metaverse برای Squid Game – TechCrunch در راه است

با سلام و بازگشت مجدد به Equity ، پادکست متمرکز سرمایه گذاری TechCrunch که در آن اعداد پشت سرفصل ها را باز می کنیم. این نمایش چهارشنبه ما است ، زمانی از هفته که به یک موضوع واحد می پردازیم. امروز؟ بازی

ناتاشا و دنی و الکس گرد هم آمدیم تا از چند منظر ، از جمله دیدگاه های استارتاپ ها و بزرگترین بازیکنان پلتفرم در زمینه فناوری ، درباره دنیای بازی بحث کنیم. الکس یک گیمر است. دنی است تخته گیمر و ناتاشا در بازی های دیجیتالی اهمیت چندانی ندارد. بنابراین ، ما دیدگاه های خوبی داشتیم. هدف از قسمت ما این بود که بفهمیم چرا بازی ها بیشتر مورد توجه Big Tech و استارتاپ ها قرار می گیرد و چگونه مدل و محیط کسب و کار در طول سالها تکامل یافته است.

در اینجا چیزی است که ما به آن رسیدیم:

  • یک صندوق بازی جدید از a16z و مجموع سرمایه گذاری خطرپذیر اخیر ، که توسط دوستان ما در Crunchbase News گردآوری شده است.
  • بازی جدید آمازون و سود حماسی بازی های اپل.
  • به نظر می رسد ، با مطالعه ما ، صنعت بازی از عناوین تک فروش به بازی هایی با درآمد مکرر تبدیل شده است که استودیوها با پشتوانه سرمایه گذاری تبدیل شده اند. این نشان دهنده تکامل مدل کسب و کار و محبوبیت عمومی بازی است ، همانطور که نشان می دهد چقدر پول می توان به دست آورد پشتیبانی صنعت بازی ها نیز به عنوان یک فروشگاه فناوری.
  • با این حال ، ما می خواستیم چند دقیقه ای را صرف چالش هایی کنیم که هنوز در انتظار کسانی است که سعی می کنند یک شبه یک بازی را اجرا کنند.
  • پس از صحبت در مورد زمینه ها و چالش ها ، در مورد دلیل بحث کردیم! این شامل فقط یک متاورس است ، چگونه NFT ها می توانند وارد مکالمه شوند و موارد دیگر.

تنها چیزی که اکنون به آن نیاز داریم تاریخ انتشار بازی Royal Court، Paradox است.

ارزش سهام هر دوشنبه در 7:00 صبح PST ، چهارشنبه و جمعه در 6:00 صبح PST کاهش می یابد ، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران!