PayPal انتخاب Pinterest ما را در یک ترشی تجزیه قرار می دهد – TechCrunch

ببین ما هم متوجه نمیشیم

ناتاشا و الکس با صرف مدتی به عنوان گروه برای نشستن و گفتگو در مورد قرارداد احتمالی PayPal-Pinterest ، به پایان نرسیدند. این امر منطقی به نظر می رسد ، زیرا سرمایه گذاران سهام PayPal را در خبرها 5 درصد کاهش می دهند ، که دلالت بر این دارد آنها واقعا هم متوجه نشدم

به یاد بیاورید که PayPal چند معامله دیگر در سالهای اخیر انجام داده است ، از جمله خرید Honey (4 میلیارد دلار) و Paidy (کمتر از 4 میلیارد دلار).

صرف نظر از این ، معامله – به طور بالقوه ارزش دارد دهها میلیاردها دلار – می تواند غول اجتماعی را به آغوش استقبال PayPal ، غول آمریکایی در حوزه فن آوری های تجاری و مصرف کننده بکشاند. در اینجا آنچه ما سعی کردیم مرتب کنیم:

  • آیا Pinterest یک داستان تجارت الکترونیکی به اندازه کافی بزرگ دارد تا بتواند معامله را با اولین انتظارات ما مطابقت دهد؟
  • ما در مورد عملکرد تاریخی سهام Pinterest ، و همچنین تعدادی از اختلاف نظرهای فرهنگی که در آن دخیل بوده صحبت کردیم.
  • چرا PayPal فقط Etsy را نمی خرد؟ در اینجا به این نتیجه می پردازیم که چرا یک صفحه هیجان قابل جستجو و جستجو می تواند خواسته های مشتری را برآورده کند ، بنابراین تاخیر Pinterest در زیرساخت های fintech-در مقایسه با Etsy-تا حدی شگفت آور بوده است.
  • و اگر فناوری همه به هم پیوسته و جداسازی می شود ، آیا منطقی است که PayPal با یک تجارت الکترونیکی بیشتر به نیروهای خود بپیوندد؟ محتوا تجارت متمرکز ، اکنون بیش از نیم دهه است که از طلاق در eBay حذف شده است؟
  • ما با جوک هایی در مورد ادغام مورد انتظار (و غیر منتظره) fintech به پایان رسیدیم ، و ما بهترین حدس های شما را می خواهیم در توییتر بعدی چیست

راستش خوش گذشت. مری آن قصد داشت به برنامه بپیوندد اما با طراحی هدفون آیفون اپل او را ناکام گذاشت ، در حالی که دنی کمی مشغول بود تا بفهمد چرا همسرش او را در Settlers of Catan ، بازی روی میز مورد علاقه اش کتک زد. ما جمعه با برنامه نویسی منظم خود برگشتیم!

ارزش سهام هر دوشنبه در 7:00 صبح PST ، چهارشنبه و جمعه در 6:00 صبح PST کاهش می یابد ، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران!