کوچک شدن تک شاخ ها و خجالت سکه های میم

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکست در مورد کسب و کار استارت آپ ها، جایی که ما اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

نمایش دوشنبه ما آخرین اخبار فناوری آخر هفته و آنچه را که در اوایل هفته به تیتر اخبار تبدیل می شود را پوشش می دهد. امروز، ما در مورد سکه های میم، تک شاخ و جدیدترین ها از هند صحبت می کنیم!

  • بازار سهام جهانی هفته را با وضعیت نسبتا خوبی آغاز کرد. همچنین، دنیای ارزهای دیجیتال به لطف یک میم کوین جدید دچار سوء هاضمه می شود.
  • در بخش نظارتی، به نظر می‌رسد که Coinbase در جاهای دیگر در سرزمین صنعت به ایالات متحده می‌پیوندد، کوالکام به خرید می‌رود، IPO لجستیک علی‌بابا بازار هنگ‌کنگ را هدف قرار می‌دهد، و بریتانیا در حال هضم این واقعیت است که یک افسانه محلی قرار است فهرست کند. در ایالات متحده.
  • از آنجا، زمان بررسی برخی اخبار، بد و خوب، از هند فرا رسیده بود.

در این هفته شاهد نتایج جالبی از درآمد خواهیم بود، پس با ما همراه باشید! سهام صبح چهارشنبه باز خواهد گشت!

برای رونوشت قسمت ها و موارد دیگر، به وب سایت Simplecast Equity بروید.

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 7 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در پادکست های اپل، ابری، اسپاتیفای و همه پخش ها مشترک ما شوید. TechCrunch همچنین یک نمایش عالی در مورد رمزنگاری دارد، برنامه‌ای که با بنیان‌گذاران مصاحبه می‌کند، نمایشی که جزئیات چگونگی جمع‌آوری داستان‌های ما و موارد دیگر را ارائه می‌کند!