ThoughtFull مبلغ 1.1 میلیون دلار دریافت می کند تا حمایت بهداشت روانی را در آسیای جنوب شرقی بیشتر در دسترس قرار دهد – TechCrunch

افسردگی و اضطراب حتی قبل از COVID-19 رفاه مردم را به خطر انداخته بود و این همه گیری باعث علاقه بیشتر (و سرمایه گذاری خطرناک) به استارتاپ های سلامت روان شد. در حالی که بسیاری از استارتاپ های معتبر سلامت روان مانند Calm یا Headspace Health در ایالات متحده مستقر هستند ، توجه بیشتری به سلامت عاطفی در سراسر جهان نیز مورد توجه قرار می گیرد. به عنوان مثال ، در جنوب شرقی آسیا ، لیست رو به رشد استارتاپ ها دسترسی به مراقبت و حمایت روانی را افزایش می دهد. یکی از آنها ، ThoughtFull ، امروز اعلام کرد که 1.1 میلیون دلار از طریق بورس کمک مالی جمع آوری کرده است ، که می گوید یکی از بزرگترین دورهای بذر توسط یک استارتاپ دیجیتالی سلامت روان در آسیای جنوب شرقی تا کنون بوده است.

برنامه ThoughtFull’s ThoughtFullChat که در سال 2019 تأسیس شد ، کاربران را برای جلسات مربیگری یا درمان به متخصصان سلامت روان متصل می کند و همچنین دارای ابزارهای خود راهنمایی است. برنامه این استارتاپ برای متخصصان سلامت روان ، با نام ThoughtFullCare Pro ، آنها را قادر می سازد تا شیوه های آنلاین خود را مدیریت و مقیاس بندی کنند. ThoughtFullChat برای بارگیری از طریق App Store و Google Play یا بیمه ها و برنامه های مزایای کارکنان در دسترس است.

سرمایه گذاران در دور اول آن شامل The Hive SEA ، Flybridge مستقر در بوستون و Vulpes Investment Management به همراه دفاتر خانواده و سرمایه گذاران فرشته در منطقه آسیا و اقیانوسیه هستند.

قبل از راه اندازی ThoughtFull ، بنیانگذار و مدیر اجرایی جوآن لو یک بانکدار سرمایه گذاری بود ، از جمله شش سال کار در JP Morgan در هنگ کنگ. لاو در ایمیلی به TechCrunch گفت که پس از مشاهده میزان دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی در آسیای جنوب شرقی ، مجبور به ترک امور مالی شد ، در مقایسه با “سرعت سرسام آور نوآوری های دیجیتالی در زمینه بهداشت روانی که در مکانهایی مانند ایالات متحده و اروپا اتفاق می افتد. زمان زندگی ، کار و تحصیل. “

بازارهای اصلی ThoughtFull سنگاپور و مالزی هستند ، اما در حال حاضر در 43 کشور جهان کاربر دارد. برنامه آن ، که در سال 2020 راه اندازی شد ، به پنج زبان انگلیسی ، باهاسا مالزی ، باهاسا اندونزی ، ماندارین و کانتونی ، همراه با مربیانی که به زبانهای تامیل ، تایلندی ، ویتنامی و تاگالوگ نیز مسلط هستند ، موجود است.

Low گفت ThoughtFull با سیستم های مراقبت های بهداشتی محلی همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که خدمات آن متناسب با هر بازار است. به عنوان مثال ، این کشور با The Hive Southeast Asia و Penjana Capital ، که زیرمجموعه ای کاملاً متعلق به وزارت دارایی مالزی است ، همکاری می کند تا اکوسیستم سلامت روان این کشور را پس از همه گیر شدن دسترسی به مراقبت ، از جمله مشاوره حضوری ، دیجیتالی کند.

“سیستم های مراقبت های بهداشتی ذاتاً پیچیده هستند با توجه به ذینفعان مختلف ، ساختارها و نتایج درگیر. با این اوصاف ، مراقبت های بهداشتی در آسیا به دلیل تنوع نه تنها در فرهنگ ، بلکه در سیستم ها نیز پیچیده است – از ارائه مراقبت گرفته تا پرداخت کنندگان و مدل های تحقیق. ” به همین دلیل است که شما تعداد کمتری از بازیکنان خارجی را که به طور وسیع به مراقبت های بهداشتی آسیایی می آیند می بینید زیرا موانع ورود آنها زیاد است. “

برنامه های دیگر در جنوب شرقی آسیا که دسترسی دیجیتالی به متخصصان بهداشت روانی را ارائه می دهند ، عبارتند از Intellect ، که اخیراً بودجه سرمایه گذاری را نیز افزایش داده است. Low گفت: ThoughtFull با تمرکز بر خدمات پایان به پایان ، با ارائه گزینه های پیشگیرانه و درمانی شخصی به کاربران خود و ایجاد “یک حلقه بازخورد کاملاً بسته برای ارائه خدمات باکیفیت تر با کیفیت بهتر” ، از سایر استارتاپ های سلامت روان متمایز می شود.

دور بذر ThoughtFull برای توسعه محصول ، از جمله پیشرفت های عمیق فناوری و تحقیقات بالینی استفاده خواهد شد.