Andy Forssell از WarnerMedia در HBO Max در Disrupt 2021 بحث خواهد کرد – TechCrunch

در ماه مه 2020 ، WarnerMedia HBO Max را به یک چشم انداز پخش شلوغ راه اندازی کرد. با وجود مبارزات اولیه ، زمان بندی بهتر از این نبود. هنگامی که جهان در خانه گیر کرده بود و برای یافتن منابع سرگرمی جدید در میان همه گیری جهانی تلاش می کرد ، آخرین تلاش HBO برای ایجاد یک پلت فرم مبتنی بر برنامه در کنار سرویس تازه راه اندازی شده ، Disney+، در رتبه ها قرار گرفت.

این پلتفرم بر اساس برنامه های معتبر اصلی HBO ، در حالی که از رویکرد روز و تاریخ برای پخش فیلم ها استفاده می کند ، که بسیاری از استودیوها در میان تعطیلی تئاتر در سراسر جهان راه اندازی کرده اند ، استفاده می کند. به ویژه ، استودیوی خواهرش Warner Bros چندین فیلم با بودجه بزرگ را در این سرویس به نمایش گذاشت-از جمله “Wonder Woman 1984” و “Space Jam: A New Legacy”-زیرا همه گیری هیچ نشانه ای از کند شدن نشان نداده است.

سال گذشته کانالهای زیادی برای این سرویس نیز به ارمغان آورد. همه از روند همه گیر دور زدن تئاتر هیجان زده نیستند. اخیراً از دیوید چیس ، خالق سوپرانوها درباره انتشار پیش درآمد HBO Max بسیار عصبانی شد – اخباری که پس از شکایت اسکارلت جوهانسون علیه دیزنی به دلیل پخش مستقیم “بیوه سیاه” منتشر شد. این شرکت استراتژی هایی را توسعه داده است ، پیشنهاد خود را از کانال های Amazon Prime حذف کرده و یک ردیف تبلیغاتی با هزینه کمتر به Max اضافه کرده است.

WarnerMedia EVP و سرپرست عملیات تجاری HBO Max Andy Forssell هفته آینده در تاریخ 21-23 سپتامبر در مجازی TechCrunch Disrupt ما به ما ملحق می شوند تا درباره راه اندازی سرویس در زمان آشفته و همچنین آینده برنامه ، بحث کنند. جریان ویدئو به طور کلی قبل از پیوستن به WarnerMedia در سال 2019 ، Forssell به عنوان COO شرکت Otter Media و Fullscreen، Inc فعالیت می کرد و مدیر عامل و SVP Hulu بود.

اختلال از هفته آینده شروع می شود. بلیط خود را هم اکنون با قیمت کمتر از 100 دلار تهیه کنید تا قیمت آن در چند روز کوتاه افزایش یابد.