Instacart در حال خرید شرکت نرم افزاری پذیرایی FoodStorm – TechCrunch است

پلت فرم تحویل مواد غذایی Instacart صبح امروز اعلام کرد که در حال خرید FoodStorm است ، یک سیستم مدیریت سفارش SaaS (OMS) که از سفارش به صورت پیش فرض و تامین خرده فروشان خواربار تغذیه می کند. شرکت ها جزئیات مالی این قرارداد را فاش نکرده اند ، اما به عنوان بخشی از خرید ، Instacart فناوری FoodStorm را در مجموعه راه حل های تجارت الکترونیکی خواربارفروشی شرکت ادغام می کند.

FoodStorm یک پیشنهاد SaaS ایجاد کرده است که شامل سفارش چند کاناله ، مدیریت سفارش ، پرداخت و انجام می شود. فناوری آن همچنین با چندین سیستم شخص ثالث ، از جمله سیستم های فروش نقطه (POS) ادغام می شود. این فناوری همچنین قابلیت های CRM را ارائه می دهد که به خواربار فروشان کمک می کند تا بازخورد خود را جمع آوری کرده و از ویژگی های تبلیغاتی استفاده کنند.

“هدف ما این است که به شرکای خرده فروشی خود کمک کنیم تا فروش خود را افزایش دهند و اطمینان حاصل کنیم که بیشتر وعده های غذایی روزانه مشتریان خود از طریق فروشگاه مواد غذایی تهیه می شود. به همین دلیل ما خوشحالیم که از تیم مستعد FoodStorm در Instacart استقبال می کنیم و پلتفرم خود را به صورت انتهایی ، پیش از سفارش و پذیرایی در پیشنهادات برتر شرکت Instacart ادغام می کنیم. “

FoodStorm ، که 14 سال پیش تأسیس شد ، با چندین شریک خرده فروشی موجود در Instacart ، از جمله Bi-Rite Market ، بازارهای Mollie Stone ، عمو Giuseppe’s و Roche Brothers مشارکت کرده است. Instacart قصد دارد فناوری FoodStorm را در دسترس خرده فروشان بیشتری قرار دهد.

Instacart بیان می کند که این راه حل جدید به خرده فروشان کمک می کند تا موجودی خود را بیشتر آنلاین کرده و در عین حال که نیازهای مشتریان را برآورده می کنند ، قابلیت های تجارت الکترونیکی خود را افزایش دهند. در مورد مشتریان ، Instacart می گوید این فناوری جایگزین مقرون به صرفه تری برای تحویل رستوران باز می کند.

“خواربارفروشی یک دسته خرده فروشی فوق العاده پیچیده است ، و نیاز به راه حل های سازمانی مانند FoodStorm و Instacart را برای موفقیت طولانی مدت این صنعت که همه ما برای قرار دادن غذا روی میزهای خود به آن تکیه می کنیم ، ضروری می کند. راب هیل ، مدیرعامل FoodStorm ، در این باره گفت: “ما به تیم Instacart ملحق می شویم و راه های جدیدی را برای خرده فروشان ایجاد می کنیم تا از این بخش بعدی هیجان زده شویم.”

Instacart خاطرنشان می کند که راه حل های فناوری پیشرو ، فرصت رشد قابل توجهی را به خرده فروشان مواد غذایی ارائه می دهد. به عنوان مثال ، مشتریان Instacart که غذاهای آماده و غذاهای آماده مانند غذاهای سرد و سرد ، کیک و سوشی را از فروشگاه مواد غذایی خریداری می کنند ، سبدهای قابل توجهی بزرگتر دارند و بیشتر از مشتریانی که این کار را نمی کنند ، خرید می کنند. در مورد خرده فروشان ، Instacart اشاره می کند که اقلام سفارش داده شده و غذاهای آماده نیز معمولاً سودآورتر از مواد غذایی سنتی مانند تولید و بسته بندی کالاها هستند.

در اوایل سال جاری ، Instacart مبلغ 265 میلیون دلار از سرمایه گذاران موجود از جمله Andreessen Horowitz ، Sequoia Capital ، D1 Capital Partners و دیگران جمع آوری کرد. این بودجه ارزش شرکت را به 39 میلیارد دلار رساند. Instacart همچنین اخیراً سرویس تحویل سریعتر “تحویل با اولویت” را در بازارهای منتخب در ایالات متحده و کانادا با هدف جذب مشتریانی که در غیر این صورت برای سفارشات کوچکتر یا نیازهای فوری خود به سرعت به فروشگاه مراجعه می کردند ، معرفی کرد.