Locus Robotics به تازگی 50 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است – TechCrunch

به نظر می رسد Locus Robotics در حالی که آهن داغ است چشمگیر است. هفت ماه پس از جمع آوری 150 میلیون دلار سری E ، Tiger Global 50 میلیون دلار دیگر در شرکت ماساچوست سرمایه گذاری می کند. دور آخر Locus را تبدیل به یک اسب شاخدار کرد و این دور مجموع بودجه شرکت را به حدود 300 میلیون دلار می رساند.

لوکوس در زمینه روباتیک انبار و تکمیل تخصص دارد و راه حل مدولارتری را ایجاد می کند که نیازی به ساخت “خاک رس” برکشایر خاکستری ندارد. رویکرد این شرکت به Fetch نزدیک است که در ماه جولای توسط Zebra Technologies خریداری شد. به نظر می رسد Locus برای خرید از یک شرکت تدارکات یا خرده فروشی که برای رقابت با یکپارچه آمازون تلاش می کند ، اولویت دارد.

از طرف دیگر ، ادامه دورهای تأمین مالی نشان می دهد که شرکتی به دنبال ادامه کار به تنهایی است.


در حال راه اندازی خبرنامه روباتیک هستیم! لطفاً برای دریافت Actuator در صندوق ورودی خود به محض انتشار اولین شماره ثبت نام کنید! رایگان!


مدیرعامل ریک فالک در ماه فوریه با من تأیید کرد و گفت: “ما علاقه ای به خرید نداریم. ما فکر می کنیم می توانیم بیشترین و بزرگترین ارزش را با فعالیت مستقل ایجاد کنیم. سرمایه گذارانی هستند که می خواهند برای کمک به همه کسانی که نامشان آمازون نیست در رقابت شرکت کنند. “

فالک صبح امروز می افزاید که وجوه جدید نوعی اعتبار برای Locus است. مطمئناً آنها یکی دیگر از نشانه های علاقه سریع به اتوماسیون در میان همه گیری هستند. مدیر اجرایی می گوید: “در زمان افزایش حجم و کمبود مداوم نیروی کار ، این دور جدید از تأمین مالی نشان می دهد که چگونه اتوماسیون رباتیک انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و هوشمند برای انبارها و زنجیره تامین مهم شده است.” “لوکوس به طور منحصر به فردی برای ایجاد تحول دیجیتالی در این بازار عظیم جهانی موقعیت دارد.”

بودجه برای گسترش بیشتر عملیات جهانی لوکوس مورد استفاده قرار می گیرد.