TikTok “چالش جعبه شیر” را به دلیل نگرانی های ایمنی ممنوع می کند – TechCrunch

TikTok به دلیل نگرانی از آسیب جدی به کاربران مشارکت کننده در این روند ، چالش محبوب جعبه شیر را از پلتفرم خود ممنوع کرده است. این چالش باعث شد تا کاربران TikTok جعبه های شیر را روی هرم چیده و سپس سعی کنند از ساختار ناپایدار بالا روند.

سخنگوی این شرکت در ایمیلی به TechCrunch گفت: “TikTok محتویات تبلیغ کننده یا جلوه گر اقدامات خطرناک را ممنوع می کند ، و ما ویدیوها را حذف می کنیم و جستجوها را به دستورالعمل های انجمن خود هدایت می کنیم تا از چنین محتواهایی جلوگیری کنیم. ما همه را تشویق می کنیم که در رفتار خود اعم از آنلاین یا خاموش احتیاط کنند. “

در اکثر ویدئوهایی که روند را به تصویر می کشند ، کاربران TikTok هنگام تلاش برای بالا رفتن از یک طرف هرم موقت و پایین آمدن از طرف دیگر ، روی زمین می افتند. این ممنوعیت پس از آن مطرح شد که چندین کارمند مراقبت های بهداشتی به رسانه های اجتماعی رفتند تا نگرانی های خود را درباره این روند و خطری که برای افراد شرکت کننده در آن ایجاد می کند ، ابراز کنند.

با جستجوی هشتگ روند در برنامه ، اعلان “هیچ نتیجه ای یافت نشد” ظاهر می شود. صفحه نتایج جستجو به کاربران اطلاع می دهد که “این عبارت ممکن است با رفتار یا محتوایی مرتبط باشد که دستورالعمل های ما را نقض می کند. تبلیغ یک تجربه ایمن و مثبت ، اولویت اصلی TikTok است. ” با این حال ، اگر ویدئوهای نادرست کلمات کلیدی مرتبط با این چالش را جستجو کنند ، مانند ‘milk craate’ یا ‘cratee milk’ ، برخی از ویدئوهایی که روند را نشان می دهند هنوز در برنامه قابل مشاهده هستند. شایان ذکر است که اگرچه این ویدیوها تعداد قابل توجهی از بازدیدها را ندارند ، اما هنوز موفق شده اند از محدوده ممنوعیت عبور کرده و در برنامه باقی بمانند.

افزایش محبوبیت TikTok در چند سال گذشته شاهد چالش های خطرناک متعددی در این پلتفرم بوده است. در سال 2019 ، روند محبوب “پرتاب کردن آن در هوا” شامل کاربران TikTok شد که دایره ای را تشکیل دادند که هیچ کس اجازه حرکت نداشت و سپس تلفن را روی زمین گذاشتند تا آنها را ضبط کنند که یک مورد را روی سر خود می اندازند تا ببینند چه کسی جسم در راه پایین برخورد می کند سال گذشته ، یک روند محبوب “جمجمه شکن” که در این برنامه ویروسی شد ، پس از بستری شدن یک نوجوان در نتیجه این چالش ، منجر به اتهامات جنایی شد. این روند شامل فریب یک فرد برای عقب افتادن روی سر او بود.

روندهای خطرناکی مانند این ، از جمله جدیدترین چالش جعبه شیر ، TikTok را مجبور کرده است تا از کاربران خود در موقعیت های مضر جلوگیری کند.