Thrasio ، تجمع آمازون ، 1 میلیارد دلار سرمایه جدید با ارزش 10 میلیارد دلار جمع آوری می کند – TechCrunch

یکی از رهبران بزرگ در خرید و افزایش تجار شخص ثالثی که در آمازون و دیگر سیستم عامل های بازار می فروشند ، امروز در حال توسعه دور جدیدی از بودجه خود است و همچنان به توسعه جاه طلبی های خود ادامه می دهد. تراسیو، استارت آپ مستقر در بوستون، مجموعه تمام سهام سری D را با بیش از 1 میلیارد دلار بسته است – سرمایه عظیمی از نقدینگی که از آن برای ادامه خرید شرکت های بیشتر و همچنین گسترش بین المللی استفاده خواهد کرد. گفته می شود که در حال حاضر 1.5 واحد تجاری در هفته خریداری می کند و در حال حاضر حدود 200 مارک در کارنامه خود دارد.

سیلور لیک و آدونت اینترنشنال در این دور پیشتاز بودند و Advent همچنان بزرگترین سهامدار این شرکت بود. Upper90 ، وجوه مدیریت شده توسط Oaktree Capital Management ، LP ، PEAK6 Investments و Corner Capital – که همه حامیان قبلی بودند – نیز در جریان بود.

تراسیو به من تایید کرده است که ارزش گذاری بین 5 تا 10 میلیارد دلار است، اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد. به عنوان نشانگر مکان قبل از این دور ، در آوریل سال جاری ، هنگامی که 100 میلیون دلار جمع آوری کرد ، Thrasio 3.7 میلیارد دلار ارزش داشت. فقط بر اساس سرمایه مستقیم افزوده شده که ارزش آن را نزدیک به 5 میلیارد دلار تعیین می کند ، اما این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که شاهد رشد سریع بوده است-از آن زمان تا کنون تعداد مارک های تحت پوشش آن دو برابر شده و به 200 رسیده است-بنابراین به احتمال زیاد بالاتر از آن مارک های فعلی عبارتند از خوشبو کننده و پاک کننده لکه های حیوان خانگی نارنجی نارنجی ، محافظ تشک SafeRest و محصولات تمیز کننده و جزئیات ماشین ThisWorx.

این شرکت که در سال 2018 تأسیس شد ، اکنون 3.4 میلیارد دلار ، از جمله بدهی 650 میلیون دلاری در اوایل سال جاری ، جمع آوری کرده است.

Thrasio یکی از پیشگامان دستگاه پخش مدرن “roll up” است و کشش آن ، همراه با فرصت گسترده تر در بازار ، باعث ایجاد ده ها استارتاپ دیگر در سراسر جهان شده است که مدل های خود را تکرار می کنند که در مجموع صدها میلیون نفر را جمع آوری کرده است. دلار در حقوق صاحبان سهام و بدهی برای ایجاد کسب و کار خود. سایر بودجه های اخیر در این فضا شامل Heroes است که در ماه اوت 200 میلیون دلار جمع آوری کرد. اولسام (165 میلیون دلار)؛ برندهای Suma (150 میلیون دلار) ؛ Elevate Brands (250 میلیون دلار)؛ پرچ (775 میلیون دلار) ؛ factory14 (200 میلیون دلار) ؛ و همچنین Heyday، The Razor Group، Branded، SellerX، Berlin Brands Group (X2)، بنیتاگو، Valoreo و Rainforest آمریکای لاتین و Una Brands خارج از آسیا.

یکی از دلایلی که آنقدر در این دور مطرح کرده است ، هدف گیری بهتر آن فرصت جهانی است. Thrasio در حال حاضر در انگلستان ، آلمان ، چین و ژاپن فعالیت دارد و برنامه این است که این امر را بیشتر گسترش دهد ، هم به عنوان وسیله ای برای یافتن شرکت های بیشتر در معرض خطر ، بلکه همچنین برای گسترش زنجیره تأمین گسترده تر.

