Slack به Oculus Quest – TechCrunch می آید

به زودی می‌توانید پیام‌های Slack را بدون وقفه بخوانید بدون اینکه هدست واقعیت مجازی خود را بردارید.

در کنفرانس کانکت فیس‌بوک، این شرکت چارچوب جدیدی را برای آوردن برنامه‌های دو بعدی به فروشگاه Oculus به نمایش گذاشت تا کاربران مجبور باشند کمتر از VR برای بررسی اعلان‌های تلفن خود استفاده کنند. در حالی که تعدادی از برنامه های فیس بوک امروز در دسترس هستند، این شرکت همچنین به اشتراک گذاشت که Slack به زودی به فروشگاه Oculus خواهد آمد.

Quest قبلاً از تجارب دو بعدی پشتیبانی بسیار سبکی داشت که اکثر آنها به مرورگر وب Oculus محدود می شدند. فیس‌بوک همچنین قبلاً پشتیبانی بومی برای مسنجر را در Oculus Quest 2 ارائه کرده بود و امروز اعلام کرد که پشتیبانی از تماس‌های صوتی را به این پلتفرم ارائه خواهد کرد.

در ماه آگوست، فیس بوک شبیه ساز جلسه Horizon Workrooms خود را به نمایش گذاشت که با Zoom یکپارچه شده بود و قول داد که تجربه واقعیت مجازی سازنده تری را برای کاربران به ارمغان بیاورد. فقدان پشتیبانی از اپلیکیشن مانع بزرگی در راه رسیدن به این هدف بود.

تایپ در VR دقیقاً یک مشکل حل نشده نیست، بنابراین به احتمال زیاد این تجربه ای است که برای کاربرانی که صفحه کلید خود را با هدست جفت کرده اند یا به جای ارسال تعداد زیادی پیام طولانی راحت تر از بررسی اعلان ها راحت تر هستند، مناسب تر است. .