Google شیوه های خبری را برای خرید اضافه می کند ، مانند تبدیل عکس های یک وب سایت به محصولات قابل خرید – TechCrunch

گوگل امروز روش های جدیدی را برای خرید از طریق پلتفرم خود ارائه کرده است ، از جمله به صورت آنلاین و از طریق برنامه تلفن همراه Google Search. در به روزرسانی به زودی در برنامه جستجوی Google برای iPhone ، این شرکت شروع به استفاده از یک مدل یادگیری ماشین جدید با استفاده از پردازش روی دستگاه می کند تا محصولات موجود در تصاویر را در یک وب سایت تشخیص دهد تا فوراً “قابل خرید” شوند. همچنین برای خریداران آنلاین جستجوی لباس و لوازم جانبی از نتایج جستجو و بررسی اقلام موجود در فروشگاه های محلی را آسان می کند.

در برنامه تلفن همراه Google برای iOS ، کاربران به زودی دکمه جدیدی را مشاهده می کنند که از طریق Google Lens تصاویر وب سایت را به محصولات قابل خرید تبدیل می کند. این بدان معناست که اگر در حال مرور وب سایت هستید و چیزی در عکس توجه شما را جلب می کند ، می توانید کلیک کنید تا ببینید محل مورد نظر را از کجا بخرید. این نوع ویژگی توسعه فناوری موجود Google Lens است که می تواند محصولات موجود در تصاویر را شناسایی کند. فقط آن را به زمینه جدیدی اضافه می کند.

اعتبار تصویر: گوگل

گوگل می گوید ، Google Lens نیز بر روی دسکتاپ به Chrome می آید و به کاربران اجازه می دهد تصاویر ، ویدیو و محتوای متنی را در وب سایتی با Lens انتخاب کنند تا نتایج جستجو را در همان برگه مشاهده کنند.

در به روزرسانی دیگر ، هنگامی که در حال جستجوی لباس ، کفش و لوازم جانبی در تلفن همراه هستید ، Google خرید از نتایج جستجوی خود را آسان تر می کند.

در اینجا ، یک فید بصری از محصولات مطابق با درخواست شما – مانند “ژاکت های بریده شده” ، به عنوان مثال – در رنگ ها و سبک های مختلف نمایش داده می شود. و راهنماهای سبک ، فیلم ها و جزئیات مربوط به محل خرید اقلام محلی را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید نتایج را بر اساس سبک ، بخش ، مارک و سایر موارد فیلتر کنید ، همچنین رتبه ها ، بررسی ها و مقایسه قیمت ها را بررسی کنید.

اعتبار تصویر: گوگل

گوگل خاطرنشان می کند که این تجربه با “نمودار خرید” ، مجموعه داده های موجودی محصول در زمان واقعی که امروزه بیش از 24 میلیارد فهرست را شامل می شود ، تأمین می شود.

این امر همچنین به خریداران در هنگام خرید حضوری کمک می کند ، زیرا می توانید فیلتر “موجودی” را انتخاب کنید تا ببینید کالاهای شما در حال حاضر در کدام فروشگاه های نزدیک موجود است. این امر می تواند به ویژه قبل از شروع فصل شلوغ خرید تعطیلات برای کمک به مردم برای خرید هدیه و اسباب بازی های کودکان مفید باشد.

به روزرسانی ها امروز در رویداد Search On Google اعلام شد ، جایی که این شرکت همچنین سایر به روزرسانی های محصول را در Maps ، Lens و Search ، از جمله مواردی که از پیشرفت های جدید AI استفاده می کنند ، توضیح داد.