Zolve 40 میلیون دلار برای کمک به شهروندان جهانی برای دسترسی به خدمات مالی – TechCrunch جمع آوری می کند

Zolve، یک استارت‌آپ نئوبانکینگ که هدف آن کمک به مهاجران در ایالات متحده برای دسترسی به خدمات مالی است، روز چهارشنبه اعلام کرد که با شروع ارائه خدمات خود، 40 میلیون دلار در دور جدید تامین مالی جمع‌آوری کرده است.

شرکای DST Global دور تأمین مالی سری A استارت آپ مستقر در بنگلور را رهبری کردند. این دور، که ارزش این استارت‌آپ 10 ماهه را 210 میلیون دلار ارزیابی می‌کند و درآمد کل دوران خود را به 65 میلیون دلار می‌رساند، همچنین شاهد مشارکت Tiger Global و Alkeon Capital و سرمایه‌گذاران فعلی Lightspeed Venture Partners و Accel بود.

ده ها هزار دانشجو و متخصص شاغل هر ساله هند را به مقصد ایالات متحده ترک می کنند تا تحصیلات عالی را دنبال کنند و کار کنند. حتی پس از گذراندن ماه‌ها در یک کشور جدید، آنها برای دریافت کارت اعتباری از بانک‌های محلی تلاش می‌کنند و در نهایت برای دسترسی به طیف وسیعی از خدمات مالی دیگر حق بیمه پرداخت می‌کنند.

Raghunandan G، یک کارآفرین مطرح هندی که استارت آپ قبلی خود را به غول سواری Ola فروخت، در اوایل امسال تصمیم گرفت این مشکل را برای هندی ها حل کند.

او در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که Zolve ماه گذشته کارت اعتباری خود را برای 2000 مشتری (و لیست انتظاری که از 70000 نفر فراتر رفته است) ارائه کرد و بلافاصله دو بینش را شناسایی کرد.

او گفت که نه تنها مشتریان به طور گسترده از خدمات Zolve استفاده می کردند و به موقع پرداخت می کردند، بلکه این استارتاپ به طور ارگانیک تقاضاهای افرادی را که از کشورهای دیگر مانند استرالیا، بریتانیا، کانادا و آلمان مهاجرت کرده بودند نیز جذب کرد.

پیشنهاد ارزش اصلی ما یک کارت اعتباری است. به غیر از کارت اعتباری، یک حساب بانکی محلی و یک کارت نقدی نیز دریافت می کنید. ما هرگز انتظار نداشتیم که مشتریان ما به حساب های بانکی خود پول واریز کنند. و ما فکر می کردیم حتی اگر کسی پول سپرده گذاری کند، احتمالاً چند صد یا هزار دلار خواهد بود. آنچه ما دیدیم این است که مردم ده ها هزار دلار واریز می کنند و از این حساب به عنوان حساب بانکی اصلی خود استفاده می کنند. ما در حال حاضر روی یک سپرده 2 میلیون دلاری نشسته ایم.

او گفت که نتیجه منطقی این کشش اولیه این است که Zolve اکنون قصد دارد در اوایل سال آینده پیشنهادات خود را برای مهاجران از چندین کشور گسترش دهد.

Zolve در حال حاضر با بانک‌هایی در ایالات متحده و هند همکاری می‌کند تا به مشتریان دسترسی یکپارچه به محصولات مالی – بدون پرداخت حق بیمه یا سرفه کردن هر گونه سپرده امنیتی را فراهم کند. این ریسک ها را پذیرفته است که بانک های کشورهای خارجی را قادر می سازد تا خدمات خود را به مشتریان Zolve گسترش دهند.

همکاری با بانک ها در هند به Zolve کمک کرده است تا در مورد افراد شفافیت پیدا کند و تعهدنامه را انجام دهد. این استارتاپ اکنون قصد دارد این مدل را برای مشتریان کشورهای دیگر تکرار کند.

راغوناندان گفت که این استارت آپ به اندازه کافی خوش شانس بود که سرمایه گذاران مورد نظر خود را شناسایی و وارد کرد. وی خاطرنشان کرد که بسیاری از شرکای DST Global خود مهاجر هستند و سه سرمایه‌گذار جدید از چندین استارتاپ که در فضاهای مشابه فعالیت می‌کنند حمایت کرده‌اند.

«دسترسی به محصولات مالی مناسب و منصفانه تأثیر مستقیم و معناداری بر زندگی مردم دارد. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که در Zolve سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و از دیدگاه Raghu برای ارائه محصولات و تجربیات خدمات مالی در سطح جهانی برای مهاجران در ایالات متحده و سایر بازارها حمایت می‌کنیم.»

شتاب سریع این شرکت، به ویژه در زمینه جذب مشتری و استفاده، بازتابی از قابلیت اجرایی تیم و نیازهای برآورده نشده قابل توجه پایگاه مشتریان هدف Zolve است. ما برای آینده هیجان‌زده هستیم و به موفقیت آینده زولوه اعتماد داریم.

Zolve همچنین گفت که قصد دارد به شدت تیم خود را گسترش دهد. تعداد کارمندان این استارت آپ در اوایل سال جاری فقط پنج بود. از آن زمان به 100 افزایش یافته است و اکنون این استارتاپ به دنبال استخدام 150 نفر در چندین نقش است.