اندی رابرتسون: کمک داور در حالی که فدراسیون فوتبال در حال بررسی یک حادثه آشکار آرنج است کنار رفت



CNN

کمیته داوران لیگ برتر در بیانیه ای اعلام کرد، کمک داوری که به نظر می رسید در جریان بازی یکشنبه لیگ برتر انگلیس، اندی رابرتسون از لیورپول را با آرنج آرنج زده بود، در هیچ مسابقه ای شرکت نخواهد کرد تا زمانی که هیئت حاکمه فوتبال انگلیس این حادثه را بررسی می کند.

اتحادیه فوتبال (FA) در حال بررسی حادثه ای است که در پایان بازی نیمه اول بین لیورپول و آرسنال در آنفیلد رخ داد.

رابرتسون، یک مدافع 29 ساله، در زمین به کنستانتین هاتزیداکیس نزدیک شده بود. به نظر می‌رسد که بازپخش‌های ویدیویی نشان می‌دهد که رابرتسون در حال مسواک زدن از کنار هاتزیداکیس است که با بلند کردن آرنج خود که به بازیکن برخورد کرد، پاسخ داد.

رابرتسون به وضوح عصبانی بود و پس از دریافت کارت زرد به دلیل واکنش بعدی، هم تیمی هایش مجبور شدند او را کنار بزنند.

در بیانیه‌ای به سی‌ان‌ان روز دوشنبه، شرکت حرفه‌ای بازی‌های بازی Officials Limited (PGMOL) گفت که «کنستانتین هاتزیداکیس را به بازی‌های هیچ یک از مسابقاتی که در آن برگزار می‌کند منصوب نمی‌کند، در حالی که اتحادیه فوتبال در مورد حادثه مربوط به کمک داور و اندرو رابرتسون، مدافع لیورپول تحقیق می‌کند. آنفیلد.”

رابرتسون در حالی که بازیکنان در وقت استراحت از زمین خارج شدند یک کارت زرد دریافت کرد.

رابرتسون توسط روی کین، کارشناس اسکای اسپورت و هافبک سابق منچستریونایتد به دلیل واکنشش مورد انتقاد قرار گرفت و گفت که بازیکن “باید بیشتر نگران دفاع خود باشد” در حالی که کریس ساتون، مهاجم سابق لیگ برتر انگلیس به بی بی سی گفت که کمک داور باید مجازات شود. .

من واقعاً نمی دانم او به چه چیزی فکر می کرد. تا آنجا که من می بینم، او باید محروم شود.

CNN برای اظهار نظر با لیورپول تماس گرفته است اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده است.

اتفاقی که در زمان استراحت رخ داد، یکی از نقاط حساس بازی پر هرج و مرج در آنفیلد بود که در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید.

همچنین پس از آن اتفاق می افتد که الکساندر میتروویچ، مهاجم فولام به دلیل هل دادن کریس کاوانا داور مسابقه در باخت ماه گذشته این تیم در جام حذفی مقابل منچستریونایتد، هشت جلسه محروم شد.