Apollo.io برای هوشمندتر کردن فرآیند فروش B2B از 32 میلیون دلار استفاده می کند – TechCrunch

Apollo.io که در حال توسعه نرم‌افزار هوشمندی فروش و تعامل برای شرکت‌های تجاری به کسب‌وکار است، ۳۲ میلیون دلار بودجه سری B برای ادامه رویکرد شتاب‌دهی به بازار به‌دست آورد.

Tribe Capital دور را رهبری کرد و NewView Capital و سرمایه گذار موجود Nexus Venture Partners به ​​او پیوستند. تیم ژنگ یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت TechCrunch به TechCrunch گفت که جدیدترین بودجه به شرکت مستقر در سانفرانسیسکو 40 میلیون دلار در مجموع از زمان تأسیس در سال 2015 کمک می کند.

ژنگ قبلاً شرکتی را در فضای آموزشی تأسیس کرده بود که کاری مشابه انجام می داد که به مشتریان کمک می کرد ایمیل های بازاریابی هدفمندتری ارسال کنند. او گفت که وقتی دوستان دیدند چقدر خوب کار می کند، ابزاری مانند آن را برای صنایع مربوطه خود می خواستند.

او می‌گوید این سرویس مبتنی بر اشتراک بیش از 2 میلیون مخاطب تجاری را جمع‌آوری کرده است تا به مشتریان کمک کند با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و بیش از 200 ویژگی منحصربه‌فرد تجاری، مشتریان احتمالی را با دقت بیشتری شناسایی کنند. این ابزار هنگام بازدید از پروفایل های لینکدین به طور خودکار این اطلاعات را نمایش می دهد و همچنین در صورت تغییر شغل یا ارتقاء شغلی، اطلاعات تماس جدید را به شما هشدار می دهد.

او افزود: «معمولاً راه برای ایجاد فروش، یافتن خط لوله مشتریان است و برای انجام این کار برون‌گرا، باید افراد مناسب را شناسایی کنید، و ما این فرآیند را ساده و خودکار می‌کنیم.» “به جای راه اندازی آپولو در چند ماه، چند دقیقه و چند کلیک طول می کشد.”

ژنگ گفت، نمایندگان فروش که به طور متوسط ​​10 تا 12 جلسه داشتند، می توانند سه برابر این مبلغ را با استفاده از آپولو رزرو کنند. تا به امروز، این شرکت بیش از 1 میلیون کاربر ثبت نام کرده و 9000 مشتری پرداخت می کند. این پایگاه کاربران خود را بیش از 200 درصد افزایش داده و درآمد خود را در 12 ماه گذشته سه برابر کرده است و سودآوری خود را برای بیش از 18 ماه حفظ کرده است.

او معتقد است هنوز بخش بزرگی از بازار وجود دارد که استفاده نشده است و بودجه جدید شرکت را قادر می‌سازد تا بازاریابی، مهندسی و توسعه محصول را تسریع بخشد. این شرکت همچنین قصد دارد در 12 ماه آینده تعداد کارکنان خود را به 300 نفر برساند.

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری، سری پانگولور، شریک Tribe Capital، به هیئت مدیره Apollo.io پیوست. Pangulur در سال گذشته شرکت را دنبال می کرد و این شرکت پس از مشاهده پذیرش و استفاده از خود محصول، تصمیم گرفت که این شرکت را رهبری کند.

با بیرون آمدن از همه‌گیری، خریداران می‌خواهند تجربه‌ای شبیه آمازون داشته باشند که در آن شرکت‌ها نیازهای خود را پیش‌بینی کنند. شما به داده‌های کاربر نیاز دارید تا تجربه فروش را بهتر هدایت کنید، و از آنجایی که قابلیت‌های شخصی‌سازی شده‌تر نیز تکامل می‌یابد.» آپولو دارای موقعیت منحصربه‌فردی است، زیرا در حال انجام رشد مبتنی بر محصول است، اما مجموعه داده‌ها را نیز پوشش می‌دهد.