بررسی Facebook Portal Go – TechCrunch

از آنجایی که اولین آن این روزها خط پورتال دچار یک سوال اساسی شده است: چرا؟ چندان مهم نیست که چرا فیسبوک این کار را انجام داد (به همین دلیل من موارد زیر را به شما می دهم: $ $ $) ، بلکه مردم باید توجه داشته باشند ، با توجه به اینکه سرآمد آمازون و گوگل در هر دو دسته دستیار هوشمند و صفحه نمایش است؟

علاوه بر ادغام با خدمات فیس بوک ، ویژگی برجسته اصلی Portal panning هوشمند بود ، که از تشخیص شی برای تغییر فریم موضوعات خود استفاده می کرد. این یک افزوده هوشمندانه بود-اگر نه لزوماً برای توجیه خرید محصول تولید شده توسط فیس بوک در رقابت. از آن زمان به بعد ، گوگل ، آمازون و حتی اپل نسخه های اختصاصی خود از این فناوری را معرفی کرده و حاشیه فیس بوک را حذف کردند.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

در حالی که Portal Go به پرسش بزرگتر چرا نمی پردازد ، اما بار دیگر قابلیت فیس بوک را در خارج از جعبه صفحه نمایش هوشمند با افزودن قابلیت حمل به ترکیب نشان می دهد. صادقانه بگویم ، این یکی از مواردی است که من تعجب می کنم رقابت با آن روبرو نشده است. آمازون مدتی پیش بلندگوی بلوتوث قابل حمل خود ، Tap را متوقف کرد.

فراتر از آن ، شما باید به دنبال یک رایانه لوحی Fire با قابلیت Alexa یا دستگاه های شخص ثالث باشید تا راه حل قابل حمل مشابهی داشته باشید. در غیر این صورت ، راه حل آمازون و گوگل به طور م usersثر کاربران را متقاعد کرده است که به سادگی دستگاهی را در هر اتاقی که قصد استفاده از آن را دارند نصب کنند. شخصاً ، همیشه برایم سال است که چرا انعطاف پذیری یک مدل باتری را قبول نکرده اند.

Go با در نظر داشتن قابلیت حمل ، درست تا یک دسته داخلی در پشت دستگاه گنجانده شده است. این وزن نسبتاً کمی سه پوند است (در مقایسه با مثلاً مک بوک پرو 4.7 پوندی که اپل به تازگی عرضه کرده است). آیا کسی به صفحه هوشمندی نیاز دارد که بتواند همراه خود داشته باشد؟ مطمئناً بیش از هر کس دیگری نیاز به یک دوره صفحه نمایش هوشمند نیست ، اما برای انعطاف پذیری چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. برای دستگاهی که عمدتا برای فیلم طراحی شده است ، واقعاً خوب است که بتوانید آن را برداشته و با خود ببرید.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

نکته کلیدی در باتری داخلی و شارژ بی سیم است. مورد دوم به یک پد شارژ اختصاصی سه پین ​​متصل است که در طرف دیگر یک فیش USB-C دارد. شارژر ممکن است بزرگترین شکایت من در مورد طراحی محصول در اینجا باشد. من درک می کنم که چرا فیس بوک تصمیم گرفت در اینجا سخت کار نکند ، بنابراین شما می توانید به سادگی آن را بردارید و بدون قطع برق بروید. اما گزینه شارژ سیمی خوب خواهد بود و به شما این امکان را می دهد تا باتری را سریعتر شارژ کنید. حداقل ، داشتن یک پد شارژ که به صورت مغناطیسی در جای خود چفت می شود ، بسیار عالی خواهد بود ، زیرا یکدفعه قرار گرفتن پین ها برای شارژ کردن آن بسیار دردآور است.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

صفحه نمایش 10 اینچی لمسی با رزولوشن 1280 در 800 است. هیچ چیز برای نوشتن در آنجا وجود ندارد ، اما مطمئناً برای اکثریت قریب به اتفاق آنچه شما باید در این زمینه انجام دهید ، از کنفرانس از راه دور تا تماشای فیلم های با اندازه کوچک از طریق فیس بوک ، کافی است. این دوربین با یک دوربین جلویی 12 مگاپیکسلی و یک آرایه چهار میکروفونی همراه است. مجدداً ، این با برنامه کنفرانس از راه دور که شما در آن سرمایه گذاری کرده بودید رقابت می کرد ، زمانی که جهان به جهنم رفت و همه جلسات مجازی شد ، اما برای تماس با خانواده یا حتی شرکت در جلسه کاری گاه به گاه بسیار خوب است. قسمت پشتی دستگاه با پارچه پوشانده شده است و دارای دو بلندگوی عقب و ووفر است. صدا عالی نیست کمی گنگ است. چیزی نیست که من در گوش دادن به موسیقی روزمره از آن استفاده کنم ، اما در یک تنگنایی کار می کند.

