Lime دومین سه ماهه سودآور EBITDA را در تاریخ شرکت اعلام کرد-TechCrunch

به گفته مدیر عامل واین تینگ ، اپراتور کوچک متحرک Lime در سه ماهه سوم سوددهی EBITDA را تعدیل کرده است و این دومین سه ماهه سودآور در تاریخ شرکت است. در جریان رویداد وال استریت ژورنال Tech Live ، تینگ گفت که COVID از “باد مخالف به باد عقب” تبدیل شده است ، و نویدبخش زمانهای مرفه تری در سال آینده است.

آشنا بنظر رسیدن؟

سال گذشته در همین زمان ، در رویداد WSJ Future of Everything ، تینگ همچنین از حرکت شرکت فراتر از مشکلات مالی همه گیر و به سمت سودآوری سه ماهه سوم افتخار کرد. لیم گفت که جریان نقدینگی مثبت و جریان نقدینگی مثبت مثبت است و انتظار می رود در سال 2021 سوددهی کامل داشته باشد. متأسفانه ، کووید دوباره مانع شد.

راسل مورفی ، مدیر ارشد ارتباطات شرکتی در Lime ، به TechCrunch گفت: “نوع دلتا منجر به قرنطینه بیشتر و تأخیر در باز شدن شهرها در سراسر جهان شد ، که بر درآمد پیش بینی شده خطوط اصلی تأثیر گذاشت.” “حتی بدون گردشگری و رفت و آمد به سطح قبل از COVID ، خوشحالیم که تقاضا بازگشته است و پیش بینی افزایش مداوم سواری در سال 2022 را داریم.”

تینگ گفت رشد نهایی چیزی است که امسال تفاوت ایجاد کرده است. بالاترین سطح Q3 تقریباً مشابه سه ماهه مشابه در سال 2019 بود ، 1 تا 2 درصد را می داد یا می گرفت ، و این سه ماهه سودآوری نبود. این بدان معناست که اگرچه Lime قادر به فروش و درآمد بیشتری نبود ، اما توانست پول خود را خرج کرده و هزینه های عملیاتی خود را بسیار کارآمدتر مدیریت کند.

این شرکت هنوز به پرسش های خاصی در مورد نحوه موفقیت خود در افزایش خط تولید پاسخ نداده است ، اما طی یک سال گذشته ، Lime کارهایی مانند استفاده از اسکوترهای Gen4 خود را با باتری های قابل تعویض انجام داده است ، که مطمئناً می تواند به ساده سازی فرایندهای شارژ کمک کند. روروک مخصوص بچه ها و دوچرخه هایی با کیفیت بهتر که عمر بیشتری داشته باشند ، برخی از هزینه های قابل توجه استهلاک خودرو را نیز حذف می کنند.

تینگ می گوید: “تجارت باز می گردد حتی اگر برخی از بزرگترین موارد استفاده ما هنوز برنگشته باشد ، بنابراین رفت و آمد برنگشته ، گردشگری برنگشته است.” “آنچه ما واقعاً دیده ایم این است که ما آنچه را” سفر بین شهری “می نامیم به طرز چشمگیری افزایش دادیم. مردم از ما در برابر جایگزین ها استفاده می کنند زیرا ما هوای آزاد و مسافر مجرد هستیم ، زیرا مردم راه سبزتری برای رفت و آمد می خواهند. و هنگامی که من منتظر سال 2022 هستم ، رفت و آمد تا حدی باز می گردد ، گردشگری نیز باز خواهد گشت. ما به تازگی اعلام کردیم که سفر خود را از اروپا آغاز می کنیم و همه آنها در سال آینده به عنوان بادبزن خواهند بود. “

آهک همچنین بر تغییر احساسات مصرف کننده برای افزایش درآمد ، به ویژه در نسل های جوان و تغییرات آب و هوایی ، متکی است.

تینگ می گوید: “منبع شماره 1 آلودگی کربن در ایالات متحده حمل و نقل است.” اگر می خواهیم کربن را از طریق حمل و نقل به طور اساسی حل کنیم ، باید به جایگزین های سبک تری مانند اسکوتر و دوچرخه نگاه کنیم و باید در حمل و نقل عمومی سرمایه گذاری کنیم. وقتی با جوانان صحبت می کنید ، این به شدت توسط آنها احساس می شود و آنها رفتار خود را برای دیدار با این لحظه تغییر می دهند. “

این داستان ادامه دارد. لطفاً برای به روزرسانی ها مجدداً بررسی کنید.