YouTube TV خدمات تلویزیونی زنده خود را با شبکه های بیشتر اسپانیایی زبان-TechCrunch گسترش می دهد

سرویس تلویزیونی پخش کننده گوگل ، YouTube TV ، امروز اعلام کرد که شبکه های اسپانیایی زبان بیشتری را به بسته اصلی عضویت خود اضافه می کند و در حال آماده شدن برای راه اندازی بسته افزونه ای است که محتوای اسپانیایی زبان بیشتری را نیز شامل می شود. از امروز ، همه مشترکین بدون هزینه اضافی به سه شبکه تلویزیونی جدید دسترسی خواهند داشت: Univision ، UniMás و Galavisión. اینها به مجموعه تلویزیونی YouTube TV از بیش از 85 کانال تلویزیونی زنده ، که امروزه شامل شبکه های برتر مانند Fox ، ABC ، ​​CBS ، NBC ، PBS و سایر شبکه ها می شوند ، اضافه می شوند ، علاوه بر شبکه های سرگرمی مانند Discovery و ViacomCBS.

این افزودنی ها طیف وسیعی از محتوای جدید اسپانیایی زبان را برای اعضای YouTube TV به ارمغان می آورد ، از جمله مجموعه های اولیه مانند “La Desalmada” و “Vencer El Pasado” که پاییز امسال وارد می شوند ، سری رقابت های واقعیت “Nuestra Belleza Latina” در 26 سپتامبر به علاوه 22 جوایز سالانه گرمی لاتین در 18 نوامبر. علاوه بر این ، برنامه های ورزشی مانند جام کامپئونز در 29 سپتامبر و دیدارهای مداوم از Liga MX ، UEFA Champions League ، MLS و تیم ملی مکزیک به ارمغان می آورد.

Univision همچنین خاطرنشان کرد که مشترکین بازارهای برتر اسپانیایی از جمله لس آنجلس ، نیویورک ، میامی ، هوستون ، دالاس ، شیکاگو و دیگران می توانند به اخبار محلی ، آب و هوا و سایر برنامه های Univision و UniMás دسترسی داشته باشند. بعلاوه ، YouTube TV در هنگام راه اندازی کتابخانه محتوای ویدیویی درخواستی Univision را حمل می کند و مشترکین می توانند از اعتبارنامه YouTube TV خود برای احراز هویت با برنامه Univision شرکت “تلویزیون در همه جا” استفاده کنند.

شرکت ها شرایط مالی توافق جدید خود را فاش نکرده اند ، اما این معامله با افزایش قیمت همراه نبوده است. با این حال ، YouTube TV از زمان شروع به کار خود به طور مداوم قیمت ها را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، پس از افزودن 14 شبکه جدید ViacomCBS ، در تابستان گذشته قیمت این سرویس به 64.99 دلار افزایش یافت. اما ماه گذشته ، نیل موهان ، مدیر ارشد محصولات YouTube گفت افزایش قیمت جدیدی در آینده نزدیک وجود نخواهد داشت.

در حالی که کانال های جدید به همه مشترکان می رسد ، YouTube TV همچنین از برنامه خود برای معرفی یک بسته اضافی جدید که با هزینه ماهانه اضافی در دسترس خواهد بود ، خبر داد. این شامل سایر شبکه های اسپانیایی زبان مانند Sony Cine ، CNN Español ، Discovery en Español ، Estrella TV ، Cinelatino ، Fox Deportes و سایر شبکه ها می شود. YouTube TV هنوز مجموعه کامل و قیمت افزونه را به اشتراک نمی گذارد ، اما گفت که در ماه های آینده جزئیات بیشتری ارائه می دهد.

شبکه اسپانیایی زبان Pantaya نیز در هفته های آینده با مبلغ 5.99 دلار دیگر در ماه ارائه می شود و دسترسی به فیلم های اسپانیایی زبان و مجموعه های اصلی منحصر به فرد را فراهم می کند که همه آنها در صورت تقاضا هستند.

حامد ناصری ، نایب رئیس Univision ، توزیع محتوا ، در بیانیه ای گفت: “ما خوشحالیم که با YouTube TV همکاری می کنیم تا مجموعه قوی شبکه ها و ایستگاه های Univision را شامل YouTube TV کنیم.” “در میان محبوبیت سرویس های پخش و همچنین افزایش نفوذ جامعه اسپانیایی زبان ما ، این یک گام مهم برای اطمینان از دسترسی مخاطبان به اخبار ، ورزشها و سرگرمی های مهم اسپانیایی زبان ما در هر کجا که محتوا مصرف می کند ، است. ما برای راه اندازی امروز هیجان زده هستیم و تعهد مستمر YouTube TV را برای خدمت به مخاطبان در حال رشد و تأثیرگذار اسپانیایی خود می شناسیم. “

YouTube TV اولین پخش کننده تلویزیونی نیست که به مخاطبانی که به دنبال محتوای اسپانیایی زبان هستند پاسخ دهد. در سال 2018 ، Hulu بسته نرم افزاری اسپانیایی زبان خود به نام “Español” را اضافه کرد ، که اکنون به مشترکان برنامه های زنده از شبکه هایی از جمله ESPN Deportes ، NBC Universo ، CNN En Español ، History Channel En Español ، Discovery en Español و Discovery Familia ارائه می دهد. هولو ، با این حال ، Univision را حمل نمی کند اما Telemundo را ارائه می دهد. Fubo TV ، در عین حال ، Univision و Telemundo را ارائه می دهد و یک طرح اسپانیولی را با ده ها کانال اسپانیایی زبان ارائه می دهد.

اگر بخواهیم بگویم ، YouTube TV تا به حال از نظر ارائه خدمات به اسپانیایی زبانان عقب افتاده بود و این ارائه آن باعث رقابت بیشتر با خدمات رقیب می شود.