این دستگاه نسبت به اکثر نمایشگرهای هوشمند ضعیف تر است. گوشه های گرد و یک حاشیه بزرگ دارد که در پارچه ای پوشیده شده است که این روزها قیمت استاندارد محصولات خانگی است. در واقع ، طراحی چیزی شبیه به یک محصول خانگی به سبک اکو یا Nest و چیزی است که برای بچه ها هدف گرفته شده است. مورد دوم به نوعی استحکام می بخشد که شما می خواهید از یک محصول قابل حمل مانند آن استفاده کنید.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

این دستگاه دقیقاً مقاوم نیست ، اما احتمالاً می تواند ضربه ها و ضربه های گاه به گاه را بهتر از Nest Home کنترل کند. این امر ، همراه با برخی از محتوای کتاب داستان ، ممکن است Go را برای محیطی با بچه های کوچکتر مناسب تر از بیشتر مناسب کند. یک شاتر فیزیکی وجود دارد که روی دوربین جلویی قرار می گیرد. اگر شما هم مثل من هستید ، احتمالاً آن را در 90 the مواقع حفظ خواهید کرد – اساساً هر زمان که من با شما تماس نمی گیرم. این میکروفون را غیرفعال نمی کند ، اما یک دکمه دایره ای شکل که در کنار کلیدهای تنظیم صدا قرار دارد ، این کار را می کند. با کلیک روی آن دوربین و میکروفون آفلاین می شوند ، که با چراغ قرمز مشخص شده است.

مخصوصاً برای تماس های فیس بوک ، این یک چیز است. بگویید ، “سلام پورتال ، فلان را صدا کن” و نامی به شما نشان داده می شود و می پرسد آیا شخص مناسب را پیدا کرده است. این واقعاً قلب محصول است و دستگاهی را ارائه می دهد که به طور خاص متناسب با انواع مکالمات شما از طریق مسنجر فیس بوک انجام می شود. می توانید فیلترها را اضافه کنید و فیلم ها را تماشا کنید یا کتابهای داستانی را با هم بخوانید. قدرت دستگاه همیشه در این تجربیات مشترک بوده است که به طور خاص در اطراف نرم افزار فیس بوک ساخته شده است.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

کتاب های داستان مشترکی وجود دارد که برای پدربزرگ ها و مادربزرگ ها از راه دور با نوه ها ارتباط برقرار می کند. انتخاب فیلترها در برنامه فیس بوک مسنجر درست است. آنها کلاه های خنده دار به شما اضافه می کنند و گهگاه صدایتان را مخدوش می کنند ، اما واقعاً به منظور مثلاً صاف کردن عیب های درک شده ، چه خوب و چه بد ، در نظر گرفته نشده اند. من دریافتم که آنها در مورد Wi-Fi کندتر و همینطور برای فیلم های Facebook Watch کمی مشکل دارند-در برخی موارد تأخیر وجود دارد ، که می تواند اثر را کمی خراب کند.

انتخاب برنامه فراتر از فیس بوک محدود است. Spotify ، Tidal ، Deezer و Pandora خوب هستند. Go به عنوان بلندگوی قابل حمل بلوتوث با صفحه نمایش داخلی کار می کند. دیدم که دوربین را خاموش می کنم ، آن را به اتاق خواب می آورم و با تعامل با Spotify روی صفحه لمسی به موسیقی گوش می دهم. شما در زمینه کنفرانس تلفنی انتخاب مناسبی دارید ، از جمله Zoom ، WebEx و Blue Jeans. این یک بحث نیست ، اما باید تعداد قابل توجهی از جلسات کاری را پوشش دهد.

اعتبار تصویر: برایان هیتر

این به خوبی از عهده این کار برمی آید – در واقع ، که همراه با قابلیت حمل ، احتمالاً قانع کننده ترین مورد استفاده از دسته است. همه نمایشگرهای هوشمند هوشمند همگی با برنامه های ارتباط از راه دور شخص ثالث سازگاری دارند ، اما خوب است که بتوانید آن را جابجا کنید و اگر نمی خواهید تمام روز به میز کار خود چسبیده باشید ، نگران پیدا کردن پریز نباشید.

فراتر از این ، انتخاب برنامه بدون استخوان است. چند برنامه خبری و آشپزی وجود دارد ، در حالی که سرویسهای معروف شخص ثالث مانند YouTube به عنوان میانبرهای مرورگر در دسترس هستند. اگر می خواهید ، مثلاً Netflix را تماشا کنید ، می توانید از سایت در مرورگر دیدن کرده و آن را از این طریق تماشا کنید. در نهایت ، بسیاری از موارد به این مربوط می شود. اگر همه در برنامه های فیس بوک هستید (و همه عوارضی که به همراه دارد) ، احتمالاً یکی از این دستگاه ها دستگاه شما است.

در مورد قابلیت حمل ، در حال حاضر هیچ رقابت مستقیمی با Go وجود ندارد. این محصول به س questionsالات گسترده تر “چرا” برای خط پورتال پاسخ نمی دهد ، اما حداقل به “کجا” می پردازد.