Snap در حال راه اندازی یک استودیو جهانی برای توسعه تجربیات AR با نام تجاری – TechCrunch است

اسنپ ​​روز سه شنبه اعلام کرد که در حال راه اندازی یک استودیو خلاق جهانی است تا به برندها در توسعه تبلیغات و تجربیات واقعیت افزوده (AR) کمک کند. استودیوی جدید ‘Arcadia’ نام دارد و هدف آن کمک به شرکت ها در توسعه تجربیاتی است که می توانند در بسترهای وب و محیط های AR مبتنی بر برنامه استفاده شوند.

استودیو با مارک ها و سازندگان همکاری می کند تا با مخاطبان هزاره ای Snapchat و Gen Z همکاری کند. Arcadia قبلاً با شرکت های متعددی از جمله Verizon ، WWE ، Shake Shack و P&G Beauty همکاری کرده است.

Arcadia به عنوان بخشی از Snap عمل می کند و آزادی خلاقانه ای برای فعالیت مستقل دارد و به مارک ها کمک می کند تا تجربه های AR را نه تنها برای Snapchat بلکه برای سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز ایجاد کنند. اسنپ ​​بیان می کند که Arcadia به مارک ها و سازندگان به طرق مختلف و مطابق با اهداف آنها خدمت خواهد کرد. به عنوان مثال ، Arcadia می تواند تمام تولیدات AR یک برند را به عهده بگیرد یا به سادگی تخصص استراتژی AR را در قالب کارگاه ها و گزارش روند به مشتریان ارائه دهد.

جف میلر ، سرپرست استراتژی خلاقیت جهانی Snap ، در بیانیه ای گفت: “Arcadia یک راه حل قانع کننده برای مارک ها و نمایندگی هایی که ارزش فوری توسعه تجربیات AR در سطح جهانی را درک می کنند ، ریشه در صنعت ، فناوری و تجربه مشتری دارد.” “با راه اندازی Arcadia ، Snap Inc در حال سرمایه گذاری بیشتر در یک اکوسیستم AR است که توسط شرکا ، سازندگان و ابزارها پشتیبانی می شود و نتایج کاملاً قیفی را برای مشاغل در سراسر جهان هدایت می کند.”

Snap طی چند سال گذشته از قابلیت های AR در Snapchat به روش های مختلف استفاده کرده است. اولین هجوم رایج آن به این فناوری به کاربران این امکان را داد که فیلترهایی مانند گوش سگ را روی عکس ها و فیلم های خود اضافه کنند. بعداً این شرکت با اجازه دادن به کاربران به کاراکترهای متحرک Bitmoji خود به ویدئوهای خود این موضوع را گسترش دهد.

اخیراً ، اسنپ چندین به روزرسانی را برای ابزارهای توسعه دهنده خود و استودیوی Lens متمرکز بر AR اعلام کرده است ، که بسیاری از آنها متمرکز بر خرید عمیق تر در تجربه Snapchat است. این شرکت همچنین در ماه می نسل جدیدی از Spectacles با قابلیت AR خود را معرفی کرد. نسل چهارم این عینک ها به طور همزمان 30 دقیقه کار می کنند ، دارای صفحه نمایش دوگانه موجبر سه بعدی و میدان دید مورب 26.3 درجه هستند.