Ring با عنوان “Virtual Security Guard” ، سیستم هشدار دهنده Pro جدید و هشدارهای حرکتی هوشمندتر از جمله تحویل بسته معرفی می شود – TechCrunch

Ring تنها بخشی از رویداد سالانه دستگاه ها و خدمات آمازون در سال جاری است ، اما آنها به روزرسانی های زیادی را ارائه می دهند ، از جمله مجموعه جدید Pro Alarm که شامل سخت افزار به روز شده و قابلیت های روتر Eero Wi-Fi 6 است. آنها همچنین خدمات جدیدی به نام “Virtual Security Guard” ارائه می دهند که اساساً مراقب تغذیه حلقه شما است و در صورت عدم امکان ، هشدارها را در مورد زنگ درها و دوربین های موجود با تشخیص رویدادهای هوشمندتر بهبود می بخشد.

زنگ هشدار طرفدار

Ring Alarm Pro یک مجموعه سیستم امنیتی خانه ارتقا یافته است که شامل یک ایستگاه پایه با Eero داخلی است. ایستگاه پایه به عنوان یک روتر Wi-Fi 6 عمل می کند که از شبکه ای برخوردار است و می تواند به سایر سخت افزارهای مدرن Eero متصل شود (که برای خرید دیگر آمازون ، هم افزایی خوبی با نام تجاری مصرف کننده است). Ring Alarm Pro همچنین شامل اینترنت پشتیبان 24/7 به لطف 3 گیگابایت استفاده از داده های تلفن همراه در هر ماه ، با داده های اضافی با 3/1 گیگابایت دلار است. لوازم جانبی Ring’s Power Pack را می توان به ایستگاه پایه متصل کرد تا در صورت قطع برق pwower ، اینترنت را همچنان فعال نگه دارد.

ایستگاه پایه Alarm Pro همچنین دارای یک اسلات کارت microSD با پشتیبانی از کارت هایی با ظرفیت حداکثر 64 گیگابایت است که می تواند ذخیره سازی ویدیوی محلی را برای دوربین های Ring متصل و زنگ درب شما فراهم کند.

مانند محصولات زنگ خطر قبلی Ring ، با سنسورهای حرکت ، سنسورهای در و پنجره و سنسورهای آتش و رطوبت و موارد دیگر کار می کند. این شرکت همچنین یک لایه حرفه ای از محصول اشتراک خود (20 دلار در ماه) را معرفی می کند ، به این ترتیب می توانید به آن سرویس پشتیبان تلفن همراه و همچنین نظارت حرفه ای و (دوباره هم افزایی!) مسدود کردن تبلیغات ، فیلتر کردن محتوا و خدمات حفاظت از تهدید دسترسی پیدا کنید. برای اینترنت خانگی شما از طریق Eero.

گارد امنیت مجازی

نباید با اشتراک جدید Pro Tier (که در کنار گزینه موجود ، 10 دلار در ماه) ارائه می شود اشتباه گرفته شود ، یک سرویس اشتراک جداگانه جدید به نام “Virtual Security Guard” است که هدف آن تکرار مزایای داشتن یک نگهبان امنیتی در محل است.

اساساً ، این امر از طریق مشارکت با شرکت نظارت سریع Rapid Response ، سطح بیشتری از نظر نظارت حرفه ای را اضافه می کند. پرسنل Rapid Response دوربین Ring را تحت نظر خواهند داشت و در صورت عضویت ، زنگ در را به شما اطلاع می دهد ، به هشدارهای حرکتی پاسخ می دهد و مداخلاتی از جمله راه اندازی آژیرها و چراغ ها ، با استفاده از ویژگی های مکالمه دو طرفه و حتی افزایش واقعی اعزام اضطراری را ارائه می دهد. اگر آنها قضاوت کنند که لازم است

