AtomChat بودجه جدیدی را برای سرمایه گذاری بر روند فروش آمریکای لاتین از طریق پیام رسانی تضمین می کند – TechCrunch

به نظر می رسد که هر وب سایتی دارای نوعی چت بات است که به شما کمک می کند بدون نیاز به انتظار نماینده خدمات مشتری به سوالات ساده پاسخ دهید. با این حال ، گاهی اوقات در جریان اتصال ممکن است مدتی طول بکشد ، و با توجه توجه شما به چیز دیگری ، زمان شما به پایان می رسد و شما باید از نو شروع کنید.

AtomChat در حال توسعه نرم افزار هوش مصنوعی مکالمه ای است که بر بهبود عملکرد تیم فروش با تبدیل بیشتر از طریق پیام رسانی ناهمزمان در واتس اپ متمرکز است. برای تسریع در توسعه محصول و برنامه های توسعه بین المللی خود ، 3.15 میلیون دلار از بودجه اولیه تحت هدایت Mucker Capital ، با مشارکت Techstars ، تأمین کرد.

اریک هولمن و رنه مونس در سال 2019 شرکت پاناما سیتی ، مستقر در پاناما را پس از همکاری بیش از 15 سال با یکدیگر برای اتوماسیون فرآیندهای اعتباری برای Citi و فرآیندهای فروش برای شرکت های مخابراتی در آمریکای لاتین ، راه اندازی کردند.

اتم چت

پیام های AtomChat اعتبار تصویر: اتم چت

هولمن به TechCrunch گفت ، AtomChat سومین استارتاپ آنها است و شرکت فروش خارجی آنها الهام بخش بود. وی افزود: امروزه اکثر مردم آمریکای لاتین از خرید از طریق وب صرف نظر می کنند و در عوض از ترکیبی از برنامه هایی مانند واتس اپ، اینستاگرام و مسنجر استفاده می کنند که در آن 3.5 میلیارد کاربر ماهانه 20 میلیارد پیام ارسال می کنند.

وی افزود: “ما دیدیم که تجارت محاوره ای با پیام ها به فروش مرورگرهای اینترنت در دهه 1990 می انجامد.” «اگر در مورد خودرو سؤالی دارید، از طریق پیام رسانی با فروشنده در ارتباط هستید. اتوماسیون چیزی است که همه می خواهند، اما باید بیشتر بر خدمات مشتری متمرکز شود و شکاف بزرگ در سمت انسان است. مشتریان بیشتر به دنبال خرید یکجا و کمکی هستند. “

این شرکت مشتریان خود را قادر می‌سازد تا مکالمات مستمری را که در طول روزها، هفته‌ها یا ماه‌ها انجام می‌شوند، به یکدیگر متصل کنند تا هر نماینده خدمات مشتری، تاریخچه‌ای را داشته باشد که مجبور است هر بار از نو شروع کند. هولمن گفت که برخی از مشتریان آن توانستند فروش خود را در مدت دو ماه پس از اجرای AtomChat سه برابر کنند.

آندرس بارتو ، مدیر عامل Techstars Boulder ، هنگامی که سال گذشته بخشی از برنامه شتاب دهنده بودند با این شرکت ملاقات کرد و تصمیم گرفت از آنها حمایت کند.

او گفت که در حالی که ابزارهای موجود توسط شرکت هایی از ایالات متحده ایجاد شده است که از نظر مصرف کنندگان آمریکایی فکر می کنند ، اما آمریکای لاتین ، در عوض ، یکی از مناطقی است که تجارت الکترونیکی وب را کنار گذاشته و مستقیماً به برنامه های پیام رسان روی آورده است.

بارتو افزود: “اریک و رنه درک می کنند که جهان خارج از ایالات متحده در حال تغییر است و این فناوری هایی است که در آمریکای لاتین کار نمی کند.” اکنون اکثریت قریب به اتفاق هزینه‌ها از طریق پیام‌رسانی و اپلیکیشن‌های فوق‌العاده وجود دارد که فرصت بزرگی برای آنهاست.»

تزریق سرمایه جدید در توسعه فناوری به کار گرفته خواهد شد زیرا این شرکت ماهانه 15 درصد در ماه درآمد خود را در ماه افزایش می دهد.

طی دو سال گذشته ، AtomChat لیست مشتریان سازمانی را در 14 کشور جهان شامل تویوتا ، هیوندای ، فورد ، GNC و Avis جمع آوری کرده است. به عنوان مثال ، بیش از 15 میلیون مشتری با پیام رسانی درگیر شده و 140 میلیون پیام از طریق این پلت فرم ارسال شده است.

هولمن: «ما تازه شروع کرده ایم. “ما سعی نمی کنیم چرخ را برای تیم های فروش دوباره اختراع کنیم ، اما آنها را قادر می سازیم تا مکالمات را به شیوه ای کارآمد اداره کنند.”