Teardown در TechCrunch Disrupt ، مدیر ویراستار دنی کریستون دو عرشه را بررسی کرد ، “یک مصرف کننده و یک شرکت” ، با سه VC:

  • مارن بانون ، بنیانگذار و شریک مدیریت ، ژانویه ونچرز
  • ونسا لارکو ، شریک ، NEA
  • بن لینگ ، بنیانگذار و شریک عمومی ، Bling Capital

تنها استثنایی ترین عرشه های زمین بیش از چند دقیقه مورد توجه قرار خواهند گرفت ، بنابراین دنی چهار اسلاید را انتخاب کرد “که باعث شد تا اعضای صفحه نمایش ما نشان دهند چگونه VC ها می توانند دیدگاه های کاملاً متفاوتی در یک ماده داشته باشند.”

برایان آرمسترانگ ، مدیرعامل Coinbase ، ممکن است در محل کار تفریح ​​نکند

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

برایان آرمسترانگ ، مدیرعامل Coinbase ، یک موضوع توییتری این هفته منتشر کرد که نشان می داد ایالات متحده ممکن است در معرض خطر از بین بردن استعداد مدیرعامل آینده خود باشد ، زیرا “تعدادی از حملات مطبوعات ، سیاستمداران و ترول ها به مدیران عامل (و دور شهادت های کنگره) باعث کار می شود. سرگرم کننده نیست.”

پس از مرور افکار آرمسترانگ ، الکس ویلهلم چند مورد از خود را داشت:

“موارد زیادی برای بحث در موارد فوق وجود دارد. تا آنجا که گرم می شود ، این مجموعه ای از سوزان است. “

چرا Techstars در اروپا دو برابر می شود

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

آنا هایم و الکس ویلهلم با Maëlle Gavet ، مدیرعامل Techstars مصاحبه کردند تا بیشتر بدانند که چرا شتاب دهنده برنامه های جدید اروپایی را در پاریس و یکی در استکهلم راه اندازی می کند.

وی پس از اشاره به اینکه Techstars هنوز در هر پایتخت ملی اروپا وجود ندارد ، گفت که “فضای کافی برای برخی از آنها وجود دارد [those] شش ، هفت ، هشت ، حداکثر 10 برنامه در سال داشته باشند “و” چندین شهر در اروپا وجود دارد که [could] به راحتی بین 50 تا 100 سرمایه گذاری پیش از بذر توسط Techstars در هر سال جبران شود. “