UpEquity ، یک استارت آپ وام مسکن دیجیتال که تمام پیشنهادات نقدی را ارائه می دهد ، 50 میلیون دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام را تضمین می کند – TechCrunch

UpEquity، یک شرکت وام مسکن دیجیتال که پیشنهادات نقدی را از طرف خریدار ارائه می دهد ، امروز اعلام کرد که 20 میلیون دلار سرمایه خالص جمع آوری کرده و 30 دلار بدهی تأمین کرده است.

S3 Ventures منجر به افزایش حقوق صاحبان سهام شد که مجموع بودجه این استارتاپ را از بدو تأسیس در سال 2019 به 77 میلیون دلار و با 29.15 میلیون دلار از آن به ارزش خالص می رساند. Next Coast Ventures ، BP Capital Management ، Alumni Ventures ، Gaingels ، Launchpad Capital و Early Light Ventures نیز پول زیادی را در اختیار دارند.

بسیاری از وام دهندگان دیجیتال وجود دارد (Better.com از جمله وام دهندگان با مشخصات بالاتر است). و همچنین بسیاری از شرکت ها هستند که به نمایندگی از خریداران پیشنهادات نقدی ارائه می دهند. اما تعداد زیادی وجود ندارد که هر دو را انجام دهند. (ما جبیش از حد بالا بردن یکی دیگر از این استارتاپ ها ، Accept.inc ، در ماه ژوئن).

تیم هرمان ، بنیانگذار و مدیرعامل UpEquity در مصاحبه ای با TechCrunch اظهار داشت که این شرکت سالانه 500 درصد رشد درآمد و حجم معاملات را تجربه کرده است. او انتظار دارد که بیش از 1 میلیارد دلار وام مسکن در 12 ماه آینده ایجاد شود. UpEquity تا کنون با “هزاران” خریدار کار کرده است.

به گفته هرمان ، این استارتاپ متعهد می شود زمان بسته شدن سریع تری داشته باشد ، زیرا فناوری پذیره نویسی وام مسکن خود را محدود می کند و می گوید که بسته شدن استانداردهای صنعت را حدود 50 روز به 18 روز کاهش می دهد. هدف آن در سال آینده کاهش این مدت زمان به 10 روز است.

این شرکت همچنین ادعا می کند که نرخ بهره کمتری نسبت به سایر شرکت ها در آنچه که به عنوان “فضای خرید قدرت” توصیف می کند ، بدون هزینه اضافی ارائه می دهد. او گفت که UpEquity همچنین می تواند مشتریان را به خریداران نقدی تبدیل کند تا در شرایط رقابتی خطر از دست دادن خانه مورد نظر را نداشته باشند.

هرمان به TechCrunch گفت: “برای اولین بار در تاریخ ، خانه های تک خانواده یک دارایی سازمانی هستند.” “شما بلک استون و سایر شرکت های خصوصی یا صندوق های ثروت دولتی دارید که با پیشنهادات نقدی محلات کامل را خریداری می کنند. بنابراین ، در این محیط با عرضه محدود و افزایش تقاضا ، یک آمریکایی معمولی از دسترسی به مسکن تک خانواده محروم می شود و این همان چیزی است که ما برای حل آن به اینجا آمده ایم. “

UpEquity

اعتبار تصویر: UpEquity

هرمان زمانی که هر دو در مدرسه بازرگانی هاروارد بودند با موسس لوئیس ویلسون ملاقات کرد. آنها این شرکت را در بهار سال 2019 راه اندازی کردند و آن سال در دسته تابستانی Y Combinator شرکت کردند. UpEquity رسما آستین را در سال 2020 پایگاه اصلی خود کرد. از آن زمان ، تیم خود را از حدود 15 نفر به 90 نفر افزایش داده است.

“اگر شما می توانید پذیره نویسی وام مسکن را خودکار کنید ، سه کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. شما می توانید هزینه وام مسکن را حذف کنید و می توانید سرعت را افزایش داده و به آن وام مسکن اطمینان بیشتری بخشید. ” “و ما از این سرعت و اطمینان استفاده می کنیم و از آن برای ایجاد یک پیشنهاد نقدی برای وام گیرندگان خود استفاده می کنیم که می توانیم آنها را به صورت رایگان ارائه دهیم.”

مانند دیگر وام دهندگان ، UpEquity درآمد خود را ایجاد می کند بخشی از بهره ای که خریدار در طول عمر وام پرداخت می کند. به گفته هرمان ، همه مشتریان آن از توانایی شرکت برای ارائه پیشنهاد نقدی استفاده نمی کنند ، اما “اکثر قریب به اتفاق” از آن استفاده می کنند.

به طور کلی ، هرمان گفت ، صنعت وام مسکن ادعا کرده است که وام مسکن دیجیتالی خواهند داشت ، اما “تمام کاری که آنها انجام داده اند این است که یک رابط کاربری صاف در قسمت جلویی قرار داده و پول را برای بازاریابی ریخته است.”

وی افزود: “اما اگر به زیر کاپوت نگاه کنید ، به نظر می رسد تکنولوژی سال 1985 باشد.” “و بنابراین ، آنچه ما فکر می کنیم واقعا ما را متمایز می کند این است که ما تنها شرکتی هستیم که فناوری خود را بر روی تولید رهن متمرکز کرده است.” به این ترتیب ، هرمان گفت ، رقابت واقعی UpEquity استارتاپ های دیگر نیستند ، بلکه صنعت وام مسکن قدیمی است “که در نوآوری شکست خورده است و چنین تجربه کاربری بدی را به مصرف کنندگان در همه جا هدایت می کند.”

UpEquity دارای مجوز در تگزاس ، کلرادو ، فلوریدا ، ایلینوی و جورجیا است. در نظر دارد ایالت به ایالت را گسترش دهد.

چارلی پلوش ، شریک S3 Ventures ، که به عنوان بخشی از تامین مالی صندلی خود را در اختیار دارد ، معتقد است که این شرکت در حال حل یک مشکل “بسیار واقعی و رو به رشد” در صنعت وام مسکن است.

وی از طریق ایمیل نوشت: “سرمایه گذاران بزرگ نهادی در حال خرید موجودی مسکن با سرعت بی سابقه ای هستند و با ارائه پیشنهادات نقدی و وعده های نزدیک به زمان کوتاه ، در مناقصه برنده می شوند.” “به طور متوسط ​​مصرف کننده باید بتواند پیشنهادات مشابهی را برای خرید خانه رویایی خود ارائه دهد و UpEquity به آنها قدرت می دهد تا با نزدیک شدن سریع و پیشنهادات نقدی خود این کار را انجام دهند.”

Plauche همچنین معتقد است که توانایی شرکت در ارائه پیشنهادات نقدی برای خریداران بدون هیچ هزینه اضافی به تفکیک آن کمک می کند.

وی گفت: “سایر شرکت های وام مسکن تا 2 درصد از وام مسکن را برای گزینه پیشنهادی نقدی دریافت می کنند.”