Petlove برزیل 150 میلیون دلار از Riverwood و SoftBank برای فروش آنلاین محصولات و خدمات حیوانات خانگی جمع آوری کرد – TechCrunch

Petlove & Co ، یک پلتفرم دیجیتالی مستقر در سائوپائولو برای محصولات و خدمات مربوط به بازار حیوانات خانگی ، امروز اعلام کرد که حدود 150 میلیون دلار (750 میلیون دلار) در یک دور مالی به رهبری Riverwood Capital جمع آوری کرده است.

این دور تقریباً دو برابر چیزی است که پتلو در تاریخ خود مطرح کرده است. این شرکت با نام PetSuperMarket هنگامی که در سال 1999 در روزهای اولیه اینترنت تاسیس شد ، زندگی خود را آغاز کرد. امروزه ، این شرکت به فعالیت در یک فروشگاه آنلاین ادامه می دهد که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات حیوانات خانگی را ارائه می دهد.

به گفته Crunchbase ، Tarpon ، SoftBank ، L Catterton ، Porto Seguro و Monashees نیز در دور تامین مالی شرکت کردند ، که مجموع سرمایه شرکت را در طول عمر خود به 225.8 میلیون دلار می رساند. تنها از ژانویه 2020 ، پتلو بیش از 192 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این شرکت از افشای اطلاعات خود در مورد ارزش گذاری این دور آخر خودداری کرده است.

تالیتا لاکردا ، مدیرعامل Petlove گفت که این شرکت بخشی از سرمایه جدید را برای گسترش بیشتر شبکه لجستیکی خود با هدف تسریع قابلیت های تحویل خود استفاده خواهد کرد. به طور خاص ، قصد دارد خدمات تحویل سریع خود ، Petlove Já را به سایر مناطق جغرافیایی گسترش دهد ، که به شما امکان می دهد محصولات را ظرف چهار ساعت پس از ثبت سفارش تحویل دهید. در حال حاضر فقط در چند شهر برزیل مانند سائوپائولو و بلو هوریزونته موجود است.

این بودجه همچنین به منظور توسعه برنامه اشتراک Petlove ، که به گفته لاکردا اولین در نوع خود در کشور است ، و یکی از خدمات شاخص شرکت خواهد بود.

فرانسیسکو آلوارز-دملده ، شریک بنیانگذار و شریک مدیریت در Riverwood Capital ، می گوید: “بازار حیوانات خانگی برزیل یکی از بزرگترین در جهان است و مصرف کنندگان برزیلی به طور فزاینده ای خواستار محصولات و خدمات دیجیتالی بومی با سطح بالای مشتری مداری هستند.” ، در بیانیه ای مکتوب

این شرکت پس از ادغام اخیر با DogHero ، خرید Vetus و VetSmart و راه اندازی Porto.Pet تکامل یافته و رشد کرده است.

لاکردا گفت: “ما یک بستر فزاینده جامع و فراگیر برای پاسخگویی به نیازهای همه ذینفعان در این بازار به سرعت در حال توسعه ایجاد کرده ایم.”

برزیل چهارمین بازار بزرگ حیوانات خانگی در کل هزینه ها است ، این شرکت می گوید. بر اساس گزارش Instituto Pet Brasil ، کل فروش بازار حیوانات خانگی برزیل در سال 2020 از 7 میلیارد دلار آمریکا (40 میلیارد دلار) فراتر رفت و نسبت به سال قبل 13.5 درصد رشد کرد و پتلو 65 درصد رشد کرد. به طور کلی ، مالکیت حیوانات خانگی در این کشور زیاد است ، زیرا 60 درصد برزیلی ها حیوانات خانگی دارند ، در حالی که 50 درصد در ایالات متحده

به گفته PitchBook ، Petlove بیش از 400 کارمند دارد.

الکس زاپیرو ، سرپرست برزیل و شریک عملی صندوق سافت بانک بانک آمریکای لاتین ، کارهایی را که پتلو برای کمک به “تشکیل بزرگترین اکوسیستم در آمریکای لاتین” انجام داده است “یکی از خارق العاده ترین در بخش و کل بخش خرده فروشی توصیف کرد. ”