Atlassian بینش های جدیدی را در Jira Software Cloud – TechCrunch ارائه می دهد

تیم های DevOps به طور کلی سعی می کنند خود را به طور مداوم بهبود بخشند ، بنابراین می توانند نرم افزار را سریعتر و با اطمینان بیشتر ارائه دهند ، اما اغلب آنها بینش لازم برای پیشرفت واقعی را ندارند.

آتلسیان در حال حاضر به کاربران خود ارائه می دهد پلت فرم Jira Software Cloud مجموعه ای از قابلیت های جدید که بینش داده محور را در مورد فرایند توسعه ارائه می دهد. Jira یک مسئله رایج و فناوری ردیابی پروژه است و شامل ویژگی هایی است که به توسعه دهندگان و تیم های آنها کمک می کند تا بفهمند که در گردش کار خود کجا هستند.

بینش های جدید یک گام فراتر از آنچه جیرا به طور سنتی در اختیار کاربران خود قرار داده است ، با بینش های خاص در جنبه های مختلف رویکرد توسعه نرم افزار چابک. هدف از بینش های جدید این است که به سازمانها کمک کنیم تا بهتر بفهمند که چه کاری را درست انجام می دهند و تیم های توسعه ای کجا می توانند پیشرفت کنند ، که در نهایت منجر به بهبود کارایی کلی می شود.

مگان کوک ، سرپرست محصول شرکت Jira Software به TechCrunch گفت: “داده ها همه جا هستند ، اما در عین حال بینش ها و درک اقداماتی که می توانید انجام دهید به هیچ وجه وجود ندارد.” سخت است که از این نظر هوشمندانه کار کنیم و این مشکل بزرگی است که ما واقعاً به دنبال حل آن هستیم. ”

کوک توضیح داد که تیم های توسعه به پیشرفت خود نیاز به دسترسی به معیارها دارند ، بنابراین می توانند بر اساس آنچه در زمان واقعی اتفاق می افتد تصمیمات هوشمندانه تری بر اساس داده ها اتخاذ کنند. وی خاطرنشان کرد که یکی از تغییرات بزرگی که آتلاسیان در حال حاضر با جیرا ابر انجام می دهد ، جمع آوری داده ها از همه ابزارهای مختلف ردیابی توسعه در یک مکان است که این تیم ها می توانند تصمیم گیری کنند.

یک مثال از بینش هایی که Jira Cloud اکنون در اختیار کاربران قرار می دهد مربوط به تعهدات دو سرعت است. در رویکرد توسعه نرم افزار چابک ، نرم افزار در مواردی که به عنوان “اسپرینت” شناخته می شوند توسعه داده می شود زیرا توسعه دهندگان برای انجام یک کار خاص مسابقه می دهند. با قابلیت بینش تعهد دو سرعت ، ایده این است که به تیم ها کمک کنیم تا بفهمند چه مقدار از کار را می توانند بر اساس عملکرد گذشته انجام دهند. هدف این کسب و کار کمک به درک بهتر این است که آیا یک تیم بیش از حد یا کمتر از یک دو سرعت مشخص متعهد است.

مثال دیگر ارائه نوع تفکیک مسئله است. کوک توضیح داد که نحوه دسته بندی مسائل توسط هر تیم می تواند بسیار شخصی باشد. این دسته بندی ها می توانند انواع مختلفی از پروژه ها را شامل شوند ، مانند این که آیا یک پروژه با رفع اشکالات و بدهی های فنی سروکار دارد ، یا این که یک محصول نوآوری یا رشد است یا فقط یک به روزرسانی افزایشی ویژگی است. با استفاده از بینش تفکیک نوع مسئله ، تصویری برای کمک به تیم ها برای درک بهتر انواع مسائل و پروژه هایی که با رویکرد شهودی تری نسبت به قبل کار می کنند ، وجود دارد. کوک توضیح داد که کاربران می توانند مسائل مختلف را قبلاً از طریق قابلیت جستجو شناسایی کرده باشند ، اما وی تاکید کرد که رویکرد بینش های جدید بسیار ساده تر است.

خرابی نوع مشکل Atlassian Jira Software Cloud

اعتبار تصویر: آتلسیان

در هفته های آینده ، کوک گفت که این شرکت چند بینش دیگر از جمله بینش سریع دو سرعت را اضافه می کند. در رویکرد توسعه نرم افزار چابک ، توسعه کامل این است که بفهمید آنچه در یک دو سرعت باقی مانده است. بینش سریع دو سرعت نشان می دهد که چقدر کار باقی مانده است و همچنین چقدر احتمال دارد که کار در مدت زمان مشخص به پایان برسد.

رویکرد آتلاسیان به تیم های توسعه دهنده برای کارآمدتر کارکردن ، یکی از ارزشهای اولیه ای است که این شرکت سالهاست در حال ایجاد آن است و در مجموع منجر به رشد قوی شده است. آتلسیان گزارش شده درآمد سه ماهه چهارم مالی 2021 560 میلیون دلار ، افزایش 30 درصدی در سال نسبت به سال به دلیل قدرت همکاری ابزارهای مدیریت و توسعه دهندگان.