North Base Media پیشتاز 2.7 میلیون دلار پیش از سری A در راه اندازی رسانه های دیجیتال Vietcetera است-TechCrunch

Vietcetera واقع در شهر هوشی مین ، یک شبکه رسانه ای دیجیتالی که در اصل برای هزاره ها و Gen-Z ایجاد شده بود ، پس از دریافت 2.7 میلیون دلار بودجه پیش از سری A ، جمعیت جمعیتی خود را افزایش می دهد. سرمایه امسال دوبار افزایش یافت که توسط شرکت سرمایه گذاری North Base Media متمرکز شده است.

سرمایه گذاران دیگر عبارتند از Go-Ventures ، بازوی سرمایه گذاری شرکت Gojek. شرق سرمایه گذاری ؛ رسانه های اجلاس سران ؛ Genesia Ventures؛ صندوق سرمایه گذاری ؛ و Z Venture Capital ، بازوی سرمایه گذاری شرکت Z Holdings ، که متعلق به گروه SoftBank و Naver Corporation است.

Vietcetera در سال 2016 توسط Hao Tran و Guy Truong تأسیس شد و اکنون ماهانه 20 میلیون کاربر مخاطب دارد. تبلیغ کنندگان آن شامل بیمه عمر AIA ، Google ، Facebook ، Nestlé ، MasterCard ، Vingroup و Tiki هستند. تران به TechCrunch گفت که Vietcetera همچنین با “اولویت بندی مجوز و توسعه محتوای اصلی” درآمد کسب می کند.

این شبکه در اصل برای هزاره ها و مخاطبان Gen-Z ایجاد شده است که می خواهند “محتوا فراتر از شوبیز ، اخبار پر سر و صدا و سرگرمی” باشد. Vietcetera برای ارائه خدمات بیشتر به گروه های خواننده ، محتواهای جدید یا مارک های عمودی جدیدی را در سال 2022 با محوریت محتوای زنان ، املاک و مستغلات و امور مالی شخصی راه اندازی می کند.

North Base Media در سال 2013 توسط مارکوس براوچلی ، سردبیر سابق وال استریت ژورنال و واشنگتن پست ، و مدیر اجرایی صندوق وام توسعه رسانه ، ساشا ووچینیچ تاسیس شد تا از استارت آپ های رسانه های دیجیتال در بازارهایی که نفوذ اینترنت تلفن همراه در حال افزایش است حمایت کند. سایر شرکتهای نمونه کار آن شامل The News Lens ، Atlas Obscura ، Rappler و Majarra هستند.

بودجه جدید Vietcetera برای محتوا ، از جمله نمایش ها و پادکست های جدید ، توسعه برنامه های تلفن همراه ، حق امتیاز و مجوز محتوا و خریدهای احتمالی استفاده خواهد شد.