Space 2021 دید بی نظیری را برای استارتاپ های فضایی ارائه می دهد – TechCrunch

اگر در حال راه اندازی یک استارتاپ برای ستارگان هستید ، در TC Sessions: Space 2021 در روزهای 14 تا 15 دسامبر فرصتی غیرطبیعی در انتظار شما خواهد بود. این کنفرانس مجازی دو روزه بر همه جنبه های یک بخش-دولتی و خصوصی-تمرکز دارد که هیجان انگیز ، پیچیده و با سرعت باورنکردنی در حال گسترش است.

شما یک پلت فرم بهتر یا هدفمندتر برای نمایش فناوری فضایی خود پیدا نخواهید کرد. TC Sessions: Space 2021 در دسترس جهانی نسبت به رویداد افتتاحیه سال گذشته 30 درصد افزایش می یابد. ما در حال صحبت با مدیران ارشد اجرایی ، بنیانگذاران ، دانشمندان ، مهندسان و سرمایه گذاران مصمم برای گسترش دامنه بشریت به خارج از مدار و فراتر از آن هستیم.

امسال فقط تعداد محدودی از استارتاپ های فضایی مجاز به نمایشگاه هستند ، به این معنی که دسترسی بیشتری به سرمایه گذاران ، هواپیماهای اولیه هوافضا و نهادهای دولتی خواهید داشت که می توانند از طریق خط مشی اداری کوتاه شوند.

فاصله نگذارید: یک بسته نمایشگاه استارتاپ فضایی بخرید (345 دلار- قیمتها در هفته آینده افزایش می یابد!) و استارتاپ فضایی خود را در مقابل حرکتگران و پیشرانان برجسته صنعت به دست آورید.

تیم خود را بیاورید و با فرصتها ارتباط برقرار کنید. بسته غرفه دار شامل دسترسی کامل به رویداد برای چهار نفر ، فضای غرفه مجازی ، قابلیت های تولید سرب ، جلسات برک آوت ، شبکه سازی و فیلم در صورت تقاضا است. همچنین غرفه داران در هر دو روز در جلسه بازخورد با کارکنان TC شرکت خواهند کرد.

چیزهای بیشتری در فضا وجود دارد تا اینکه میلیاردرها به آن حمله کنند و وقتی در شبکه نیستید ، بازیکنان اصلی را در مرحله TC Sessions خواهید شنید که در مورد پرتاب های تجاری ، ماهواره های جمع آوری داده ها و ماموریت های پرواز فضایی انسان صحبت می کنند. شما همچنین از VC های خوشحال از فضا مانند Tess Hatch ، شریک Bessemer Venture Partners ، خواهید شنید.

او در مورد فناوری سرحدی اطلاعات خود را می داند – از تجاری سازی فضا ، هواپیماهای بدون سرنشین و خودروهای خودران گرفته تا آینده کشاورزی و فناوری غذا. شما نمی خواهید بینش های او را از دست بدهید.

ما تا 15 اکتبر برنامه های بلندگو را می پذیریم ، بنابراین اگر می خواهید کلاه فضایی خود را به حلقه بیندازید یا توصیه ای داشته باشید ، این فرم ارسال را پر کنید. ما تا 31 اکتبر به متقاضیان اطلاع می دهیم.

جلسات TC: Space 2021 در تاریخ 14 تا 15 دسامبر برگزار می شود و این فرصتی بزرگ برای استارتاپ های فضایی است که در برابر یک مخاطب بسیار هدفمند ، از ارزش بی نظیری برخوردار شوند. منتظر نمانید – یک بسته نمایشگاه استارتاپ فضایی بخرید و ماموریت خود را تسریع راه اندازی خود در فضای بزرگ قرار دهید.

آیا شرکت شما به حمایت یا نمایشگاه در TC Sessions: Space 2021 علاقه مند است؟ با تیم فروش حامی ما تماس بگیرید پر کردن این فرمبه