Zendesk راه اندازی اتوماسیون هوش مصنوعی را به صورت هوشمندانه برای پیشبرد خدمات مشتری – TechCrunch به دست می آورد

زندسک به دنبال افزایش قابلیت های خدمات رسانی به مشتریان خود است و امروز از خرید راه اندازی هوش مصنوعی در مراحل اولیه به صورت هوشمندانه خبر داد.

شرایط مالی این معامله در حال حاضر به طور عمومی فاش نمی شود و Cleverly در مورد میزان بودجه آن کاملاً عمومی نیست. در سال 2019 تأسیس شد ، زیرکانه در لیسبون ، پرتغال مستقر است و طبق سایت آن ، از اتحادیه اروپا بودجه دریافت کرده است افق 2020 برنامه تحقیق و نوآوری

این استارتاپ همچنین توسط TechCrunch در مقاله ای در اوایل سال جاری در مورد این فهرست معرفی شد صحنه راه اندازی در لیسبون به گفته استفان مورئیس ، شریک در Indico Capital Partners ، یکی از هیجان انگیزترین شرکت های فناوری عمیق در منطقه است.

پلتفرم محصول Cleverly مجموعه ای از قابلیت های مجهز به هوش مصنوعی را ارائه می دهد ، از جمله عملکرد تریاژ برای برچسب گذاری خودکار درخواست های خدمات ورودی برای کمک به دسته بندی گردش کار. این استارتاپ همچنین دارای چیزی است که از آن به عنوان تقویت انسان با استفاده از هوش مصنوعی یاد می کند کمک نماینده توانایی که به منظور کمک به نمایندگان خدمات مشتری در ارائه پاسخ مناسب به سوالات است. فناوری این شرکت قبلاً با Zendesk و Salesforce ادغام شده است.

Shawna Wolverton ، EVP محصول Zendesk ، در نامه ای به TechCrunch خاطرنشان کرد که چرا این دو شرکت در آینده خدمات مشتری مشترک هستند.

وی گفت: “هوشمندانه و Zendesk می خواهند هوش مصنوعی را دموکراتیک کنند ، بنابراین شرکت ها می توانند برنامه های کاربردی عملی ایجاد کنند که به کسب و کارها امکان می دهد بدون نیاز به تیم دانشمندان ، با AI شروع به کار کنند.”

ولورتون افزود که هوش مصنوعی این توانایی را دارد که به تیم های تجربه مشتری در ارائه خدمات عالی به مشتریان کمک کند. او انتظار دارد که نسل بعدی تجربیات عالی مشتریان با استفاده از نرم افزارهای هوشمند ایجاد شود و به این ترتیب انسانها و هوش مصنوعی بتوانند با هم همکاری نزدیکی داشته باشند تا این امر را در مقیاس بزرگ ارائه دهند.

وولورتون خاطرنشان کرد که شرکت او از 30 آگوست از همه تیم Cleverly در Zendesk استقبال خواهد کرد ، از جمله موسسین Christina Fonseca به عنوان معاون محصول و Pedro Coelho به عنوان رهبر مهندسی ، یادگیری ماشین.

Zendesk در حال حاضر دارای مجموعه ای از قابلیت های مجهز به هوش مصنوعی است که می تواند به سازمان ها کمک کند تا مکالمات مشتریان را خودکار کنند ، بهره وری نمایندگان را افزایش داده و کارایی عملیاتی را افزایش دهند ، از جمله Answer Bot ، که یک چت بات برای تعاملات مشتریان است که پاسخ هایی را از پایگاه دانش Zendesk تهیه می کند. ویژگی Zendesk’s Content Cues AI-powered به نوبه خود به بررسی خودکار بلیط های پشتیبانی کمک می کند و همچنین می تواند مناطقی را مشخص کند که محتوا در مرکز راهنمای شرکت به روز می شود تا برای کاربران مفیدتر باشد.

وولورتون می گوید: “با استفاده از Cleverly ، ما طیف وسیعی از قابلیت ها را ارائه می دهیم که بینش های کلیدی را خودکار می کند ، وظایف دستی را بیشتر کاهش می دهد و گردش کار را بهبود می بخشد و در مجموع تیم های پشتیبانی شادتر و سازنده تری را هدایت می کند.” هنگامی که تیم شروع به کار کرد ، اخبار بیشتری برای به اشتراک گذاشتن در اختیار خواهیم داشت.

تجارت Zendesk به طور کلی در سال 2021 در حال رشد بوده است ، گزارش نویسی درآمد سه ماهه دوم مالی 2021 318.2 میلیون دلار برای 29 درصد افزایش سالانه.