Locast سرویس پخش تلویزیونی محلی را به دلیل حکم دادگاه متوقف می کند – TechCrunch

سرویس پخش تلویزیونی محلی Locast حداقل در حال حاضر فروشگاه را تعطیل کرده است. به دنبال حکمی در روز سه شنبه مبنی بر اینکه نمی تواند از وضعیت غیر انتفاعی خود به عنوان یک سپر قانونی استفاده کند ، عملیات خود را متوقف کرد. شبکه ها مدعی شده اند که Locast حق چاپ آنها را نقض کرده است.

لوکاست در ایمیلی به کاربران خود نوشت: “ما عملیات را به سرعت متوقف می کنیم.” وی گفت: “لوکاست به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی از همان ابتدا طراحی شد تا مطابق با قوانین سختگیرانه عمل کند ، اما در پاسخ به احکام اخیر دادگاه ، که ما احتراماً با آنها مخالف هستیم ، بدینوسیله عملیات را متوقف می کنیم ، که بلافاصله م effectiveثر است. ”

لوکاست استدلال کرد که به عنوان تقویت کننده سیگنال های محلی عمل می کند ، که شخص ثالث طبق قانون حق چاپ ایالات متحده مجاز است این کار را انجام دهد تا به افرادی که نمی توانند با آنتن سیگنال دریافت کنند تلویزیون محلی تماشا کنند. با این حال ، CBS ، ABC ، ​​NBC و Fox (که طبق گزارشات توسط AT&T و Dish Network پشتیبانی می شدند) احساس کردند که لوکاست طفره رفتن از هزینه حمل و نقلبه

دادگاه همچنین با پرداخت 5 دلار در ماه که Locast از کاربران دریافت کرده بود به ظاهر هزینه های جاری را پوشش می داد. یک قاضی گفت که لوکاست از این وجوه برای گسترش بازارهای بیشتر استفاده می کند و “پول بسیار بیشتری از هزینه های کاربر نسبت به آنچه لازم است” به ارمغان می آورد.

یادداشت ویراستار: این پست در ابتدا در Engadget ظاهر شد.