در عین حال، این فرصت گسترده تر، با وجود شلوغی بازار، همچنان یک فرصت بزرگ است. براساس برآوردهای مختلف ، بین 5 میلیون تا 10 میلیون تاجر شخص ثالث تنها در آمازون می فروشند و از مخاطبان غول خریداران غول تجارت الکترونیک و تحقق آن توسط پلت فرم آمازون برای تحویل و سایر تدارکات توزیع برای کاهش هزینه های عملیاتی و ناکارآمدی استفاده می کنند. ایجاد یک تجارت مستقیم برای مصرف کنندگان از ابتدا. جاش سیلبرشتاین ، بنیانگذار Thrasio (که چند ماه پیش به عنوان مدیرعامل کنار رفت) در اوایل سال جاری به من گفت که Thrasio تخمین می زند که حدود 50،000 کسب و کار از آنهایی که بیش از 1 میلیون دلار درآمد دارند سالانه وجود دارد ، بنابراین دم آنچه از نظر اندازه وجود دارد بسیار طولانی است.

تراسیو در حال ایجاد یک اقتصاد مقیاس بزرگتر حول آن مدل پایه است، و در برخی موارد، برخی از اجزای آمازون را با مقیاس خود جایگزین می کند، که – طبق نظریه – فقط با رشد آن بهبود می یابد. این شامل منابع برای محصولات (و همچنین چالش های گسترده تر زنجیره تأمین) ، تجزیه و تحلیل هم برای تأمین منابع شرکت های جالب تر برای خرید و هم برای فروش این محصولات یک بار تحت عنوان Thrasio ، حتی فناوری تحقق خود. همچنین به‌طور فزاینده‌ای به دنبال فرصت‌هایی برای ایجاد روابط فروش و مشتری در خارج از اکوسیستم آمازون، با استفاده از بازارهای دیگر، سایر کانال‌های فروش و در برخی موارد بازی‌های مستقیم با مشتری است.

(و این موتور تجزیه و تحلیل برای تأمین منابع احتمالی سخت کار می کند: Thrasio می گوید که به طور کلی حدود 6000 کسب و کار را “ارزیابی” کرده است.)

کارلوس کشمن، یکی دیگر از بنیانگذاران و مدیر عامل تراسیو، در بیانیه ای گفت: “کسب و کار ما با بزرگتر شدن بهتر می شود، و این سرمایه گذاری ها با ادامه این مسیر ارزشمند خواهند بود.” “Advent و Silver Lake هر دو سابقه فوق العاده ای در ایجاد مشاغل موفق جهانی دارند و بودجه اضافی از سرمایه گذاران فعلی از جمله Upper90 و PEAK6 برای اعتماد شگفت انگیز در فضایی شلوغ است.”

گرگ موندر، مدیرعامل و استفان ایوانز، مدیر عامل Silver Lake، در بیانیه‌ای مشترک گفتند: «تراسیو دسته جمع‌آوری آمازون را ایجاد کرد و رویکرد نوآورانه و رشد چشمگیر آن‌ها توجه زیادی را به این فضا جلب کرده است. “ما معتقدیم که کارلوس کشمن و تیمش موقعیت مناسبی برای سرعت بخشیدن به رشد خود و ساختن نسل بعدی شرکت تولید کننده محصولات مصرفی با فناوری دارند. ما مشتاق همکاری با کارلوس ، تیم او و سهامداران فعلی هستیم زیرا شرکت وارد مرحله بعدی رشد می شود. “

دیوید موسافر، رئیس هیئت مدیره و شریک و مدیر عامل، اضافه کرد: “تراسیو به سرعت خود را به عنوان بزرگترین گردآورنده تجارت الکترونیک در سراسر جهان تثبیت کرد، و ما از تقویت همکاری خود با کارلوس و تیمش هیجان زده هستیم، علاوه بر استقبال از Silver Lake به عنوان یک سرمایه گذار جدید.” جف کیس، مدیر عامل Advent International. “Thrasio موقعیت خوبی برای موفقیت های بیشتر دارد و ما مشتاقانه منتظر همکاری با این شرکت در ادامه مقیاس آن هستیم.”

به روز شده و توجه داشته باشید که Silberstein دیگر مدیرعامل نیست