Spotify نظرسنجی پادکست و پرسش و پاسخ را برای سازندگان و کاربران سراسر جهان ارائه می دهد – TechCrunch

Spotify اوایل امسال آزمایش ویژگی های جدید بتا را آغاز کرد تا پادکست ها با استفاده از نظرسنجی های شنوندگان و پرسش و پاسخ تعاملی تر شوند. امروز ، این شرکت می گوید این ویژگی ها از طریق برنامه ایجاد پادکست خود ، Anchor ، برای همه سازندگان در دسترس عموم قرار می گیرد.

برای استفاده از گزینه های جدید ، سازندگانی که با استفاده از Anchor انتشار و توزیع می کنند ، می توانند یک س questionال یا نظرسنجی را در کنار قسمت خود ارسال کنند. در حال حاضر ، Anchor از افزودن فقط یک نظرسنجی و یک پرسش و پاسخ به یک قسمت جداگانه پشتیبانی می کند ، نه چند مورد.

هنگامی که پادکست در Spotify منتشر می شود ، نظرسنجی ها و پرسش و پاسخ در پایین صفحه قسمت پادکست در برنامه تلفن همراه Spotify ، iOS و Android ظاهر می شود. سپس شنوندگان می توانند از دستور العمل برای پاسخ به نظرسنجی یا پرسش و پاسخ در برنامه پیروی کنند.

اعتبار تصویر: Spotify

پس از پاسخ به نظرسنجی ، شنوندگان بلافاصله می توانند نحوه رای گیری بقیه مخاطبان پادکست را مشاهده کنند تا بتوانند نحوه جمع بندی پاسخ های خود را مشاهده کنند. اما پاسخ پرسش و پاسخ آنها به صورت خصوصی به پادکستر تحویل داده می شود. ایجادکننده پادکست می تواند پاسخ های خاصی را که به طور عمومی در زیر س appearال ​​ظاهر می شوند پین کند. اینها نام کاربری Spotify شنونده را نمایش می دهند ، بنابراین باید با در نظر گرفتن این ویژگی استفاده شود. به عبارت دیگر ، این ویژگی پادکست معادل تماس رادیویی است-به جز اینکه صدای زنده یا ضبط شده از شنونده نیست ، بلکه متن است.

این ویژگی ها قبل از راه اندازی عمومی امروز با صدها سازنده در طول سال در حال آزمایش بوده است. در طول این مدت ، شرکت می گوید سازندگان از پرسش و پاسخ برای درخواست پیشنهادات برای مهمانان آینده ، دریافت بازخورد در مورد انتخاب موضوع و قالب و افزودن عناصر گیمیفیکیشن به برنامه های خود استفاده کرده اند ، جایی که شنوندگان تشویق می شوند تا برای شنیدن آنچه میزبان در مورد شنوندگان می گوید ، بازگردند. ‘ واکنش.

اعتبار تصویر: Spotify

ویژگی های جدید اکنون در 160 بازار در سراسر جهان در دسترس هر سازنده Anchor و کاربران Spotify قرار گرفته است. این کل رد پای جهانی Spotify نیست ، که امروزه در هر وب سایت آن 178 بازار وجود دارد. اما اکثریت بزرگی است.

تعامل فقط یکی از راه هایی است که Spotify برای تجدید تجربه پادکست سنتی کار کرده است. این شرکت همچنین اشتراک پادکست پولی ، قالب نمایش ترکیبی “Music + Talk” و برنامه ای برای میزبانی برنامه های زنده “Spotify Greenroom” ارائه کرده است.