رینگ سریعاً به روش هایی اشاره می کند که در آن گارد امنیت مجازی به طور کامل در کنترل افراد مشترک است. به عنوان مثال ، دوربین ها به طور پیش فرض غیرفعال می شوند ، به طوری که کاربر انتخاب می کند که در چه زمان و چه زمانی نظارت شود. نمایندگان همچنین نمی توانند دوربین ها را فعال کنند مگر اینکه چراغ سبز داشته باشند تا در حالت Home یا Away که توسط کاربر مشخص شده است ، کنترل شوند. آنها فقط می توانند ویدئوهای زمان واقعی را از طریق نمای زنده مشاهده کنند ، هنگامی که یک رویداد حرکتی تشخیص داده می شود ، و ویدئوها برای بارگیری یا استفاده دیگر توسط عوامل ذخیره نمی شوند. سرانجام ، هر منطقه حریم خصوصی که توسط یک کاربر تنظیم شده است برای عوامل نظارت پنهان می شود و برنامه Ring نیز هنگامی که عوامل امنیت مجازی در حال نظارت بر فیدها هستند به صورت زنده نشان داده می شود و هرگونه نمای زنده قبلی که نمایندگان مشاهده کرده اند نیز به وضوح علامت گذاری می شود.

هیچ صحبتی در مورد قیمت های خاص در اینجا وجود ندارد ، اما به نظر می رسد که قیمت فوق العاده ای داشته باشد زیرا مستلزم آن است که کاربر از قبل برنامه نظارت حرفه ای را در دستور کار خود داشته باشد. آنها همچنین برای استفاده از برنامه باید یک زنگ ویدئویی در فضای باز و یا دوربین امنیتی از Ring در محل خود داشته باشند ، و از اواخر امسال از طریق دعوت فقط در دسترس خواهد بود.

هشدارهای رویداد و بسته های سفارشی

اعتبار تصویر: حلقه

Ring امسال اعلامیه های بسیار چشمگیری دارد ، از جمله حمل و نقل هواپیمای بدون سرنشین آن ، اما خبری که شاید برای بیشتر کاربران مفیدترین باشد ، معرفی هشدارهای هوشمند جدید ، از جمله Package Alerts و Custom Event Alerts است.

بسته های هشدار دقیقاً همان چیزی را که می گویند ، انجام می دهند و به شما این امکان را می دهند که هر زمان که بسته ای در آن منطقه وجود داشته باشد ، منطقه مورد نظر خود را مشخص کرده و هشدار دریافت کنید. بنابراین می توانید آن را طوری تنظیم کنید که به عنوان مثال ، پله جلویی یا ایوان خود را تماشا کنید و در مورد هر چیزی که آمازون (به عنوان مثال) از آنجا خارج می شود هشدار دهید.

این دستگاه ها با استفاده از دستگاه های Ring Video Doorbell Pro 2 و Ring Video Doorbell (سال مدل 2020) از امروز در دسترس خواهند بود-به شرط داشتن برنامه محافظت از حلقه.

هشدارهای رویداد سفارشی برای کاربران Spotlight Battery Cam اعمال می شود ، مجدداً به شرطی که آنها دارای برنامه محافظت از حلقه باشند و کمی انعطاف پذیری بیشتری ارائه می دهند. بنابراین می توانید ، به عنوان مثال ، از یک درب گاراژ بسته شده که توسط حلقه شما بسته شده است استفاده کنید ، و از یک عکس باز شده ، و به آن آموزش دهید که بین این دو حالت تفاوت قائل شود و هنگام وقوع آنها به شما در مورد تغییرات حالت هشدار دهد. رینگ اشاره می کند که این می تواند با دروازه ها و درها و سایر انواع تغییر وضعیت که توسط کاربران تعریف شده است ، کار کند. عرضه آن کمی دیرتر از Package Alerts آغاز می شود و انتظار می رود در ماه های آینده در دسترس باشد.

Ring Jobsite Security

اعتبار تصویر: حلقه

آخرین و مهمترین نکته این است که Ring پیمانکار و گروه مدیریت سایت را با Jobsite Security هدف قرار می دهد ، محصولی که در Ring Alarm Pro قرار دارد و آن را برای استفاده حرفه ای با ارتقاء مانند سنسورهای تماس در فضای باز برای پیگیری وضعیت باز/بسته شدن دروازه ، تغییر می دهد. نمونه، مثال. نارنجی ایمنی زیادی نیز وجود دارد که مخاطب را منعکس می کند.

Jobsite Security با The Home Depot همکاری دارد که آن را به طور انحصاری با قیمت 399.99 دلار به فروش می رساند. این یک گسترش هوشمند از نام تجاری شرکت فراتر از حوزه داخلی است ، و شاید پیشگام تلاش های بیشتر B2B در آینده باشد.

رویداد سخت افزاری آمازون پاییز 2021