Withings ScanWatch نظارت بر قلب خود را در بدنه ساعت غواص قرار می دهد-TechCrunch

Withings در حال راه اندازی ScanWatch Horizon است ، یک نسخه کوچک از ScanWatch آن در بدنه یک ساعت غواصی. Horizon در یک قاب بزرگتر و 43 میلی متری عرضه می شود ، اما در غیر این صورت همان دستگاهی است که ما فکر می کنیم بهترین هیبرید در بازار است. این شامل ECG داخلی ، سنسور اکسیژن خون و ردیابی آپنه خواب ، و همچنین فعالیت های معمول و ویژگی های نظارت بر خواب است. شما همچنین همان جفت شماره گیر فرعی را دریافت خواهید کرد ، یکی با صفحه نمایش دیجیتالی کوچک برای اعلانات ، و دیگری شمارنده فعالیت آنالوگ.

در رویدادی در پاریس ، ما این شانس را پیدا کردیم که ScanWatch Horizon را ببینیم و آن را امتحان کنیم ، اگرچه یک نمونه اولیه غیر کاربردی بود. مطمئناً به همان زیبایی که عکسها نشان می دهند ، زیبا است و با استفاده از بند سریع فولادی ، با توجه به قیمت احساس خوبی به شما دست می دهد. برای اولین بار ، Withings ScanWatch Horizon را به جواهرسازان و سایر مکان های خرده فروشی می فروشد.

این شرکت به Engadget گفت که مدل بدتر Horizon دارای طراحی “مردانه” برای مچ های بزرگتر است و تنها یک مدل 43 میلی متری در دسترس است. برعکس ، ScanWatch اصلی دارای اندازه های 38 تا 42 میلی متر بود.

متأسفانه بدنه قوی تر و قیمت بالاتر چیزی به لیست ویژگی ها اضافه نکرده است ، بنابراین هیچ GPS در این ساعت وجود ندارد مگر اینکه تلفن شما برای سوار شدن بیاید. و اگر ما مشغول جمع آوری مواد شوینده هستیم ، می توانیم بگوییم که در حالی که لباس خود را به عنوان یک ساعت غواصی (با قاب چرخشی دقیق حک شده با لیزر و عقربه های ساعت Luminova) به نمایش گذاشته است ، مقاومت در برابر آب را به 10ATM محدود می کند. این امکان را برای غواصی ، فعالیت های آبی و برخی غواصی ها فراهم می کند ، اما در مقایسه با اکثر ساعت های غواصی جدی چندان قابل مقایسه نیست.

با این اوصاف ، دنیای ساعت های هوشمند به دنبال هر چیزی است که با سبک ساعتهای غواصی برتر با اشاره به هوشمندی مطابقت داشته باشد. ممکن است که TAG Heuer Connected مجاز باشد به طور پیش فرض در این بازار به طور پیش فرض تبدیل شود ، به خصوص از آنجا که در حال اجرا است ، می دانید ، سیستم عامل بپوشیدبه

Withings ScanWatch نظارت بر قلب خود را در بدنه ساعت غواص قرار می دهد

استیو دنت/Engadget

Withings به Engadget گفت که تأیید FDA برای سنسور سلامت ECG آن مانع از انتشار ScanWatch Horizon در ایالات متحده می شود ، اما امیدوار است تا پایان سال آن را به دولت برساند. به همین دلیل است که ScanWatch اصلی هنوز در ایالات متحده به فروش نرسیده است ، در صورتی که می پرسید.

در مورد زمانی که می توانید یکی از این موارد را روی مچ خود داشته باشید ، ScanWatch Horizon ابتدا از 29 سپتامبر در انگلستان با قیمت 499.95 پوند / 499.95 یورو راه اندازی می شود. خریداران قادر خواهند بود رنگ چهره آبی یا سبز را انتخاب کنند و هر دو مدل دارای فولاد ضد زنگ سریع رها و نوار لاستیکی FKM (برای شنا) عرضه می شوند. همچنین امروز در فرانسه و آلمان وارد می شود و می توانید انتظار داشته باشید که کمی بعد در سایر نقاط اروپا ظاهر شود.

استیو دنت به این گزارش کمک کرد.

یادداشت ویراستار: این مقاله در اصل در Engadget ظاهر شد.