Testlio 12 میلیون دلار جمع آوری می کند تا به توسعه دهندگان نرم افزار کمک کند تا تست را مقیاس کنند – TechCrunch

در حالی که چارچوب‌های توسعه نرم‌افزار توسعه نرم‌افزار را سریع‌تر و آسان‌تر از همیشه می‌کنند، تست پیش از استقرار روز به روز پیچیده‌تر می‌شود. در طول دهه گذشته، Testlio به طور تصاعدی رشد کرده و خود را به عنوان “Elance برای تست نرم افزار” معرفی کرده است. علاوه بر تیم 150 نفری خود، این شرکت اکنون ارتشی متشکل از 10000+ آزمایش‌کننده آزاد در 150 کشور در سراسر جهان را فرماندهی می‌کند. دور جمع‌آوری سرمایه شرکت را قادر می‌سازد تا پلتفرم نرم‌افزاری خود را برای مدیریت تست نرم‌افزار دو برابر کند و فروش و عملیات خود را بیشتر تقویت کند.

ما با شرکت هایی کار می کنیم که محصولات دیجیتال تولید می کنند. که شامل شرکت هایی مانند آمازون، آمریکن اکسپرس، فاکس، مایکروسافت، نتفلیکس، NBA، SAP، ViacomCBS و بسیاری دیگر. ما استیو سملزبرگر، که در سال 2018 به عنوان مدیرعامل Testlio پیوست، می‌گوید: «ما همچنین پیشنهاداتی داریم که برای شرکت‌های در مراحل اولیه تنظیم شده‌اند. ، که ممکن است اخیراً یک دور سری A را مطرح کرده باشند و به دنبال مقیاس بهتر تست و قابلیت های کیفی خود هستند.”

این شرکت امروز اعلام کرد که 12 میلیون دلار در سری B بسته است تامین مالی این دور توسط Spring Lake Equity Partners رهبری شد و بیش از حد اشتراک شد. این شامل مشارکت از سری A Altos Ventures و Vertex Ventures US بود. با دور، جف ویلیامز، شریک در Spring Lake Equity Partners، به هیئت مدیره Testlio می‌پیوندد.

این شرکت ارزش گذاری دقیقی ارائه نمی دهد، اما سملزبرگر پیشنهاد می کند که ارزش گذاری برای سری B آن از 100 میلیون دلار است.

استیو سملسبرگر، مدیر عامل Testlio. اعتبار تصویر: تستلیو

سملسبرگر توضیح می‌دهد: «ما برای 10 فصل سودآور بوده‌ایم و در واقع 75 درصد از پول نقد خود را از دور سری A در اختیار داشتیم. “تعداد زیادی از دورهای سری B در حال حاضر واقعاً بزرگ هستند و من یک دور 12 میلیون دلاری را نسبتاً کوچک در نظر می‌گیرم. استراتژی ما در اینجا این است که کل سرمایه را در شرکت کمتر از میزان درآمد خود نگه داریم. این یک راه جالب برای نگاه کردن به جمع آوری کمک است. اما ما فکر می کنیم این سری B می تواند ما را تا جایی که نیاز داریم ببرد.”

Testlio امسال پس از اینکه قبلاً تنها 7.5 میلیون دلار سرمایه اولیه و سری A را جذب کرده بود، از نرخ درآمد سالانه 20 میلیون دلاری گذشته است. این شرکت نسبت به سال گذشته 50 درصد درآمد و کارمندان را نزدیک به 100 درصد افزایش داده است.

این شرکت ادعا می‌کند که تقاضا برای رویکرد تاثیرگذارتر برای تست نرم‌افزار با گسترش بی‌سابقه فن‌آوری‌های دیجیتال افزایش یافته است و تیم‌های محصول و مهندسی برای افزایش سرعت توسعه و ارائه تجربیات کاربری با کیفیت فوق‌العاده تحت فشار هستند.

به عنوان بخشی از جمع آوری سرمایه، این شرکت حقوق قابل توجهی را به کارکنان فعلی خود اختصاص داد.

«بیست و پنج درصد از دور به کارمندان ما خواهد رسید – یا قبلاً رفته است. سملزبرگر توضیح می‌دهد که ما تصمیم گرفتیم به هر کسی که بیش از سه سال با ما بوده است اجازه دهیم بخشی از اقلیت سهام خود را بفروشد. البته، با ورود 12 میلیون دلار جدید به حساب بانکی، این شرکت در شرف استخدام است و توزیع مقداری سهام بین کارکنان فعلی خود ممکن است سرمایه گذاری زیرکانه ای به عنوان ابزاری برای استخدام باشد. «این ایده از تجربیات ناشی شد که تعدادی از ما داشته‌ایم، جایی که گاهی اوقات طول می‌کشد تا یک شرکت – به ویژه شرکتی که به اندازه شرکت ما عمدی دارد – به نقدینگی برسد. روشی که ما این کار را اجرا کردیم به این صورت است که کارمندانی که بیش از سه سال با ما بودند توانستند تا 19٪ از گزینه های خود را بفروشند. ایده این بود که این کار به افرادی که برای مدتی اینجا بوده‌اند پاداش می‌دهد و همچنین به دیگرانی که به تازگی به Testlio پیوسته‌اند، نشان می‌دهد که ارزش سهام واقعاً چیزی ارزش دارد.»

علاوه بر استخدام و ایجاد سازمان فروش، این شرکت در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در پلتفرم خود است که برای تسهیل فرآیندهای آزمایشی پیچیده برای مدیریت و منابع طراحی شده است. این پلتفرم یک راه حل SaaS است که مشتریان Testlio را قادر می‌سازد تا تجربیات آزمایشی انفجاری و کارآمدی را که توسط «ترکیبی بهینه از انسان‌ها و ماشین‌ها» ارائه می‌شود، دریافت کنند.

ما یک پلتفرم مدیریت آزمایش ایجاد کرده ایم. امروز، تیم پلتفرم ما متشکل از حدود 50 نفر است که شامل مدیران محصول، طراحان محصول، طراحان، مهندسان، هوش مصنوعی، ML، دانشمندان داده و غیره است. “آن تیم سیستمی ایجاد کرده است که خود جریان کار آزمایش را مدیریت می کند: تعریف تست موردی، ادغام بین تست دستی و خودکار، و همچنین بسیار یک سیستم مدیریت لجستیک است.”

Testlio دقیقاً همان شرکتی است که Spring Lake Equity Partners دوست دارد با آن کار کند: در حال رشد، سرمایه کارآمد، نوآوری موثر و در میانه یک بازار بزرگ. جف ویلیامز، شریک در Spring Lake Equity Partners. ما طی دو سال گذشته تحت تاثیر تیم Testlio قرار گرفتیم که با آنها آشنا شدیم و نسبت به آنچه پیش رو داریم خوش بین هستیم.”