LinkedIn توسعه خود را با مرکز یادگیری جدید ، دوره های رایگان و زمینه های جستجوی جدید برای کار ترکیبی دو چندان می کند – TechCrunch

دنیای گسترده تری از اشتغال در پی شیوع همه گیری کووید -19 شاهد تغییر بزرگی بوده است. جستجوی شغل ، یافتن فردی برای ایفای نقش ، یا صرفاً پیشرفت حرفه ای مانند بسیاری از ما نیست. بنابراین تعجب آور نیست که شرکت هایی که مدل های تجاری خود را برای این مناطق تهیه کرده اند نیز تغییر کنند: امروز ، LinkedIn ، پلت فرم شبکه های اجتماعی مایکروسافت برای جهان کار ، موجی از اخبار را با هدف پیشبرد زمان اعلام کرد.

این مرکز آموزشی جدیدی راه اندازی می کند که هدف آن سازمان ها برای ارائه حرفه ای و آموزش های دیگر به کارکنان است. و این 40 دوره را به طور رایگان برای اعضای LinkedIn ایجاد می کند تا برخی از تغییرات در حال اجرا ، مانند نحوه سازگاری با کار ترکیبی ، نحوه مدیریت بهتر در شرایط عادی جدید و نحوه بازگشت به دفتر و اجرا هنگامی که آنها در خارج از ساختمان گسترش می یابند و شامل خانه های خصوصی افراد نیز می شوند. در نهایت ، همچنین شروع به تغییر جزئیاتی می کند که افراد می توانند از آنها برای فهرست بندی و جستجوی فرصت های شغلی استفاده کنند تا این نوع شرایط کار و موارد دیگر را در نظر بگیرند.

Learning Hub برای اولین بار در آوریل سال جاری پیش نمایش شد و در نسخه بتا محدود اجرا شده است. امروز ، به عنوان بخشی از یک رویداد بزرگتر که توسط مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و مدیرعامل LinkedIn رایان روسلانسکی برگزار شد و در آن آنها در مورد روندهای جدید در دنیای کار بحث می کنند ، Hub به طور گسترده تری راه اندازی می شود.

در برخی زمینه ها ، LinkedIn سالهاست که در زمینه آموزش فعالیت می کند ، زیرا خریدهایی مانند پلتفرم آموزش از راه دور Lynda در سال 2015 استراتژی و موقعیت آموزشی خود را به عنوان بستری برای توسعه حرفه ای تقویت کرده است. مشارکت برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی از محتوای شخص ثالث (به عنوان مثال ، هنگامی که در سال 2018 حدود 13000 دوره را از طریق اشخاص ثالث اضافه کرد) ؛ و تلاش برای پیوند دادن مفهوم توسعه مهارت ها با مشخصات حرفه ای ، انجام تحقیقات و ایجاد ابزارهای تعاملی برای کاربران آن.

دوره های رایگان که امروز راه اندازی می شوند (و تا 9 اکتبر رایگان خواهند بود) مجموعه ای به موقع از ویدئوها هستند که به شرکت ها کمک می کند زیرا برخی از آنها شروع به تغییر (یا فکر کردن در مورد) آنها از محیط های دور دست به محیط های اداری می کنند ، اما راه اندازی محصول بزرگتر ، The Learning Hub ، دقیقاً تلاشی نوع دوستانه در آن سفر طولانی نیست. به عنوان یک سرویس برتر برای مشاغل به فروش می رسد – کاربران موجود LinkedIn Learning Pro قادر خواهند بود تا ژوئیه 2022 ، به طور بالقوه طولانی تر ، از آن به صورت رایگان استفاده کنند. این شرکت علاوه بر اینکه یک کسب و کار برجسته است ، به تلاش های بزرگتر شرکت برای ارائه خدمات بیشتر و مشارکت بیشتر بخشهای منابع انسانی برای تقویت یکی دیگر از عوامل اصلی درآمد ، یعنی استخدام ، مرتبط است.

راه اندازی مجدد مرکز آموزشی خود در LinkedIn به عنوان یک پلت فرم تجربه یادگیری (که اغلب به عنوان LXP توصیف می شود) ، آن را در رقابت نزدیک تری با 360Learning ، Coursera for Business ، Workday ، Cornerstone و بسیاری دیگر از پلتفرم های مورد استفاده سازمان ها برای مدیریت خود قرار می دهد. دارای محتوای آموزشی حرفه ای داخلی و شخص ثالث. علاوه بر این ، LinkedIn می گوید که از داده های اختصاصی خود در مورد گرایش های اشتغال ، به علاوه AI ، برای شخصی سازی محتوا برای سازمان ها و کاربران استفاده خواهد کرد. با این حال ، واقعیت این است که این پلتفرمی است که تیم های منابع انسانی نیز می توانند مشاغل و نامزدهای منبع را لیست کنند ، آن را به یک تجربه بسیار جذاب تر تبدیل می کند ، و ممکن است در زمانی که موارد دیگر ممکن است بیشتر تکه تکه شده باشد ، منسجم تر به نظر برسد.

زمینه های جدیدی که LinkedIn در خدمت استخدام خود قرار می دهد نیز در این زمینه قابل توجه است. اکنون به استخدام کنندگان اجازه می دهد که آیا کار از راه دور ، ترکیبی یا در محل است. و به زودی کسانی که به دنبال شغل هستند نیز می توانند مشخص کنند که در نقش جدید به دنبال کدام یک از اینها هستند. شرکتها همچنین می توانند جزئیات بیشتری را در مورد وضعیت شرکت خود در رابطه با مواردی مانند الزامات واکسیناسیون شروع کنند و به جهان (کارکنان ، شرکا ، مشتریان ، دیگران علاقه مند) اطلاع دهند که آیا دفاتر فیزیکی شما برای مشاغل باز است یا خیر. به

این زمینه های جدید ممکن است کمی پیش پا افتاده به نظر برسند ، یا حداقل به طور خاص مربوط به نگرانی ها و شرایطی است که ما امروز در آن زندگی می کنیم ، اما من فکر می کنم آنها از این مهمتر هستند. آنها با آنچه LinkedIn می بیند (و آنچه بسیاری از ما احساس می کنیم) اولویت های قوی در نحوه نگرش ما به مشاغل امروز هستند صحبت می کنند. این راه را برای این که چگونه و آیا LinkedIn ممکن است انواع دیگر جزئیات را در نمایه های شرکت و شخصی و همچنین جزئیاتی که می تواند در استخدام مورد استفاده قرار گیرد ، در نظر بگیرد ، باز می کند. این چیزی است که شرکت نیز مدتی است روی آن کار می کند: در ماه ژوئن به کاربران امکان افزودن ضمایر به نمایه آنها را داد. همه اینها بسیار مهم است ، با توجه به اینکه بسیاری از شرکتهای کوچکتر وجود دارند و از مردم می خواهند LinkedIn را از پایه خود حذف کنند. همانطور که LinkedIn با فرمت های جدید دست و پنجه نرم می کند و دیگران را غروب می کند ، این همه نشان می دهد که سعی می کند برای مقابله با آن سازگارتر باشد.