Automattic TC-1-TechCrunch

ساختنش سخت است امپراتوری نشر ، و از دست دادن آن نیز به همین سادگی است. بزرگان روزنامه عمدتاً با مغولان پخش ، ابتدا رادیو و سپس تلویزیون و کابل جایگزین شدند و البته اکنون ، همه آنها با سرمایه داران رسانه های اجتماعی و رسانه های جریانی که می خواهند توجه ما را جلب کنند ، می جنگند. هر نسلی از تیتان های رسانه ای می میرد و جایگزین می شود ، همانطور که هر رسانه ای جایگاه خود را فقط با چیز جدیدی بدل می کند.

بنابراین وقتی نوبت به موضوع می رسد اتوماتیک، مکمل تجاری پیشرو برای منبع باز وردپرس پلتفرم نشر ، زمان و طول عمر در صنعت پر از سنگ قبر سایتهای رسانه ای در گذشته معنا و مفهوم خاصی دارد. این شرکت که در سال 2005 تأسیس شد ، همچنان در حال پیشرفت و توسعه مداوم است ، زیرا این احساس محرومیت و رذالت محیطی را که رسانه ها را فرا می گیرد ، دور می کند.

شانزده سال پیش و اکنون که 7.5 میلیارد دلار ارزش دارد ، Automattic گام های بلندی را برداشته است ، حتی در حالی که تلاش می کند تا بازار رسانه ای بیشتری را در اختیار داشته باشد. این ناشر ، یک شبکه رسانه های اجتماعی از طریق خرید Tumblr ، یک غول تجارت الکترونیک با WooCommerce ، یک ابزار بهره وری با P2 و موارد دیگر است. با توجه به VC ها ، تقریباً همه چیز اشتباه انجام شد ، این استراتژی به همان قله رسید ، همانطور که خواهیم دید ، استراتژی ای که در بلندمدت به طور تصاعدی موثر بود.

نویسنده اصلی این TC-1 (EC-1 کمی تغییر نام داده شده برای مطابقت با TechCrunch+ تغییر نام تجاری ما) کریس موریسونبه کریس یکی از مولدترین تحلیلگران شرکت های موفق بوده است و در نوشته های قبلی این مجموعه از Roblox و Klaviyo استفاده کرده است. او علاوه بر نوشتن و تجزیه و تحلیل ، یک توسعه دهنده بازی مستقل است و تخصص خود را در توسعه و مهندسی کسب و کار به درک Automattic و تمرکز منبع باز آن می رساند. ویرایشگر اصلی این بسته بود دنی کرایتون، دستیار ویراستار بود رام آیر، ویرایشگر کپی بود ریچارد دال پورتو و تصاویر توسط نیگل سوسمنبه

موریسون هیچ ارتباط مالی با Automattic یا سایر تضادهای منافع برای افشای آن ندارد.

Automattic TC-1 شامل چهار مقاله اصلی با 10700 کلمه و زمان خواندن حدود 40 دقیقه است. بیا یک نگاهی بیندازیم:

ما همیشه بر روی قالب TC-1 تکرار می کنیم. اگر س questionsال ، نظر یا ایده ای دارید ، لطفاً به Danny Crichton ویرایشگر TechCrunch در [email protected] ایمیل ارسال کنید.