Vlad Magdalin از Webflow و Laela Sturdy از CapitalG برای بحث در مورد یافتن موفقیت در بدون کد – TechCrunch

Webflow بیش از 200 میلیون دلار جمع آوری کرده و به یک نام آشنا در دنیای طراحی، ایجاد و میزبانی وب تبدیل شده است. چیزی که Webflow را خاص می کند این است که در فضای بدون کد پیشگام بوده است و به افراد غیرمهندس روزمره اجازه می دهد بدون نوشتن یک خط کد وب سایت بسازند.

جای تعجب نیست که این مورد توجه سرمایه گذاران و مصرف کنندگان را به یک اندازه جلب کرده است. این شامل Laela Sturdy از CapitalG است که در جریان جمع آوری سرمایه عظیم سری B به هیئت مدیره Webflow پیوست.

بنابراین، جای تعجب نیست که ما کاملاً هستیم هیجان زده برای اینکه ولاد ماگدالین، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Webflow و لائلا استوردی، شریک CapitalG، در روز چهارشنبه، 3 نوامبر، ساعت 12 بعد از ظهر PT / 15:00 به وقت شرقی به ما بپیوندند تا قسمت آتی TechCrunch Live (رایگان ثبت نام کنید).

TechCrunch Live یک مجموعه رویداد هفتگی در TechCrunch است که بر کمک به بنیان‌گذاران برای ایجاد کسب‌وکارهای سرمایه‌گذاری بهتر متمرکز است. ما این کار را با نشستن با بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذارانی انجام می‌دهیم که آنها را تأمین مالی می‌کنند تا بشنویم که چگونه در این معامله گرد هم آمده‌اند و چگونه با هم کار می‌کنند. گاهی اوقات، ما حتی می‌توانیم در محوطه قدیمی شرکت قدم بزنیم تا یاد بگیریم که واقعاً چه چیزی می‌خواند.

تقریباً در نیمه‌ی اپیزود، به TCL Pitch-off می‌رویم، جایی که مخاطبان می‌توانند داوطلب شوند تا به صحنه مجازی ما بپیوندند و استارت‌آپ خود را برای مهمانان متخصص ما ارائه دهند، که بازخورد زنده خود را ارائه می‌دهند.

با توجه به موفقیت بی‌نظیری که Webflow در جمع‌آوری سرمایه و رشد پایگاه مشتریان خود به دست آورده است، و به یاد داشته باشید که شرکت CapitalG چقدر مورد توجه است، این قسمت مطمئناً خوشحال، سرگرم‌کننده و اطلاع‌رسانی خواهد بود.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا شما را آنجا ببینیم! در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید!